BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

12 lata 1 miesiąc temu #336488 przez Dave
Ja też zdecydowałam się na zakup przez Allegro.

Kupiłam też Majce fajne zabawki.

Czekoladko - to czekamy na "grubszą" relację.

Baby - piękne te zdjęcia. Zazdroszczę krótkich rękawków.

Gosiu
- mam nadzieję, że Micho już w formie.

Ulcia - ja też dalej buszuję po All za jakimiś fajnymi bucikami. Mnie na trampki naszło. Takie są słodkie.

A ja siedzę w pracy. Mąż pojechał na ryby. Majka z dziadkami.

Madzik - jasne, że trzeba się chwalić nawet najmniejszym sukcesem naszych maluchów.
Więc pochwalę się i ja - Maja zasypia sama w dzień.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #336509 przez czekoladka2904
Jestem z powrotem :)
Synuś zasnął, więc piszę...
W niedzielę obcięliśmy mu włoski na krótko, bo miał takie piórka i nierówno rosły dookołą główki i muszę przyznać, że wygląda bardziej doroślej :blink: Ehh.. to już nie ten sam niemowlaczek... Tylko duży chłopczyk :silly: :kiss: Dziadkowie wyraźnie się sprzeciwiali, ale udało się - jakoś nie wierzę w te zabobony, że niby do roczku nie wolno obcinać włosków... B)

Teraz siedzę i główkuję nad menu roczkowym - w sumie już wiem, co podam, ale męczy mnie kwestia alkoholu - ja go nie chcę podawać, nie pasuje mi do obecności małego dziecka, ale mąż i teściowie mają odmienne zdanie... :( Już argumentów nie mam... :( no bo taki ziejący alkoholem dziadek będzie mi moje dziecko na rękach nosił... :ohmy: :ohmy: :unsure: Ajć.. w ogóle okropnie dręczy mnie ten temat... :( :(

Czekamy na płytkę i zdjęcia z USG 3D i wtedy Wam się pochwalę Gracjankiem - to już bardziej niż pewne :) :kiss: Mały się wyraźnie do nas uśmiechał i kopał w miejsce, gdzie lekarz przykładał głowicę USG :side: :lol: Mieliśmy radochę :) :) :kiss: Urwisek malutki :kiss: :kiss:

Gabryś ciągle raczkuje - coraz szybciej :side: i chodzi trzymając się czegoś lub za rączkę. Wyraźnie widać, że boi się pójść sam, choć stoi bardzo stabilnie. Denerwuje mnie to ciągłe gadanie kiedy będzie chodził, że ma nogi, a nie na rękach.. itp. Teściowie jakby chcieli od razu go na Oxford wysłać... :ohmy: :ohmy: :evil: Mówię Wam.. Czasem mam dość.. :evil: Tak, jak w niedzielę, czułam się słabiej i powiedziałam mężowi, żeby rozładował i załadował zmywarkę(dla mnie i dla niego to norma)i gdy teść wszedł do kuchni i zobaczył, że on to robi, a ja, szwagierka i teściowa siedziałyśmy przy kawie(mąż prędzej również) to dosłownie się zaśmiał, bo jak to możliwe, że baby siedzą, a chłop garnki układa.. :ohmy: :ohmy: :evil: Ręce opadają.. :ohmy: :ohmy: :evil: :evil: Powiedziałam mu, że to kiedyś było tak, iż baby w kuchni robiły i żeby mi męża nie psuł takim pustym gadaniem. Ale nie macie pojęcia, jak się we mnie gotowało... :evil:

Baby cudne zdjęcia - wyglądacie wiosennie i kwitnąco :blink: U nas takie silne wiatrzysko i lodowate, że nie ma szans na wyjście, a było już tak wiosennie.. :dry:

Dave my również mamy trzydniówkę za sobą - tyle, że Gabryś miał przeważnie 38,5 - 39 st. i potem wysypeczka...

Zdjęcia Gabrysia i moje z brzuszkiem wkleję, jak zrzucę z aparatu. :)

Gosiu śliczne zaproszenia - moje to się nie umywają do Twoich, ale wkleję Wam fotki :silly: Tylko z góry ostrzegam, że arcydzieła to nie są...

Chyba tyle miałam pisać.... Jak sobie przypomnę to się odezwę :) :kiss:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336583 przez Nula
Cześć dziewczęta . nie mam czasu wogóle wchodzić , cały czas praca, albo z małą buszujemy po domu i dworze. To stwierdzam ze moja córa to bedzie miala niezły rozmiar stopy hehe bo my juz 20,5 nosimy :P A moja ma niecałe 11 miesięcy i nieźle chodzi za jedna rączkę z kims , ale jak do niej wołamy by sama przyszła to kręci głowa i krzyczy nie . Zauwazyłam ze bardzo duzo gada, mój siostrzeniec ma prawie póltora roku i mało . A ona slicznie gada Hera( pies tesniów) , mama , tata, baba , dzidzia , daj , nie . a ostatnio nauczyła sie mówic ( co to jest ) choc jeszcze nie dokońca wyraźnie . Jak cos widzi uwielbia krzyczeć tam , lub tap , tamp. Ostatnio gdy mąz przyjechał z nią do mnie do pracy to ona zobaczyła panie która szła i jadła bułkę bo wlasnie wyszła ze sklepu to ta zaczęła wyciągać rączke i krzyczeć na zmianę daj i ama . No to pani wyjeła druga bułke i dała jej . haha jaka ona była dumna z siebie . A mi było wstyd :P
Ale najlepsze sa poranki , nie karmie jej w nocy wiec ona gdy wstaje patrzy sie na męża , głaszcze go i nagle zaczyna krzyczeć ama ama ama :P

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336740 przez Magdzia
Gabrysiu nasz kochany, z okazji Twoich pierwszych urodzinek ciocia Magda i Krzyś życzą Ci samych radości w życiu, zdrówka i samych sukcesów! Rośnij mała Kruszynko :kiss:
[/color]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #336742 przez Gosia_Krupa
No,chociaż dzisiaj mam co poczytać :)

Ulcia,ja właśnie nie mogę dostać butów w rozmiarze jakiego szukam,innych jest mnóstwo.
Licytowałam takie ładne lakierki do sukienki,ale przebili mnie o 1zł :(

Dave,Misiek jest zawsze w formie. On nawet jak ma troszkę wyższą temperaturę to energii ma mnóstwo. Och,jak ja bym tak chciała...
My właśnie też kupimy sportow butki przez All.

Czekoladko,u nas się przyjęło,że imprezy dla dzieci są bez alkoholu. Mój mąż zgadza się ze mną w 100% i cała reszta też,dlatego bardzo się z tego cieszę. Widziałam już takie zgrzyty nie raz i wstawionych ttusiów na chrzcinach...
Na fotki czekam z niecierpliwością :) Muszę powiedzieć,że wybierasz śliczne imiona. Gdyby Hania nie była Hanią :blink: to byłaby Gabrysiem :) a Gracjanek również bardzo mi się podoba :)

A tak w ogóle buziaki dla Gabrysia w dzień urodzin :kiss: :)

Nula,to sporą stopę ma Anastazja.
Mój Misiek miał taki rozmiar jak Hania.

Mówią mi,że Hania mówi dużo,bo w gruncie rzeczy to buzia jej się nie zamyka,nawet przy jedzeniu(co mnie wcale nie cieszy) czy na spacerze,ale w porównaniu z Miśkiem to mówi bardzo mało. Przede wszystkim nawija po swojemu,ale mówi też sporo słów takich "naszych". Mama,tata,baba/batia(babcia),dadia(dziadzia),nania(Hania),dzidzi,lala,daj,tam,nie(jej ulubione słowo),co to? i jeszcze kilka. Jak ją wołam:"Hania,wracaj",to uśmiech na twarzy i mnie przedrzeźnia wołając "nania"(akcentując w taki sposób jak ja)a potem kiwa głową i mówi stanowcze: "nie". Na to Misiek: "Hania,ty paskudo" :silly:

Przyszedł dzisiaj wózeczek :) Śliczny :) Oczywiście przetestował Michał :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #336754 przez Magdzia
Czekoladko ależ ten czas leci :ohmy: Nasze dzieci są już z nami rok :ohmy: Jeśli chodzi o alkohol...hmmm my zdecydowaliśmy się na winko. Kto będzie chciał alkohol, będzie musiał zadowolić się winem. Tak zdecydowaliśmy, gdyż to są urodziny dziecka i myślę, że inaczej nie wypada.
Czekam na zdjęcia waszej czwóreczki :P

Dave, gratki dla Majci za samodzielne zasypianie. Brawo, Brawo, Brawo :D

Baby zdjęcia miód malina...rodzinne i wiosenne...takie świeżutkie :P A Adi po prostu kawaler jak się patrzy :D

Nula, buziaki dla Nastki :) Ojjj, dawno nie widziałam Twojej kruszynki. A jaka już zdolna dziewczynka :)

A my sklepik z bucikami mamy zaraz pod nosem :) Tak więc tylko musimy się wybrać i poprzymierzać, ale myślę, że przed roczkiem będziemy śmigać w tych co mamy. Trochę brakuje mi czasu na dłuższe zakupy, wszystko ostatnio w biegu.

Wstawię kilka fotek ze spacerku :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336866 przez Gosia_Krupa
Krzysiu,ale słodziak z Ciebie. Tylko mama musi Ci większą czapę kupić :silly:

Zapomniałam napisać wcześniej,Dave,zazdroszczę Ci tego zasypiania. U nas Hania zasypia w bujaku-inaczej się nie da. Pocieszam się tylko,że śpi mi średnio 3,5 godziny w ciągu dnia,chociaż ostatnio potrafi nawet 5 :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 4 tygodni temu #336934 przez Magdzia
Gosia_Krupa napisał:

Krzysiu,ale słodziak z Ciebie. Tylko mama musi Ci większą czapę kupić :silly:


Ta jest bardzo rezerwowa! Reszta w praniu, a słońca szkoda...

Przed Twoim "wprawionym" okiem niczego nie da się ukryć :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu #336983 przez Dave
Dzień dobry,

Magdziu - Krzyś wymiata uśmiechem. Super są takie wiosenne spacerki :)

Gosiu - Majka też tylko bujaka tolerowała, ale pewnego dnia dostała butlę i do łóżeczka. Ma tam taką pozytywkę, parę razy sobie ją puściła i cisza. Więc od tego momentu tak zasypia. Spróbujcie.
A Hanula to ładnie Ci śpi.

U nas dziś szaro i chłodno, ale podobno w przyszłym tygodniu ma być cieplutko.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu #337002 przez czekoladka2904
Witajcie! :)

U nas piekne słonko za oknem, więc, jak Gabryś wstanie z porannej drzemki, zje drugie śniadanko to wychodzimy na dwór! :side: W końcu... :silly:

Bardzo dziękujemy za życzenia urodzinowe :kiss: :)

Muszę powiedzieć, że wczoraj mąż dał mi całkowicie wolną rękę w kwestii alkoholu i w ogóle roczku :side: :) Więc mam już wizję :) :silly:

Nula Anastazja ma większą stópkę, niż mój Gabryś - aktualnie nosi 19

Gosiu może za jakiś czas uda Wam sie Gabryś :blink: A Hania śpi długo, podobnie jak mój urwisek - wczoraj spał 3 razy :ohmy: :silly: niestety sam zasypia jedynie na noc, a w ciągu dnia na rękach go usypiam - muszę z tym skończyć, bo nie daję rady... :dry: Gracjanek go od brzuszka kopniaczkami zasypuje, a ten tylko oczy szerzej otwiera :side: :woohoo:

Magdzia zdjęcia cudowne - uśmiech Krzysia - przepiękny!Napatrzeć się nie mogę :blush: :)

No nic - uciekam, bo już się mój mały smerfik przebudził :) :kiss:

Miłego dnia :kiss:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu #337386 przez czekoladka2904
Wow :ohmy: Ależ cisza dzisiaj... :ohmy:
A my już po drugim spacerku - nie mogłam odciągnąć Gabrysia od krówek... :P Ciągle chciał wchodzić do obory i patrzeć jak krówki zajadają sianko... :P Już nawet traktory mu nagle nie były potrzebne do szczęścia... Eh.. I jeszcze kota złapał za ogon tak mocno, że miałam wrażenie, że ten go ugryzie czy podrapie... B) :) A teraz się bawi i otwiera bajkę na zdjęciu kotka i mówi "mał, mał" :silly: :side:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu #337394 przez Gosia_Krupa
Cisza cisza...

My dzisiaj byliśmy raz na dworze,za to długo. Po powrocie Hania tak się dosadziła do obiadu,że myślałam,że zje wszystko razem z talerzem :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu #337407 przez ulcia85
Gabrysiu kochany z okazji pierwszych urodzin ciocia z Julia zycza Ci duzo zdrowka,usmiechu na twarzy i samych radosnych chwil w zyciu :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu #337409 przez ulcia85
to moja mało spi,1-2 drzemki po pol godz :( a z mowieniem to mama,baba,mam,nie,mniam i reszta jej wlasnych tworzonych :silly: zasypia kolo 20,o 22 je przez sen mleko,potem tak 4-5 i wstaje ok 8.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu #337412 przez ulcia85
przy pcvhaczu coraz pewniej stoi,juz sie nie chwieje tak jak na poczatku :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl