BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

12 lata 1 miesiąc temu #325296 przez baby_55
mam nadzieję, że kiedyś to w końcu naprawią :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #325649 przez baby_55
wow wreszcie jest ok :) brak wirusów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #325870 przez Rika
Interesowałyby Was dziewczęta buciki dla maluchów oryginalne z firmy RenBut?

Tu linki
allegro.pl/listing/user.php?us_id=7250067

Skórzane buciki:
pokazywarka.pl/buciki-renbut/

Kapcie, sandałki dla maluszków:
pokazywarka.pl/hwgquv/
pokazywarka.pl/gi2dkx/
pokazywarka.pl/yd011n/

Zapraszam serdecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #325952 przez Dave
A ja się witam tu na forum :P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326018 przez czekoladka2904
Niesamowite... :ohmy: :ohmy: Weszłam na stronę bez problemu :ohmy: :)
Czyżby to koniec wirusów..??

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326095 przez baby_55
Czekoladko na to wygląda :)

Dave jak po pracy? jak zdrówko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326149 przez Gosia_Krupa
Hej dziewczęta!

Roczek... może być. Myślałam,że skoro Lena będzie na swoim "terytorium" będzie śmiała i wesoła. No uśmiechała się,owszem,ślicznie,bo ma ładny uśmiech(z resztą to bardzo ładna dziewczynka),ale cały czas na rękach u mamy,wstydziła się,bała... Hania wkroczyła i czuła się jak u siebie. Śmiała się w głos,"biegała" za psem,bawiła się zabawkami...

A jak Wasze Maluszki? Też są takie nieśmiałe i wstydliwe? Hańcia nie boi się obcych(nie wiem czy to dobrze czy źle). Czasami jak się obudzi w nowym miejscu(np. jak gdzieś jedziemy)to ma taką niewyraźną minkę,ale trwa to chwilę. Rozejrzy się i już jest ok :) Ciekawa jestem od czego to zależy. Misiek też był taki-nikogo się nie bał,do wszystkich się śmiał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326155 przez baby_55
Gosiu fajnie, że imprezka udana :)
Adi jest na poczatku trochę nieśmiały i spokojny, potem powoli sie oswaja, chociaż jak nie ma dzieci, to jest różnie, ale jak są inne dzieci to szaleństwo na całego, no i bawi sie wszystkimi zabawkami jakie znajdzie :lol:
myślę, ze u Ciebie to wygląda tak dlatego, ze często od małego jeździcie z dziećmi, od jednych dziadków do drugich i wychowują w różnym otoczeniu, myśle, że to ma duże znaczenie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #326168 przez Gosia_Krupa
Właśnie też tak trochę myślę. Staram się mieć kontakt z rodzinką i nie odwiedzać ich tylko od święta. Zostawiamy też czasami dzieci same z dziadkami. Lena z rodzicami przyjeżdża rzadko,mimo że mieszkają 8km stąd. Cały czas tylko z rodzicami,babcią i bratem. Babcia się pytała czy też tak za Hanią chodzimy krok w krok,bo oni Leny samej nie puszczają na podłogę,zawsze ktoś jest przy niej i "trzyma za rękę". Zdziwiła się,że my tak nie robimy. Ja tam puszczam Hańcię "luzem". Mam na nią oko oczywiście,kiedy wymaga tego miejsce czy sytuacja jestem przy niej,ale nie non stop.

Pisałam Wam ostatnio,że wymyśliłam inny tort na roczek. No i mąż go poparł. Napisałam już do kobietki czy nam go zrobi. Teraz tylko czekam na odpowiedź i myślę jak ma też on wyglądać :)I w końcu mogę się wziąć za zaproszenia.

Jeszcze jedno:rzućcie dziewczynki kilka pomysłów na prezent,bo nie mam pojęcia co moglibyśmy kupić Hani na roczek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #326185 przez Magdzia
hej hej, sto lat z Wami nie pisałam. Przy okazji poczytałam co naskrobałyście na FB :)

Gosiu cieszę się, że imprezka udana :) :D Krzyś też jest odważny. Od razu wyciąga rączki do iinych, nawet obcych osób. Jest odważny i śmiały. Na kogo nie "wpadniemy" to mówi, że to taki mały śmieszek :)

Jejciu zazdroszczę Wam czasu...ja wymarzyłam sobie, że zaproszenia zrobię sama. A to już miesiąc niecały a ja ciągle nie mam czasu :( Tak więc wczoraj po prostu kupiałam gotowe zaproszenia. Trochę mi przykro, ale cóż nie dam rady :( Zaplanowałam sama zrobić tort dla Krzysia na roczek. Mam wtedy urlop, więc będę mogła się skupić tylko na przygotowaniach. Ja niestety nie przygotuję własnoręcznie kartek roczkowych dla Waszych maluchów, napewno kupię gotowca :( Ehhh tak bym chciała mieć więcej czasu.

Krzyś jest coraz bardziej samodzielny. W nocy też już ładnie śpi, pięknie zajada. Ząbki dokuczają, wtedy budzui się w nocy częściej, ale do wytrzymania :) Stawia już pierwsze samodzielne kroczki, jednak ciągle woli chodzić na czworaczkach. Tak czuje się najpweniej. Ja te z zasatnawiam się nad przentami roczkowymi. Chrzestna i chrzestny już dopytują co kupić. Ja myślałam nad rowerkiem, wielki autkiem,bączkiem, bębenkiem, albo zabawkami do piaskownicy. Sami planujemy dla niego zakup piaskownicy i huśtawki na działkę. Ostatnio kupiliśmy mu piłkę...ale było radochy :) Innych pomysłów nie mam, może Wy macie jakieś prezentowe pomysły? Dziadki dali kasiorkę i kupiliśmy Krzysiowi fotelik do samochodu, teraz jeżdzi jak król :P

Dziewczyny pokażcie swoje maluchy, tak dawno ich nie widziałam :)

EDIT: co do "puszczania" dzieciaczków luzem...Krzyś śmiga po podłodze jak wariat, bawi się wydurnia...ostatnio wyciągałam go z pralki :P Ja daję Młodemu swobodę, oczywiście są dni gdzie lubi się cały dzień pokleić, wtedy to i obiad ze mną robi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #326203 przez Gosia_Krupa
Magdzia,miło Cię widzieć :D

My rowerek mamy po Miśku,więc to odpada. Nie chcę żadnych jeździków-pchaczy,bo nie mamy na to miejsca :( Myślę,że w tym temacie wystarczy nam rowerek :) Myślałam też o huśtawce-takiej 3w1,gdzie się redukuje poszczególne elementy i służy na dłużej.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326205 przez Magdzia
Gosiu jaka ona słodziuchna dziewusia :kiss: :kiss: :kiss: Hmmm, o jakiej huśtawce myślisz. Możesz wstawić link?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326208 przez Gosia_Krupa
Magdzia,coś w tym stylu:http://aukcjewp.wp.pl/bezpieczna-modulowa-hustawka-3w1-6m-jumbo-slon-i2170327221.html
To tylko taka myśl,nawet nie czytałam nic o tego typu huśtawkach,czy są dobre czy jak...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #326212 przez Magdzia
Gosiu jejciu zdolna z Ciebie kobitka. Zrobiłaś śliczną kartkę :D Jejciu nie chcę zazdrościć, ale nie mogę się powstrzymać :D Tak więc zazdroszczę Ci talentu :kiss: :kiss:

Poszperałam na all i znalazłam sprzedawcę, który oferuje superowe zabawki do piasku dla dzieci :) allegro.pl/listing/user.php/run?p=1&us_id=20019896

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326305 przez Dave
Nooo kobietki jak dobrze Was tu widzieć :) :) :)

Moja mysza też raczej odważna jest. chwilkę się powstydzi, poprzytula do mamusi a potem śmiga.

Magdziu - oj, brak czasu to chyba ja najlepiej znam z autopsji. Masakra jakaś. więc moje Kochane... ode mnie też raczej będą gotowce :( :( Przykro mi ale nie mam kiedy dłubac w karteluszkach. Chciałam Majce zrobić sama ale raczej kiepsko to widzę.

Gosiu - Hanula BOSKA :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Ty to masz talent w tych rękach. I super ta huśtawka, którą wstawiłaś.

Mnie też już wszyscy molestują o prezenty. No kobietki czekam jeszcze na Wasze propozycje.

Baby - dziękuję, ja już dochodzę do formy. Ale coś Maja dziwnie. Taka przyklejka, marudka i temp. ma podwyższoną. Pokasłuje ale tylko czasem i to wieczorem. Myślałam że dziś się wybiorę do lekarz, ale stwierdziłam, że dziś poniedziałek i będize tak mnóstwo chorych dzieci. Zobaczę jak minie dzień. Nocka, taka sobie. Pobudka o 5 i Gwiazda teraz odsypia.

Kurka miałam jeszcze coś pisać i mi wyleciało.....



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl