BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 8 miesiąc temu #922982 przez MarzenaBZ
Czesc Mamuski!
Ale sie za Wami stesknilam.
Czytalam na biezaco forum(jesli nie wyskakiwal blad) ale nie mialam czasu odpisac.
Chce rozkrecic swoja dzialalnosc i kazda wolna chwile poswiecam na doksztalcanie sie w tym kierunku. Na razie sie nie chwale.Zrobie to jesli mi sie uda;)

Kochane mam malo czasu bo mala robi sie dosc absorbujaca. Poza tym ciagle cos mam zaplanowane,wiec nawet nie mam czasu wlaczyc laptopa. A niewyspana,zmeczona,obolala i zaniedbana jestem od paru dni...
Z utesknieniem wspominam dlugie kapiele,maseczki na twarzy itd. sprzed ciazy;)
A moja mala poza mna nie widzi nic atrakcyjnego. Dzis pojechalam z mezem namega zakupy przed chrzcinami to darla sie caly czas,dajac popalic spanikowanej tesciowej. He he he moja corcia;)

Dobra,nie wiem kiedy napisze nastepnym razem. Poki co zycze slodkich snow!
Buziaki:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #922984 przez misiana

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Doooooooobranoc ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #923029 przez malgorzatawalak
Hej mamuśki :)
No cóż pisze do was o tak okropnej porze ale czekam aż me dziecię zaśnie po raz drugi. Dostał butle o 2 i zasnął od razu, nawet nie było mowy o odbiciu a teraz sie obudził i sie trzęsie w lezaczku i pomału zasypia z dydem :S ehhh...ale co zrobisz? Noc nie zrobisz tylko grzecznie sobie poczekam aż usnie :dry:
Wczoraj byliśmy w końcu na pierwszym szczepieniu. Mój synuś tak płakał ze ja w końcu dziekowalam zdrowemu rozsadkowi ze jednak zapłaciliśmy za szczepienie. Było po prostu strasznie :blink: nie można było Tymka uspokoić i słyszała go chyba cała przychodnia :( aż mnie sie łzy do oczu cisnely. W końcu jakoś wspólnymi siłami z pielęgniarka go uspokoilysmy i mogłam wrócić do domu. A synuś był jakby nie on. Cały czas taki spokojniutki tylko butla i nawet bez odbicia bo po prostu gdy tylko poczuł ramie po główka zapadał w głęboki sen i nie było sensu...
Dziewczyny jakie te nasze maluszki są już duże :) po zdjęciach waszych pociech widzę jak szybko sie zmieniają. Misiana a twój synuś chyba bardzo lubi aparat i widzę ze aparat tez lubi jego. Śliczne zdjęcia :laugh: a jakie uśmiechy maja wasze maluszki aż samemu sie morska śmieje jak na to patrzy :cheer: cudo...

Gabi28 ja mam herbatek koperkowa i rumiankowa z hippa ale w torebkach i robię tak. Zeby nie czekać aż sie zaparzy i ostygnie to rano jak robię sobie kawę zaparzam herbatek dla małego a potem tylko w ciagu dnia dolewam wrzątku do butelki i jest ok :)

My na usg bioderek jedziemy 11 w czwartek. Tez mam nadzieje ze wszystko będzie ok i ze nie trzeba będzie pieluchomajtki szeroko bo ja sie chyba zabije...no ale jak będzie mus to mus :)

Mówiłam już ze poszłam zapisać synka do żłobka. Niestety tam gdzie mieszkam jest tylko jeden państwowy żłobek i trzeba przynajmniej rok czekać a miejsce wiec już teraz muszę...i jest miejsce by wypisać osoby upoważnionego do odbioru dziecka. Skąd ja już mam wiedzieć kto małego oprócz nas będzie odbierał. I teraz już na zaś musze wypisać moich rodziców i teściowa. A co sie za rok okaże to tego nawet swieci nie wiedzia....

Nie wiem co jeszcze mogę napisać.,.chyba sie po prostu z wami pożegnam i może zajrzeć jeszcze w trakcie dnia jak tylko będzie ku temu okazja...
Z powodu okropnie wczesnej pory życzę wam miłego dnia i zero zmartwień a dzieciaczków full okazji do pięknych uśmiechów :laugh: :kiss:


Podziękowania: misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #923048 przez martyska
Hejka dziewczyny :-)

My wczoraj byliśmy na szczepieniu synek płakał wiadomo ale jak już wychodziliśmy z przychodni była cisza i zasną :-) mój dzielny :-)
Waży 6500 i pediatra powiedziała że wygląda na 4 miesiące że w życiu by nie powiedziała że ma 2 :-). A tak ogólnie to zdrowy silny tylko się cieszyć :-)

A tak to poza tym u nas nic nowego :-) Igorek grzeczniutki :-)

Śliczne zdjęcia misiana :-)

My już mamy dwa miesiące :-)

Miłego dnia wam życzę mamusie i dzieciątka :-)

P.s Z tymi żłobkami przedszkolami to masakra jakaś :-/ ja planuje co najmniej trzy lata być z Igorem w domu a później zobaczymy jak to będzie :-)


Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #923059 przez Magdalen
Heeyka !!!
wymiera wątek nasz ! oooj..
Fajne dzieciaki te nasze .!;)
Martyśka moja to dorodny 3 miesieczny bobasek. ;D tak stwerdziła lekarka jak bylismy na szczepieniu...
Misiana Igorasek booski :* zdjecia świetne , ale wiesz ze byly by lepsze z uśmiechem !!! noooo booo wiesz co bedzie ! ;D
Marzena powodzenia z interesem ;D
Podziękowania: MarzenaBZ

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #923063 przez Cania
hej Dziewczyny!

Martwie się o ta moja mala zolze bo niby już nie sadzi tych kup dużo, ale caly czas sa takie wodniste strzelające. No nic, caly czas daje jej antybiotyk i smecte, po telefonicznej konsultacji z lekarzem dorzuciliśmy dawke probiotyku tak żeby były z dwóch roznych grup bakterii. Zobaczymy... Ale mala jest zywotna i się rozbrajająco uśmiecha, macha raczkami i gada wiec musi być dobrze! :)

Martyska Julka tez wazy ponad 6kg! :) a dziś dopiero 8 tydzień kończymy (cos nam się suwaczek zepsul) :) Slodkie kilogramy :) jej, to już wiesz ze będziesz z malym trzy lata w domu? Ja w ogole nie zakładam ze pojde na wychowawczy. Trzeba będzie wrocic do pracy.

Marzena trzymam kciuki, cokolwiek tam planujesz rozkrecic! :)

Malgorzata jak moja mala wstaje w nocy/nad ranem to nawet nie mam sily na komputer :D kombinuje jak mogę żeby usnela i myk myk do lozka :D

A to z chrzcin :) Niestety od szwagra z aparatu jeszcze nie mam, poki co od drugiego szwagra z telefonu :P


Załącznik nie został znaleziony

Podziękowania: MarzenaBZ

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #923068 przez misiana
hejka ;*
my dzisiajbylismy na konsultacji u lekarza takiej szybkiej bez wazenia badania bo ma troche dzieci do szczepienie. Poszlam tam z ta wysypka u malego na twarzy i buzce, ale kazala przemywac rumiankiem. Ciul ze to robie caly czas.. Ale nie o tym chcialam pisać ;D była mama z dzidziusuem podobnym do mojego, myslalam ze ma moze z 3 miesiace a ona ze maly ma 5 miesiecy i dwa tyg temu wazyl 6 kg :D czaicie to ;D hahah

Martyska kawał chłopa z Igora :D

MarzenaBZ powodzenia z interesem ! :*

malgorzatawalak oj mój mały uwielbia aparat ;) jak idzi ze mam go w reku juz sie usmiecha i patrzy w obiektyw :) a aparat tez go bardzo lubi ;D

Cania super rodzinka :) wygladacie slicznie

Wiecie, że mój mały uwielbia robić kupę w ośrodku zdrowia :D i to taka ze az mabody brudne haha dzisiaj znow tak zrobil ale juz mialam zapasowe body ;D

Martyska a to zdjecie jest z dzisiaj rana zanim poszlismy do osrodka ;D poznajesz ? :)

Załącznik nie został znaleziony



i z teraz po wizycie jak musialam go calego w osrodku przebrac :)

Załącznik nie został znaleziony

Podziękowania: MarzenaBZ

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #923069 przez Magdalen
Cania .. ŁAdna z Was parka a Julencja widze była wystrojona jak laleczka :* Aniołek . ;D Super ;) Moze jej wkońcu przejda te przygody z kupkami, dobrze , ze jest zywa a nie marudzi znaczy ze nic jej nie dolega ;D
Misiana Igor poprostuu robi kupe na ta nasza polska sluzbe zdrowia !;) hha ;)
Słooodziak mój ! <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #923074 przez ggabii
Dzień dobry:-)
Noc dobra zobaczymy jaki dzień ;-) kurcze od dwóch dni boli mnie ucho. Nie moge sobie z tym poradzić a do lekarza jak pójdę to nie dość że pewnie wcisnie mi jakiś antybiotyk to zapłacę jeszcze jak za zboże bo u nas laryngolog tylko prywatnie. Wczoraj dostałam kasę za becikowe więc od razu wskoczyłam na allegro haha i małemu kupilam karuzelke i butelki bo brakowało. A dla siebie pas poporodowy zobaczymy czy było warto.
Cania ale super z Was rodzinka :-) widać że i pogoda ładna więc wszystko się udało.
Misiana mój maluch z kolei ma manię robienia kup i krzyku głodu jak jestem w odwiedzinach u mnie w pracy. Wczoraj już go nakarmilam ładnie i poszlismy na spacer. Przyjeżdżam na miejsce a on nagle w krzyk i co sie okazalo ze glodny znowu :huh: ale dostal tylko wodę bo ileż można jeść?? Po czym usadzil taką mega kupę.... Normalnie czuje chyba w tym miejscu jakieś pozytywne fluidy które w ten sposób na niego działają.
Marzena powodzenia w starcie z biznesem. Życzę Ci abyś zawojowala jak największy rynek :-)
Podziękowania: MarzenaBZ

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #923075 przez martyska
Cania bo mi się umowa kończy po macierzyńskim i wiem ze mi jej nie przedłuża to zdecydowaliśmy z mężem że dwa lata on będzie tylko pracował :-) śliczne wyglądacie :-) mam nadzieje że unormuje wam się z tymi kupkami :unsure: heh no słodkie kilogramy Igor w dwa miesiące czyli od urodzenia przytył trzy kilo :blink:

Magdalen no to nam się trafiły dorodne okazy :-)

Misiana poznaje poznaje oba tylko na moim bardziej opięte są haha :-) boziu 5 miesięcy i 6 kilo ? Aż się boje ile Igor będzie ważył wtedy :whistle: lekarz powiedziała że mi kręgosłup padnie jak on tak ładnie rośnie a tu jeszcze tyle miesięcy zanim zacznie chodzić :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #923111 przez agnieszka89
Jak śliczne te wasze maluchy A rosna jak na drozdzach ;)

Moj synek chyab wlasnie przechodzi przez skok rozwojowy Masakra jakas bo wczesniej nie zaplakal z innego powodu niz głód a teraz non stop poplakuje ciągle musimy byc blisko niego, wcześniej jakdl co 4 godz a teraz je caly czas po trochu, i ze spaniem ntez problem ciezko mu sie zasypian i łatwo sie wybudza. Wczesniej nie slyszalam nawet o skokach rozwojowych póki nie zaczelam szukac przyczyn zachowania mojego maleństwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #923169 przez Cania
martyska no wlasnie patrzyłam na tabelke, Igor przy urodzeniu wazyl kilogram mniej niż Julka, a teraz ja przescignal :) a lekarz i tak twierdzi ze Julka ladnie przybiera :) a to już na pewno wiesz ze Ci nie przedluza? w takim wypadku pewnie tez bym się zastanawiala. po co Ci stres związany z szukaniem pracy przy rocznym dziecku. także jeśli finansowo możecie sobie na to pozwolic to faktycznie wydaje się rozsądne.

agnieszka moja mala wcześniej jadla jak w zegarku a teraz tez tak caly czas po trochu i marudzi jak jej z cyca leci za dużo/za mało itp. zmiany w zachowaniu sa zdecydowanie zauważalne.

jesteśmy po kolejnej konsultacji tel z pediatra, twierdzi ze luźne kupki to czesty skutek stosowania doustnych antybiotykow u niemowlakow i jeśli nie jest bardzo zle to dobrze by było go nie przerywac i brac przynajmniej te 7 dni, żeby wytłuc dziada gronkowca. wiec został nam jeszcze jutrzejszy dzień. i mam nazieje ze po odstawieniu przejdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #923170 przez MarzenaBZ
Dziękuję za trzymane kciuki:)
Może uda się trochę dorobić;)

Ja padam - schodziłam dziś całe miasto w poszukiwaniu jakiejś normalnej czapeczki na chrzest-nic kompletnie...wszędzie kapelusze lub mega czapy - a mi się to nie bardzo podoba :unsure:
Coś muszę sama wymyślić. Ja padam na twarz i czekam aż mąż wróci z pracy, to przynajmniej się prześpię;)

A tutaj moja mała śpiewaczka, która właśnie urządza sobie arię w łóżeczku więc już do niej gonię;) paaaaaa

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #923191 przez martyska
Tak Cania wiem to ponieważ ledwo się zatrudniłam i przypadkiem zaszłam w ciąże :P a tam niestety jak ktoś tak krótko pracował i na tak długo znikną czyli zwolnienie i macierzyński to nie przedłużają po co im taki pracownik :-) ale i tak się cieszę że akurat wtedy zaszłam bo wcześniej pracowałam na zlecenie a to wiadomo nic bym nie miała a tak to zwolnienie od początku ciąży bo musiałam ze względu na wcześniejsze poronienie i macierzyński teraz :-) mi właśnie pediatra powiedziała że może tak przybierać dopóki je samo mleko dzieciom karmionym mm można szybciej wprowadzać nowe rzeczy więc jeszcze jakieś dwa miesiące i zobaczymy jak to będzie :-)

Ja sobie już posprzątałam pranie zrobiłam obiad naszykowałam teraz mogę odpocząć :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #923202 przez misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl