BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LUTY 2016

8 lata 7 miesiąc temu #1010407 przez Lili9
Kurcze nie wiem jak wam to wytłumaczyć :(
Tam jest strzałka wskazująca mojego malutkiego siuraska <3 I po środku jajeczka.
Upragniony synunio :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010427 przez AgulkaKrk
LILI to super gratulacje!!! :woohoo: Ale ni cholery nie wiedzę :P
GOSIA no tak myślałam, że to to. Ja przed ciążą schudłam 20kg w pół roku, mąż 30kg. Czytałam niestety, że jak się schudnie dużo przed ciążą to to się lubi wrócić :dry: No trudno, raz schudłam to drugi raz też dam radę :D :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010434 przez Gosia 2712
Lili na to bym nie wpadla :whistle: ale swietnie :) gratuluje synka :)

Agulka ja w sumie to sie nie odchudzalam, po tamtej ciazy zostalo mi pare kg a jak wrocilam do pracy mialam wiecej ruchu i te 8kg samo polecialo... Teraz to sobie tlumacze tym, ze sterydy biore hehe :P jakos musze :P :whistle: Pewnie, ze damy rade :cheer:

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010578 przez Martynka__89
Lili ogromne gratulacje :* Moja waga startowa to 60 kg :blush: :S schudłam 4, przybralam póki co 2 i teraz jest 58 kg. Wczoraj sobie świętowałam połowę ciąży za mną:)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010605 przez Elusia
Gosia, Lili Gratuluje synków! :) no i że wszystko jest z maleństwami w porządku :) ja połówkowe mam w poniedziałek :)
Agulka Ja na szczęście z wagą mam tak że cały czas taka sama :) tzn przed ciążą, nie skacze mi :) przy synku jak karmiłam to baaardzo szybko wszystko zrzuciłam, zobaczymy jak teraz będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010916 przez asienka87
Witam :)
w końcu tu dotarłam :P
jakoś ostatnio tak mi czas szybko leciał... w czwartek byłam z 3 koleżankami z osiedla w kinie, a potem coś zjeść , dzieci zostawiłysmy z mężami i wyruszyłyśmy się odstresować i odetchnąć :) wróciłam koło 22, było super :) doszłysmy do wniosku, ze musimy częściej robić sobie takie wypady :) cieszę sie, ze tu poznałam fajne dziewczyny, które dodatkowo mają dzieci w podobnym wieku :) ja mam z kim spędzić czas, a Kacperek z kim sie bawić :) a w piątek poszłam z koleżanką i jej 2 miesiące młodszym synkiem do takiego małpiego gaju :) chłopaki poszaleli, tak, ze Kacper jak mi zasnął o 12 tak spał do 14.30 :)
wczoraj z kolei byliśmy na 25 rocznicy ślubu wujka, Kacper też poszalał z dziećmi i jak zasnąl nam koło 21 w aucie, tak w domu go tylko rozebrałam i spał dalej :) a dziś idziemy na roczek siostrzenicy Ł, też Kacper poszaleje z kuzynkami i kuzynem :) ciągle coś sie dzieje :)
Po wizycie u gina wszystko super, miałąm badania połówkowe- wszystko rozwija sie idealnie, według usg termin porodu przesunął sie z 18.02 na 14.02, Kubuś waży już prawie pół kg :)
a tutaj zdjecia :) twarzy z rączką i siusiaka, zeby nie było wątpliwości ;) niestety zdjecia się odwracają na bok ;/


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Martynka mnie też teraz na wizycie , lekarz powiedział, ze Kubuś jest główką w dół, ale że ma jeszcze miejsce i na pewno będzie sie jeszcze obracał, wiec u Ciebie pewnie podobna sytuacja :* nic sie nie martw, na pewno Daria jeszcze sie kręci w Twoim brzuszku :)
my już całę szczęście po remoncie całęgo mieszkania... ale gdyby nie to zalanie, to na pewno byśmy sie nie zdecydowali na remont łazienki, bo to faktycznie duże koszta ;/
super, ze masz tak mądrego synka, któy rozumie zaistniała sytuację..

Elusia synek na 100 % :) na zdjeciu wyzej wszystko widać :D
po tym remoncie samopoczucie znacznie lepsze :D w końcu odetchnęliśmy :)

Lili koniecznie do lekarza, bo Kacper też miał mokry kaszel, bez gorączki i okazało sie ze oskrzela i antybiotyk ;/ lepiej, aby lekarz osłuchał..
gratuluje synka :) tez na zdjeciu niestety nic nie widze :P

Agulka ehh, te remonty, współczuje :) ja juz mam to całe szczescie za sobą :) jeszcze tylko czekamy na meble do łazienki :) jak skonczymy to sie pochwalę i Ty tez sie pochwal :D

Gosia gratuluje synka :) fajnie, ze wszystko dobrze :) dostałas Duomox? bo zazwyczaj ten przepisują, zreszta tez go miałam... a w pierwszej ciazy tez miałam miec zakłądany pesser koło 30 tyg, ale obyło sie bez :) szyjka sie uspokoiła i juz nie skracała gwałtownie, tylko luteine musiałam przyjmować ...

Ja ma już 7,5 kg na plusie... ale w pierwszej ciaży przytyłam 17 kg, a straciłam wszystko w 3 miesiace :) ale karmiłam, wiec zobaczymy jak teraz będzie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010944 przez Elusia
Asieńka Suuper, że wszystko w porządku z synkiem :) zdjęcie super :) to jednak będzie dwóch urwisków:) też fajnie :)
No a takie wyjścia ze znajomymi zawsze dobrze robią :) można troszkę się oderwać :) fajnie, że Kacperek ma się z kim bawić :) my kiepsko z dziećmi, bo synek tylko ma jedną tu dziewczynkę w swoim wieku, a że teraz zimno to nawet nie ma jak na dwór wyjść i się pobawić :( brakuje mu tego. Ale dzisiaj byliśmy w galerii i się bawił z dziećmi w "kulkach" :)
Urodzinki się udały, tort który upiekłam bardzo przypadł do gustu synkowi a to najważniejsze :) i chciał zdmuchiwać świeczkę kilka razy tak mu się spodobało :D
Jutro badania prenatalne mam nadzieję, że pójdzie szybko i nie spędzę w poradni pół dnia:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1011236 przez Lili9
Elusia jak po wizycie? ?

Ja coraz częściej mam jakieś zachcianki np na ciasta z kremem :D
I mam nie mały problem, wczoraj jak podniosłam wieczorem małą to złapał mnie skurcz :/ i zaczynam się bać co będzie do końca ...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1011244 przez Martynka__89
Hellol:) jutro na 13:40 mam badania polowkowe nie mogę się doczekać ale lekki stresik jest czy wszystko jest w porzadku :) Lili mi dość często i na krótko twardnieje brzuch, strasznie się tym martwię:( na ostatniej wizycie mówiłam o tym gin. mówił żeby brać no-spe i magnes. Jestem w tej ciąży mocno przewrazliwiona:( Elusia i jak po badaniach ? Asienko super że po wizycie jest w porządku, zazdroszcze wypadu do kina:)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011285 przez Elusia
Hej dziewczyny, na szczęście nie musiałam długo czekać na badania, a samo badanie trwało jakieś 10min.Wszystko z Zuzią jest w porządku :) waży 380g, jest( tak jak synuś w tym samym czasie) z wymiarami o jakieś 1,5 tyg do tyłu:P czyli pewnie wagowo urodzi się podobnie :) Za tydzień wizyta u mojej ginekolog.
Lili Może powinnaś brać więcej magnezu?? Mnie czasem tylko brzuch pobolewa, ale raczej w normie :) córcia się ładnie rusza, szczególnie po jedzeniu więc jest ok:)
Martynka Nie stresuj się, będzie dobrze :) mocno trzymam kciuki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011439 przez Martynka__89
Witamy:) już po badaniach prenatalnych, wszystko w porządku. 100 % dziewczynka ważąca 458 gram, moja malutka fotomodelka pięknie pozowala. Niesamowite przeżycie super wszystko i dokładnie widać:)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011467 przez Martynka__89
Przedstawiam moją księżniczkę ;)



Moja Kropeczka:(9.02.2015
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011536 przez asienka87
Witam Lutóweczki :)
u nas ok, dużo spedzamy czasu na polku :) oprócz tego prawie codziennie spotykam sie z jakąs kolezanka, a ostatnio pochłoneły mnie zakupy, bo w sobote idziemy na imprezkę i potrzebowalam jakas bluzke kupić... i udało sie w orsay fajną w r. 36 znalezć, ale taka luźniejsza, ze brzuszek sie mieści , a i po ciąży wykorzystam :) w sumie 2 kupiłam- jedna na impreze, a druga sie Ł spodobała i powiedział, ze musze ja wziąć :)
Kacper tez potrzebuje duzo uwagi, bierze mnie za ręke i prowadzi do swojego pokoju, abym sie z nim bawiła :) w ogóle bardzo jest komunikatywny, jak móiwe mu , ze idziemy ciap, ciap, to bierze mnie za ręke i prowadzi do łazienki :) jak mówie, ze idziemy zrobić am, to ciągnie mnie do kuchni :)

Elusia super, ze u Ciebie też wszystko dobrze :) drobniutka ta córa, albo mój synek taki duzy :P bo w 22 tyg wazył 490 g :)
zazdrozcze troche córeczki, ale tak pozytywnie :) też chcielismy parke, ale z dwóch synków też sie cieszymy :) będa na pewno mieć wiecej tematów wspólnych , no i bez problemu moga byc w jednym pokoju :) zresztą tak bardzo kocham moje maleństwo w brzuszku, ze teraz nie wyobrażam sobie, zeby nie był to mój Kubuś :) juz tak sie przyzwyczaiłam :) a mąż sie śmieje, ze trzecie to bedzie córka :P

Lili mnie tez czesto łapie skurcz :( najgorzej, jak ponosze troche Kacpra, a wazy 12 kg ;/ albo za długie spacery robie... to brzuch twardnieje i odcinek lędzwiowy kręgosłupa boli :(

Martynka super, ze u Ciebie tez wszystko dobrze :) i tez ładnie wazy Twoja córeczka :) super zdjecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011919 przez AgulkaKrk
Cześć dziewczynki. Cieszę się bardzo, że u was wszystko dobrze po wizytach i badaniach :laugh: My skończyliśmy remont. Kolorki położone, w listopadzie jedziemy po kilka rzeczy do Ikei, potem jeszcze kilka sklepów i powoli będziemy kompletować rzeczy dla Malutkiej. W grudniu chcemy zrobić już całą wyprawkę łącznie z moją torbą do szpitala. Może to trochę wcześnie, ale grudzień przeleci nie wiadomo kiedy ze względu na święta, a w styczniu chciałabym już spać spokojnie i ewentualnie jakieś pierdołki dokupować ;)
A z mniej przyjemnych rzeczy to musieliśmy dzisiaj jechać do szpitala bo wczoraj pojawiło mi się dużo śluzu i się wystraszyłam, że to może czop. Zadzwoniłam do swojego lekarza i kazał mi przyjechać bo miał akurat dyżur w szpitalu. Zbadał mnie dokładnie, zrobił wymaz, PH, USG zwykłe i dopochwowe. Na szczęście wszystko dobrze, szyjka nie skrócona, aczkolwiek odrobinę poszerzona co mogło być przyczyną takiej ilości śluzu. Kazał się nie martwić bo nic się nie dzieje, ale w miarę możliwości odpoczywać. Po za tym Malutka już przynajmniej od miesiąca jest ułożona główką w dół więc podejrzewam, że jakiś ucisk to też musi powodować. W czwartek mam zaplanowaną wizytę, więc będziemy kontrolować czy coś się nie dzieje :) W poniedziałek mam glukozę :sick: a w dodatku z trzema pobraniami krwi, raz na czczo, potem po godzinie i po dwóch. Masakra :sick: Nie wiem jak mi pójdzie z wypiciem tego ulepku, ale wiem że dwie godziny bez jedzenia przyjemne nie będzie :unsure:
Po za tym rośniemy :laugh: Malutka ważyła dzisiaj 850g :woohoo: mamusia już 11kg na plusie :whistle: Czujemy się dobrze. Trochę mnie plecy bolą, ale samopoczucie mi dopisuje :) Szkołę rodzenia zaczynamy 21.11. :)
A co tam kobietki u was? Jak samopoczucie? Jakieś dolegliwości? Zakupy już jakieś robicie? Piszcie, chwalcie się zakupami, brzucholami bo jakoś tu znowu cicho. Buziaki dla was :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011945 przez Andziulaa
Witam Was kochane :) trochę mnie nie było bo urwanie głowy z remontami.. Super że u Was wszystko dobrze po badaniach !
Ja też w czwartek byłam na wizycie moja córcia waży 500 gram no i mi przybyło 3 kg zaczeło się obżarstwo hihi :P brzusio rośnie a rośnie muszę zakupić jakieś nowe ubrania bo już powoli nie mam w czym chodzić :D a wyprawkę też już z mężem kompletujemy smoczki zakupione pieluchyi ubranka też już mamy co nieco :) wózek i łóżeczko myślimy dopiero żeby kupić w grudniu :)
Pochwale się też moją dziewczynką :D

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl