BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

12 lata 1 miesiąc temu #329413 przez Dave
Andziu - nie może - koniecznie dawaj fotosik :) :)

Baby - cebulka, czosneczek, cytrynka, miodzik i jak najwięcej w łóżku. Kuruj się Kochana :kiss:
Super ma Adi łóżeczko.

Magdziu - gratki dla Krzysia za zębolek. Odpoczywaj kobietko. Ja tez padam na pyszczek.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #329416 przez Gosia_Krupa
Witam się późną porą!

Jutro muszę zrobić co najmniej 3 zaproszenia. W sobotę jadę do mamy i chcę dać kilka zaproszeń. Miałam nie jechać,bo trochę nas kosztowały te moje wyjazdy do szpitala(chociaż nie żałuję),a mama czuje się nawet dobrze,ale poprosiłam tatę żeby po mnie zajechał jak będzie jechał do Szczecina. Trochę zbacza z trasy,ale w sumie nie aż tak dużo i ma chwilkę dla wnuków :)

Andzia,czekam na fotę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #329524 przez baby_55
Andzia dawaj fotę :)

Gosiu pokaż jutro zaproszenia :)

Magdziu gratki dla Krzysia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #329564 przez Dave
Dzień dobry, dzień dobry.

A ja właśnie dostałam sms`a od kuzyna że wczoraj narodził się Jacuś :woohoo: :woohoo:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #329683 przez baby_55
Dzień dobry :)

Dave gratulacje dla kuzyna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #329948 przez Gosia_Krupa
Zrobiłam 6 zaproszeń-oczywiście każde inne i nie do końca takie jakie chciałam(bo na szybko),ale dzięki temu nie będę musiała słać pocztą-dwa przekażę przez tatę :)

Jak zrobię foty to Wam pokażę.

Moja Kluska rano,tzn. po drugim śniadaniu spała 2,5 godz. :ohmy: Potem zjadła obiad,byliśmy na wiosennym spacerku,bo tak PIĘKNIE na dworze,zjadła i śpi już prawie godzinę. Ciekawa tylko jestem o której pójdzie spać wieczorem... :unsure:

A Misiek zaczął ciągać nosem :( i ogląda "Kubusia i Hefalumpy" po raz nasty. Tak mu się ostatnio spodobała ta bajka. Nie narzekam,bo sama uwielbiam Przyjaciół ze Stumilowego Lasu i mogłabym siedzieć i oglądać z nim te bajki :)

Na jednej z pierwszych "randek" byłam z moim Rafałem w kinie na "Prosiaczek i przyjaciele",zabraliśmy wtedy ze sobą jeszcze moją siostrzenicę,która tak na marginesie właśnie niedawno skończyła 18 lat :ohmy:

Zmykam drukować środki do zaproszeń,no i jeszcze przydałoby się zrobić koperty,bo te akurat mi się skończyły,została jedna :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #329991 przez baby_55
Gosiu wrzucaj fotki zaproszeń :)

PS: Kubusia też uwielbiam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #330054 przez Dave
Noooo kobietki idzie wiosna :side: :side:

Dziś było pięknie. Aż sam się banan pcha na buźkę :lol: :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #330194 przez baby_55
a u Nas na odwrót słoneczne dni sie skończyły i przyszły deszczowe, od wczoraj leje :( mam nadzieję, że się poprawi, choc widzę, że zapowiada się mokry weekend...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #330394 przez Dave
Aaaaale puchy.

Czyżby dziewczyny już grilla odpaliły się relaksują :unsure: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #330479 przez Gosia_Krupa
Jestem :) Pięknie było na prawdę. Ale od poniedziałku ma być znowu chłodno :(

Siostrzenica się mnie pytała dzisiaj co ma Hańci kupić na roczek,no a ja nie mam pojęcia. Nawet ja,wiecie? Rzućcie pomysły,chociaż już chyba o to prosiłam.

Mama ma wyjść dopiero po Świętach,może uda jej się być na roczku?! Fajnie by było,a jaka by była szczęśliwa :)

Zmykam spać,bo zmęczona jestem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #330682 przez andzia2490
A my właśnie po imieninach u teściowej ;)

Ale pogoda była przez weekend mmmmmmmmmmm.......... lato :lol: mam nadzieję,że znów jakieś ciepłe fronty do nas zawitają :silly:

a to nasz wiosenny Bartula :silly:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #330727 przez baby_55
Wow ale Bartuś wyrósł :) dawno go nie widziałam a ty taki chłopak :) super :)

weekend się kończy :( ale przynajmniej po św.Patryku przyszło słońce i ciepło więc juz powinno być tylko lepiej :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #330755 przez Magdzia
Cześć babeczki :kiss:

Baby Adi śliczny chłopczyk :) Ale chyba mały urwis...widać po figlarnych oczkach :)
Widzę, że nie tylko ja mam problem ze zmianą pieluchy :P

Andziu Bartuś kochaniutki cukieras :kiss: Jaki już duuuży :)

Gosiu co do prezentów, mam ten sam dylemat. Ludziska dzwonią i pytają, a ja nie wiem co Krzysiowi potrzeba. Najlepiej kaska by się przydała :) Ale z tego co wymyśliłam: rowerek, duże auto, wszelkie akcesoria do piasku, a od nas chyba Krzyś dostanie piaskownicę. Mamy działeczkę wypoczynkową i chcemy mu tam urządzić mały dziecięcy raj :P

Ja po pracy. Mam w robocie taką masakrę, że jak wracam to padam na twarz! Czekają mnie teraz najcięższe dwa tygodnie! Mamy inwentaryzację i wszystko trzba przygotować i zorganizować...ehhh

Krzyś ostatnio zaczął nas terroryzować. Jak czegoś nie dostanie to jest zaraz taki lament, wrzask, rzucanie się na ziemię, drapie i gryzie ze złości. Taki cwaniak. Ja też myślę, że takie rozdrażnienie może być przez zęby. Ostatnio wszystko gryzie, wkłada rączki do buzi, ślini się okropnie. Płacze nagle bez powodu. Mam też z nim przeprawy jeśli chodzi o spanie. Nie chce spać. Jak nam się uda go położyć, to jest to raz dziennie. Widać, że jest padnięty, ale nie, on chce się bawić wygłupiać, ale spać nie chce. Jak zaśnie dwa razy dziennie to sukces. Przeważnie raz i to z bólem.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #330940 przez baby_55

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Adie to mały rozrabiaka, to fakt :D a co do afery jak czegoś nie dostanie to norma, złości sie, wielki lament i czasem rzuca sie po podłodze, ale szybko mu przechodzi :blink:

co do prezentów to właśnie na wiosne rowerek, akcesoria do piaskownicy, wszystko co na zewnątrz się nadaje :) popatrzę za czymś fajnym to Wam napiszę :)

o może cos takiego
allegro.pl/3w1-namiot-tunel-wigwam-wielk...zcz-i2186597723.html
albo jakiś basen tego typu
allegro.pl/basen-brodzik-basenik-miekkie...406-i2186498627.html i piłki dopóki sie ciepło nie zrobi a potem można wodę wlać jak już ciepło będzie

albo taki bujaczek allegro.pl/polski-bajkowy-pluszak-na-bie...zka-i2187802665.html

allegro.pl/fisher-price-garaz-z-myjnia-w...ach-i2199092400.html - garaż dla chłopca
allegro.pl/kiddieland-odkrywczy-domek-gr...ier-i2200591819.html - domek dla chłopca i dziewczynki
allegro.pl/wader-giga-wywrotka-auto-truc...-wa-i2167504717.html - wielka wywrotka dla chłopczyka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl