BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #334071 przez Magdzia
Hej mamusie :)

Ostatnio mało zaglądam, co jest spowodowane nawałem pracy, ale także problemami zdrowotnymi mojego dziadka (wczoraj trafił na OIOM).

Gosiu wózeczek bardzo fajny. Tak jak mówisz, ma sporo grzechotek, przycisków, światełek. Podoba mi się :) Chociaż popatrzyłabym za normalnymi wózkami. Z tego Hania szybko "wyrośnie", będzie chciała wozić inne lale, a nie zajmować się grzechotkami czy światełkami. Jednak to tylko moje skromne zdanie, a Ty nie musisz się z nim zgadzać.

Ulcia gratuluję pierwszych raczkowych kroczków :)

Baby poproszę fotkę z dzidziusiem w brzusiu :D Jak się czujesz?

Dave gratuluję mobilizacji! Ja już nie mam tyle zapracia w sobie, żeby jeszcze wymęczać się na siłowni czy aerobiku. Wystaczająco dostaję w d... w pracy! Dziś właśnie jestem po trzecim dniu pracy po 12h, mam wolne tylko jutro i zaczynam kolejny trzydniowy maraton :huh: Dosłownie zasypiam na siedząco, dlatego teraz już uciekam spać.

Dobranoc kobietki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334167 przez ulcia85
Gosiu ja wlasnie taki prezent wybralam dla Julki od wujka :) na taki normalny wozek jest za malutka,a na gwiazdke dostanie jak dorosnie taki lepszy,my jej kupimy zebre rodeo.a jaki masz rowerek?bo wlasnie mysle,zeby taki rowerek dziadki kupili :) no i zostala jeszcze druga babcia i chrzestna caly czas pytaja co kupic i nie mam pomyslow ;) wychodza nam 2 dolne zabki,widze juz kreseczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334250 przez Gosia_Krupa
Ulcia,u nas kreseczki widać już ho ho ho i jeszcze dalej,ale wydaje mi się,że co raz bardziej :)

My mamy taki rowerek tylko czerwono-siwy: aukcjewp.wp.pl/smoby-rowerek-be-fun-comf...ory-i2197226644.html

Magdzia,ja właśnie jeżeli miałabym się zdecydować na rowerek to taki prosty na początek,a potem jak już Hania będzie chodzić i będzie bardziej kumata to taki "prawdziwy" wózeczek jej się sprawi. Pisałam o tym jakiś czas temu,bo chrzestna chciała kupić wózek z prawdziwego zdarzenia,ale może nie doczytałaś.

Ja jestem co raz bardziej za tym wózeczkiem. Tamte pchacze mają mnóstwo przycisków,dźwięków,które Hania ma w inych zabawkach. Mamy kostkę z pianinkiem,kołami zębatymi,telefonem i czymś tam jeszcze,mamy traktor ze zwierzętami,które wydają odgłosy,więc tak na dobrą sprawę taki tradycyjny pchacz zawierałby w sobie to co Hania gdzieś tam już ma,no a wózeczka nie ma. A ten wózeczek jest też pchaczem :)

Dave,Baby Wy tu zaglądacie jeszcze czekam na Wasze zdanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334398 przez Natka
Gosiu jezeli moge sie wypowiedziec :)

kupilam w październiku moje chrzesnici ( co w grudniu ukończyła roczek) właśnie taki pchacz i go to teraz uzywa :) nauczyła się super przy nim chodzić a teraz go bardziej używa jako wózka dla lalek lub innych rzeczy :)wiec jak najbardziej mogę polecić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334693 przez Dave
Kochane ja odklikam jutro.

Dziś wyobraźcie sobie zaliczyłam pogotowie :ohmy: :ohmy:

Przypadkiem wróciłam wcześniej z pracy. Mąż mi mówi, że miała taki magnez i nagle go nie ma. Przeszukaliśmy wszystkie zakamarki. A magnez ma takie ostre końcówki. No to decyzja żeby jechać na pogotowie.
Co się strachu i nerwów najadłam :ohmy: :ohmy: Ale dzięki Bogu zdjęcie "czyste". Czyli go nie zjadła.

Łooooo matko. A taka dzielna była przy tym wszystkim, że jestem taaaaka dumna.

Ostatnia noc też ciężka. Kolejny raz 40 stopni. Ale dziś rano Majkę wysypało. Ufffff.... trzydniówka za nami.

A teraz uciekam bo ledwo na oka patrzę :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #334704 przez baby_55
Dave dobrze, ze to nic poważnego tylko trzydniówka :)

Magdziu zdjęcie fasolki już keidyś wrzucałam nowego nie mam, a brzuch to taka fałdka i tyle, więc na razie nie ma sie czym chwalić... ale jak coś bedę miała to wrzucę :)

Gosiu sorki, ze dopiero teraz odpisuję, ale jakoś mi dzień zleciał... ładna pogoda była więc dwa spacerki zaliczone, plus sprzątanko w mieszkaniu i jakoś minął cały dzień ;)
miałam Ci pisać o tym wózko-pchaczu bo uważam, ze jest naprawdę super :) widziałam go na żywo i wyglada naprawdę fajnie :)
i wydaje mi się, ze ma jakieś melodyjki więc coś tam też gra :)

o właśnie doczytałam, że jak naciśniesz misia to się włącza pozytywka :)
więc ogólnie jestem bardzo za :)

my kupimy Adiemu rowerek, coś takiego
Smart Trike Fresh Blue Green
albo takiego
Little Tikes 3in1 Trike
ale muszę najpierw na żywo zobaczyć jak wyglądają i wtedy zdecyduję
i wypatrzyłam jeszcze taki zestaw więc pewnie mu tez kupimy przy okazji
Garden Set
za to siostrze powiemy żeby kupiła coś w tym stylu
Pop Up Combo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #334771 przez Gosia_Krupa
Baby,nie mogę otworzyć żadnego z tych linków :(

A my się już chyba zdecydowaliśmy na ten wózeczek :) Spełnia wszystkie moje wymagania co do wózka :) Hania będzie miała co wozić,bo lalę jedną ma-taką Zuzię :) O taką:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nie mogłam znaleźć innego zdjęcia,więc takie z albumu. Lalę widać :)

Uciekam,jadę do funfeli(kuzynki męża) na babski dzień-ploteczki i luźne pogaduchy :) Wracam późnym wieczorem-dzieci zostają z tatusiem.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #334944 przez baby_55
Gosiu poprawiłam i juz powinno być dobrze :) zobacz teraz :)
a jak Ci sie udał dzień i ploteczki?

My byliśmy na spacerku i było tak:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334973 przez Gosia_Krupa
Baby,to zdjęcie w żonkilach po prostu BOSKIE :)

Ploteczki udane :) Chociaż nastroje w domu nieciekawe,już miałam niemal wyrzuty sumienia,że zrobiłam sobie taki dzień :(

Chciałam kupić Hani i Miśkowi buty i oczywiście co? G..no :angry: Na Miśka może i bym coś znalazła,ale z takich półbutów,a ja chciałam mu kupić adidasy. Były tylko jedne,które na niego pasowały i jako tako wyglądały,Fila...stwierdziliśmy,że jednak kupimy przez All. Kupilismy mu tylko trampki z autami. Na Hanie adidasy to już w ogóle marzenie. Buty w tym rozmiarze to po prostu rzadkość,tak jakby takie małe dzieci nie nosiły butów. Dosłownie 3 pary w tym rozmiarze :( No i jedne z nich kupiliśmy,chociaż mój Rafał stwierdził,że takie trochę gumowcowate,jak do obory. Głupoty opowiada,wcale nie są brzydkie,mi się nawet podobają,tylko cena mi się nie podobała :( Takich eleganckich do sukienki nigdzie nie ma,a adidasy podobnie jak Michałkowi kupimy na All. Widziałam ładne Pumy,może i na Miśka będą u tego samego sprzedawcy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #334981 przez Magdzia
Gosiu prawdopodobnie nie doczytałam wszystkich Twoich wymagań co do wózeczka :)

Dave to się strachu najedliście :ohmy: Brawa dla Majeczki za odwagę :side: :cheer: B)
Powiem Ci, że mam w domu takie pałeczki świecące w ciemnośći. Krzyś uwielbia się nimi bawić. Było ich 15 a od wczoraj jest 14... :S Jednak myślę, że są sporo za długie na zjedzenie ich :silly: Mam nadzieję, że tą jedną zagubioną wkrótce znajdę...bo na pogotowiu pomyślą żem wyrodna matka :S :side:

Krzyś od dzisiaj coraz częściej się puszcza, świetnie łapie równowagę. Trochę jeszcze boi się stawiać samodzielne kroczki, ale jest już tuż tuż. Widać, że strasznie mu się podoba trzymanie w pionie :D
Skubaniec jest tak przyzwyczajony do rytmu dnia, że nie idzie go oszukać. W dzień pięknie się bawił. Przyszła godzina kąpieli (19:30), to normalnie jakby ktoś wyciągnął mu baterie. Mąż musiał go szybko szykować do mycia bo był taki lament!
Powiem Wam, że już apomniałam o moich "problemach" jak Krzyś był mniejszy. Mam na myśli wszelkiego rodzaju uczulenia, kaprysy z jedzeniem, albo raczej niechęć do jedzenia. Bałam się, że spadnie mi z wyrka, że się gdzieś uderzy. Martwiłam się, że w nocy je co dwie godziny, nawet po przejściu na butelkę. Teraz nie mamy problemów ani ze spaniem,ani zasypianiem, ani jedzeniem, ani uczuleniami. Nauczył się schodzić z łóżka, jak się zachwieje to klapnie na pupcię. Strasznie jestem z niego dumna. O co zapytam to przyniesie, lub pokaże paluszkiem. Ehhh, rewelacja....bycie mamą jest cudowne :)

Ale się rozczuliłam. Wy pewnie też tak macie. Buziaki dla Was mamusie :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #335043 przez Gosia_Krupa
Witam!

My już dzisiaj zaliczyliśmy przychodnię dyżurną :( Misiek obudził się z takim kaszlem,że nogi nam miękły ze strachu. Na szczęście jest "czysty",a kaszel od kataru. Hanula też zdrowa,poza katarem nic jej nie dolega.

Miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #335930 przez Dave
Coś cichutki weekend u nas.

Ja podczytuję ale z pisaniem gorzej.

Buziaki mamuśki :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336170 przez baby_55
witajcie mamuśki,

wrzucę Wam jeszcze potem foteczki z niedzielnego spaceru, bo było superowo :) zresztą od kilku dni jest tak cudownie i ciepło, ze chodzimy bez kurtek, czasem nawet w krótkim rękawku :)

Gosiu
dobrze, ze to nie jest nic poważnego :) u nas nie ma problemu z butami wybór jest ogromny i dla dziewczynek i dla chłopców nawet w dunnes stores czyli markecie typu tesco, zreszta my dużo rzeczy kupujemy tu Adiemu bo są dobrej jakości i tanie :)

Magdziu każda mama jest dumna ze swego maluszka :) no i sie rozczula często :)
super, że Krzyś taki dzielny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336335 przez czekoladka2904
Cześć dziewczyny,
siadłam przed komputerem z zamiarem napisania dłuugiego monologu, a Mój mały urwis postanowił się właśnie przebudzić z drugiej drzemki...
Ale skoro jestem to tak szybko pogratuluję sukcesów wszystkim dzieciaczkom :kiss: :kiss: :) i oznajmię, że w tym tygodniu wyślę Wam zaproszenia - bo roczek robimy dopiero tydzień po świętach. Może wieczorkiem mi się uda coś więcej napisać, jak na razie to każdego dnia mam urwanie głowy albo jakis wyjazd i sama miewam gorsze dni(coraz ciężej mi przy Gabrysiu, a on się zrobił taki marudny - pewnie zęby...),ale postaram się - obiecuję :kiss: :kiss: :)
Miłego dnia :kiss:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336429 przez ulcia85
my tez mielismy problem z bucikami,jezdzilismy wczoraj i szukalismy butow dla małej,adidaski,sandałki,balerinki zaczynały sie od roz 20 :( wiec zamowilam na all pumki 18 roz ma troche luzu,ale lepsze to niz nic,jestem na etapie szukania baletek i sandalkow na lato.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl