BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

12 lata 1 miesiąc temu #327496 przez Dave
Chyba jednak mleko krowie najpierw podam z kaszką, tzn. kaszkę zrobię na takim mleku.

Oj, moja Gwiazda coś dziś ma problem z zaśnięciem :( :(



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #327623 przez PM
Ja się zastanawiam nad mlekiem z firmy nestle w kartonikach bo dostałam smakowe z Niemiec a widzę że wy zwykłe już dajecie. Ja chyba jednak jestem sto lat za murzynami.

Buziaczki na dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #327638 przez baby_55
Adi dzisiaj wypił sobie do kolacji mleko truskawkowe i bardzo mu smakowało :)

my parówki dajemy cielęce, ponad 70%mięsa i nieoddzielane mechanicznie więc spoko, ja sama bardzo je lubię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #327718 przez Dave
hello,
U nas wieczór z przebojami ale noc przespana :)

Ja też podaję paróweczki cielęce :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #327719 przez Dave
I WSZYSTKIEGO NAJLPSZEGO DLA DZISIEJSZYCH SOLENIZANTÓW!!!!!


Już niedługo roczek :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #327817 przez andzia2490
Witam dziewczynki ja tak na szybkiego przed pracą ;) wchodzę po 3 dniach patrzę :cheer: a tu takie ożywienie :ohmy: szok :ohmy: Fajnie,że znów coś się ruszyło, ja co prawda nie miałam żadnych problemów z wirusami i normalnie wchodziłam ale niestety nie było co czytać :(

Ostatnio jestem trochę zabiegana staramy się o piwo w sklepie bo trzeba trochę obroty zwiększyć bo bryndza się zrobiła jak cholera :dry: już powoli myślimy o zamknięciu i otworzeniu czegoś innego problem tylko w tym ,że brakuje pomysłu :( za dużo tych pieprzonych hipermarketów zabijają polski handel jeszcze teraz wywalili mi Stokrotkę a mam już 2 biedronki w pobliżu i Lidl :angry:

Nie dość,że bryndza z kasą to wczoraj przyszedł nam rachunek za komórki 750 zł :ohmy: :ohmy: :ohmy: myślałam,że zemdleję jak to zobaczyłam, okazało się,że mojemu mężowi samo włączyło się pobieranie jakiś aktualizacji i nam na tyle na trzaskało :ohmy: napisaliśmy wczoraj pismo z prośbą o anulowanie przez kumpla który pracuje w orange i musimy teraz czekać 7 dni na odpowiedz :huh: , podobno często zdarzają się takie sytuacje z tymi telefonami co ma mój mąż, więc mam nadzieję na pozytywny finał :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #327846 przez Dave
Andziu - no to WOW :ohmy: rachunej niezły.
Co do interesów ja z koleżanką cały czas myślimy co by tu robić. Najgorzej coś wymyślić i zacząć.

Ale moja Mycha sobie guza nabiła :( Od razu poszła spać, aż się biję jak się obudzi co to będzie za guzior :ohmy: :ohmy:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #328027 przez czekoladka2904
Cześć:)
Andzia mam nadzieję, że uda Wam się cosik wskórać wz z tym rachunkiem :huh:
Co do interesów... Myślę i myślę... I tuż obok nas trwa budowa autostrady, wiadomo otwarte zostaną stacje benzynowe, zajazdy, itp. Ale, żeby trafić z pomysłęm tak, by interes się utrzymał... :unsure: :huh:

Moja pociecha dzisiaj ciągle chce się bawić w kojcu - ma jedną stronę otwieraną i otworzyłąm ją, pościeliłam koc(w pokoju nie mamy dywanu) i tak sobie wchodzi i wychodzi na różne sposoby i się cieszy :) Oj chyba mamy prezencisko w pampersie :blink:
Idę ratować pupala :silly:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #328068 przez andzia2490
Myslcie,myslcie kochane kobitki bo co kilka glow to nie jedna;-)bo ja na tych warzywach to sie co najwyzej garba dorobieB-) w lecie jest ok ale od pazdziernika do kwietnia wszystkie oszczędnosci ida z konta na zus i opłaty :'( i czlowiek nic nie ma z tej letniej charowki :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #328625 przez Gosia_Krupa
Witajcie dziewczyny!

Trochę późno,ale taki zaganiany dzień miałam.

1. Sukienka na roczek - zakupiona (co by Hańcia ładnie wyglądała) :blink:
2. Balony - zamówione :)
3. Girlanda - zamówiona :)
4. Bodziak pod sukienkę - do kupienia(chyba najlepiej biały,a takich już niestety nie mamy)
5. Zaproszenia - zrobić
6. Serwetki,talerzyki - fajnie by było znaleźć
7. Tort - wiadomość wysłana i czekam na odpowiedź czy da się zrobić

Andzia,też bym chciała coś rozkręcić i sama sobie być szefową,ale właśnie "co"?

Dave,jak Majcia? Duży guzior? Niestety tego się nie uniknie :( Prędzej czy później jakiś musi wejść na głowę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #328647 przez Magdzia
Cześć dziewczynki :kiss:

Wpadam się przywitać, pochwalić i zmykam spać, bo jestem styrana po pracy :(

Krzysiowi wylazł wkońcu ząbek. Górna dwójka :)

Gosiu ależ sobie fajną listę zrobiłaś :) My też już mamy wyjściowy garniak, zaproszenia rozesłałam/rozniosłam. Zorganizowałam produkty i barwniki do masy cukrowej do torta. Ciekawe co mi wyjdzie ;) Zamówiłam mszę roczkową. Muszę jeszcze pomyśleć nad menu urodzinowym i dekoracjami. Muszę jeszcze gdzieś znaleźć na tej liście miejsce dla siebie (typu fryzjer, kieca itp.) :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #328991 przez ulcia85
witam kochane :kiss: u mnie tez ostatnio same zalatane dni,wiosenne sprzatanie,mycie okien itd z dzieckiem same wiecie ze idzie 5xdłuzej ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #328994 przez ulcia85
a co do jedzenia to my tez malej dajemy prawie wszystko,no wiadomo,ze pikatnych,slonych nie,ale co jej posmakuje to wcina,zauwazylam,ze ona w dzien dzibie jak wrobelek,ale nadrabia w nocy i wieczorem,od godz 19 do 6 w sumie wypijaok 500ml mleka/kaszy,bylismy w szoku z mezem,ze taki zarlok jest :) a tak to lubi twarozki,zupy(ktore sama ugotuje).deserki owoce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #329183 przez baby_55
ja jestem zakatarzona i przeziebiona, więc od dwóch dni chodzę otumaniona i obolała, ledwo patrzę na oczy
dlatego wybaczcie, że nie piszę, ale myśli mi sie nie kleją zupełnie i cięzko mi złożyć je do kupy...
mam nadzieję, że jutro będzie lepiej :)

ach pochwalę sie, ze Adi od wczoraj ma swoje łóżko przystawione do naszego i spał część nocy u siebie a część z nami, bardzo mu się podoba łóżeczko, bo jest kolorowe i rano ma dobrą zabawę bo przechodzi z łóżka do łóżka
ma takie:
www.bazarek.pl/produkt/1443781/tomek-poc...zko-wysylka-0zl.html
tylko bez schowków pod spodem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #329361 przez andzia2490
Dziewczynki bylam poprawić sobie humor i poszłam do fryzjera ścięłam się i zrobiłam na jasne brązy :lol: ale mi się podoba :woohoo: męzowi zresztą też może jutro zrobi mi fotkę to wam wstawię :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl