BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

12 lata 2 miesiąc temu #321068 przez Dave
Dzień dobry.

Magdzia - super, że Krzyś taki rezolutny i mądry :side:

Baby - hormony szaleją :)

Gosiu - mam nadzieję, że Hanuli jak najszybciej uciekną te muchy z nosa i znowu będzie pogodynką :laugh:

Mam nadzieję, że dziś też będzie u nas taki słoneczny dzień jak wczoraj. Chociaż obecnie.... szaro i depresyjnie.

Wydaje mi się, że powoli wiosenne przesilenie się szykuje :woohoo:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #321100 przez czekoladka2904
Cześć dziewczyny!

nie wchodzę na forum, bo antywirus blokuje stronę i boję się, żebym sobie na laptopa wirusów nie pościągała wchodząc tutaj...

mój mały dalej chodzi trzymając się czegoś lub kogoś i choć widać, że dałby radę już sam dreptać to jednak czegoś się boi, bo zdarza mu się zrobić dwa kroczki, ale jakby się zapomniał - gdy się ocknie od razu się czegoś łapie.. :) Jeszcze nie jego pora:)

Z Fasolką wszystko ok - tydzień większa jest. Za 2 tygodnie mamy USG 3D - doczekać się nie mogę :woohoo: :blush: i trochę mi się ciężko robi z każdym tygodniem :dry:
A tu kilka fotek:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #321517 przez Dave
Czekoladko - superowego masz kibica :) Jak przyjdzie pora będzie za tą piłką biegał jak szalony :) Pokazałabyś nam brzucholka na zachęte :silly:

Ja za niedługo śmigam na nockę, po której nie będę spała bo nie m kto z Majką zostać. Oj zmarszczę się jak stara śliwka :( Cóż.....

Moja Maja to jakaś maruda dziś i przyklejka. Nie odstąpi na krok :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #321673 przez Gosia_Krupa
Dobry wieczór!

Jestem jak śnięta ryba. Hania jest po prostu niemożliwa :( Już nawet babcia,która ma stalowe nerwy i cierpliwość jak nikt wymięka przy Hani :( Nie mam sił,a bicepsy mam takie,że chyba bym się kwalifikowała na jakieś zawody kulturystyczne w klasie debiutantów. Mam nadzieję,że jak już Hańcia wróci z powrotem na podłogę trochę mi zejdzie,bo zwyczajnie mówiąc takie mięśnie u dziewczyny są nie na miejscu.

Czekoladko,fotki urocze :) Misiek miał taki sam jeżdzik,ale już jest dobitnie zdezelowany,bo go po prostu uwielbiał. Kiedyś nawet(miał wtedy jakieś 1,5roku)gnał nie patrząc na nic i zahaczył o kamień i przekoziołkował przez kierownicę. Strasznie wyglądało,na szczęście nic mu się nie stało. Wył jak nie wiem co,myślałam,że coś sobie zrobił,a on tylko: "auto,auto,moje". Jak już postawiłam auto normalnie otarł łzy,wsiadł na nie i pognał znów jak szalony.

Co do chodzenia tak jak piszesz jeszcze nie Gabrysia pora. Będzie się czuł pewnie to pójdzie i będziecie za nim ganiać. Moja Hańcia boi się nawet stać. Jak się zapomni to stoi przez chwilę,ale jak tylko się zorientuje od razu klap na pupę. Myślę,że pójdzie tak książkowo 13-15 miesiąc.

Przez weekend mnie nie będzie,bo jedziemy na 18-tkę do siostrzenicy(chrzestnej Hani). Wybieramy się pociągiem,bo Szczecin jest tak rozkopany,że jechać autem to niemal tak jak oddać auto na złom. Także przed nami pierwsza podróż pociągiem. Misiek też będzie miał pewnie frajdę,bo już dawno jechał,pewnie nawet nie pamięta.

Ok,zmykam kochane! Miłego weekendu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #321816 przez Dave
Hallo :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #321860 przez baby_55
witajcie :)

ledwo żyję od wczoraj...
coś mi przeskoczyło po lewej stronie na wys. miednicy i ledwo się ruszam od wczoraj :huh:
przekrecanie sie na łóżku było w nocy koszmarem B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #322037 przez Dave
Baby - to odpoczywaj :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #322147 przez Dave
Cisza tu u nas straszna!!



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #322162 przez baby_55
Dave weekend się zaczyna a poza tym te złośliwe wirusy... grrr

Gosiu mam pytanko, mówiłaś mi kiedyś, że zeskanujesz mi książkę debbie brown, bo masz polską wersję, udało Ci się? jeśli nie to chociaż zrób mi fotki kilku pierwszych stron z przepisami na ciasta masy itp

dzisiaj już troszkę lepiej jak się w dzień rozruszałam :) co prawda jeszcze boli ale ogólnie jest ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #322411 przez baby_55
no faktycznie cichutko tu dzisiaj :(

dziewczynki te które moga wchodźcie czasem coś napisac, bo smutno jakoś...

lecę szykować sobiei mężowi kolację, a potem prysznic i może jakis miły wieczorek :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #322444 przez Dave
Baby - to miłego wieczorku.

Ja padam, dzisiejsza dniówka to porażka!!!!

Mamy następną jedynkę:)

Spadam.

Buźka@@@@



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #322736 przez Dave
Dzień dobry :)

Co tu taka cisza :unsure:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #322809 przez baby_55
leniwy weekend ;)

ale ponieważ już się skończył to się pojawiam i melduję, że u Nas wszystko dobrze :)

Adi coraz częsciej sam przynosi nocniczek do sikania jak potrzebuje :) jestem z niego strasznie dumna :kiss: :woohoo:

miły wieczorek przenieśliśmy z mężem na wczoraj bo w sobotę oglądaliśmy x-factor a potem film ile waży koń trojański, więc po tym wszystkim padliśmy do spania ;) ale za to wczoraj nadrobiliśmy i było bardzo miło :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #323085 przez Gosia_Krupa
Witajcie moje drogie po weekendowej przerwie!

18-tka fajna :) Jedzenie dobre,tort pyszny i bardzo ładny. Jest na tej stronie: magdaupiecze.blox.pl/html bo to właśnie ten :) Chyba 4 z kolei. Myślę,że u niej zamówię torcik dla Hani,bo nie mam głowy,nerwów i czasu na takie długie dłubanie przy torcie,tym bardziej,że nie mam do pomocy wprawnych rąk mojej mamy :( Tort sprawdzony,bo nie dość że starannie zrobiony to jeszcze do tego dobry :)

Baby,pamiętałam o tej książce,tyle,że w obecnej sytuacji nie mamy po co jechać do moich rodziców do Kostrzyna,bo ich tam po postu nie ma. Tą książkę wysyłałaś nam mailem(czy link do niej). Mogę poprosić bratanicę żeby Ci zeskanowała strony,które Cię interesują,albo po prostu zrobiła foty. Pomaga tacie ogarnąć mieszkanie,więc przy okazji mogłaby to zrobić.

Hańcia nadal nie do zniesienia :( zębów brać. Cały czas wydają się zaraz wyjść,ale "wychodzą już tak" baaaardzo długo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #323154 przez Dave
Dzień dobry :side:

Baby - fajnie że wieczorek udany i doznania mocne :silly: A jak tam nudności mocno Cię męczą?

Gosiu - czyli torcik masz z głowy. Mam nadzieję, że zębole wyjdą już w końcu, bo dość się już Hanula męczy a Wy razem z nią.

A ja się pochwalę, że u nas wczoraj też były dwa podejścia z nocnikiem zakończone sukcesem. Czekam kiedy mi będzie pokazywać nocnik. Baby jak to zrobiłaś :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl