BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

11 lata 5 miesiąc temu #491280 przez agi-p
Kasiu blizna to pikuś , najważniejsze ze wszystko przebiegło zgodnie z planem :)

Szkoda ,że Nikos serwatki nie może . Ale przynajmniej odpadną Wam koszta słodyczy dla pozostałych dzieci,którym chcecie coś pod choinkę kupić :)

U nas mikołajki tylko dla dzieci robimy , dorośli dopiero pod choinką coś znajdują :P
Pauli prezent od Nas podoba się nawet bardzo :) Ja to zawsze dla niej wykombinuję coś co trafia w jej gusta .
A wczoraj dostała od znajomych taką pluszową poduszkę z myszkami .Typowo dziecięcą . Pauli juz za duza jest na takie coś . Gdyby to jeszcze był wzorek mlodzieżowy , taki np z motywami budek telefonicznych angielkich to super .A tak poduszkę dała od razu Amelce :P Do tego dostała jeszcze nutellę , ale takie rzeczy to ona ma w domku normalnie :P

My sylwestra mamy juz zaplanowanego . Mieliśmy iśc na bal sylwestrowy , bo mi się juz marzył , ale wiadomo ciąża , więc plany trzeba było zmodyfikować . Idziemy do przyjaciół u któreych zresztą w tamtym roku też byliśmy :) Ami z Igorkiem się pobawią i będzie super :0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #491358 przez Urszula
Witam!

Kasia cieszę się, że operacja przebiegła tak jak się tego lekarze spodziewali :) blizna to mały problem :) W pracy też się szykuje wolne :) są plusy i minusy. Może troszkę mniejsza kasa ale za to w domku na spokojnie wszystko sobie zrobisz :)

Aguś z prezentami zawsze jest problem my też nieźle główkowaliśmy by każdemu się spodobał mam nadzieję, że nasze wysiłki nie poszły na marne :) Amelka skorzystała podwójnie :) :) ci Milusińscy zawsze mają najlepiej :) Uważaj na siebie z cukrzucą nie ma żartów! Też mam dziś luzniejszy dzień :)

U nas też wszystko zrobione na błysk wszędzie pachnie i lśni :) Wczoraj niestety nie zdążyłam ozdobić domku, Elizia znowu odpusciła sobie popołudniowe drzemki :dry: od trzech dni nie śpi popołudniu!!! Jestem zakręcona ma maxa :silly: Dziś rano wyjęłam ozdoby i wszystko pięknie przystroiłam :) w salonie świecą gwiazdeczki na drzwiach balkonowych ku wielkiej radości Elizi :) :) :) :) Jeszce tylko choinka, parę świątecznych zrobiazgów oraz szopka czeka na swoja kolej :) Oczywiście prezent mikołajkowy dla Elizi czeka zapakowany w sypialni aż Mąż wróci z pracy :) Już nie mogę się doczekać :) Mimo luźniejszego dnia głowa mi pęka.

Miłego wieczorku :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #491387 przez agi-p
Ula super , ze masz dziś luźniejszy dzień :) Szkoda tylko , ze Elizia spac nie chce . Dla mnie drzemka Amci to zbawienie , bo też się kładę :P
Pięknie musi być u Was w domku :) I Elizka zachwycona :) To takie pierwsze świadome święta Naszych dzieciaczków , ja juz czekam niecierpliwie na choinkę w domku :)
I reakcję Amelki , bo w tamtym roku choinkę pokochała od razu :) Nawet jedną bombkę Mężuś jej podpisał , bo cały czas do niej ciągnęła :P

Miłego popołudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #491669 przez aniaw
Buziaki mikołajkowe przesyłam dla wszystkich maluchów :kiss: :kiss: :kiss:

Nie nadrobiłam, neta w pracy brak a dopiero wróciłam a jutro znów na rano ;)

Buziole :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #491681 przez kasiorek0310
witam wieczorowo

agi niop blizna pikuś tylko szkoda ze na cały brzuch a u nas nie ma nigdy słodyczy nawet pod choinka no cóz to juz nie dziecko a młodzież wiec fakt zbyt dziecięca ta poduszka a szkoda bo pewno by się bardziej ucieszyła z młodzieżowego wzoru niektórzy myśla ze to jeszcze małe dzieci a nutella hm... dziwny prezent co innego jakby to bylo rarytasem ale cóż liczy sie gest i chęci

my tez mamy już zaplanowany od zeszłego roku że siedzimy w domku dobry film w tv szampan i jakoś damy rade nawet chęci nie mamy żeby gdzieś iśc

Ula poważnie zastanawiam sie nad wypisaniem wolnego bo tak przychodzić i żeby cie odsyłali to szkoda wstawać tym bardziej że bede mieć 1 zmiany wtedy a az takiego parcia na kase nie mamy a trzeba jeszcze zakupy porobić prezenty popakować domek trochę poszykować i chyba dobrze mi zrobi cały tydzień wolnego. To ładnie jak domek przystrojony pewno pięknie wygląda przeraza mnie wy juz wszystko porobione a u mnie nic zero ale tydzień jeszcze spokojnie mi starczy a jak sie Elizce prezent podobał ???

Oj piękne będa te święta a ktoś mi kiedyś powiedział że święta pokocham na nowo jak będę mieć dzieci i coś w tym jest ( do tej pory nienawidziłam bo wtedy zmarł mi tata)

no nic a w pracy i dobrze i źle ale szkoda mi nerwów

spokojnej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #491705 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kasiu u Nas i na mikołajki i pod choinką słodycze obowiązkowo :) Taki słodki symbolik :) Wiadomo,że nie trzeba tego na raz zjeść , ale bez czekoladowego mikołaja to nie święta :P

Pewnie sylwester w domku w swoim towarzystwie może być całkiem milusi :) :) :) Do tego szpman i dobry humorek i .... ;)

Ja na Twoim miejscu wypisałabym wolne na te przedświąteczne dni . Bez sensu iść na godzinę czy dwie , zeby Cię odesłali do domu . A w domku przynajmniej porobisz wszystko i na spokojnie . I Mama też może Cię potrzebowac , bo nie wiadomo jak się będzie czuła .

Kasiu pamiętam jak pisałysmy o świętach jak jeszcze w ciąży chodziłyśmy ... właśnie m.in sama Ci mówiłam , ze jak pojawi się Nikoś to poznasz nowy wymiar świąt i poczujesz magie :) Cieszę sie , ze tak właśnie sie stało :) Masz komu pokazac , że to wyjątkowy czas i zaszczepić możesz w Nikosiu miłość do tych dni i całej ich oprawy :)

Ulcia i jak prezent Elizi się spodobał ? Widziałam na FB , że cierpliwie szukała tego Mikołaja :P

U Nas dosypało śniegu,prawdziwa zima się zrobiła ! Mężus spanikowany dzwonił z drogi , zebym nei jechała do żadnego sklepu . Ostatnimi czasy taki przewrażliwiony jest , ze szok . I mimo,że jeżdżę już od dawna i w dużo gorszych warunkach dawałam radę , bo przecież taką mam prace , to teraz dosłownie przesadza . Ale uparcie mi tłumaczy , ze teraz inaczej do tego podchodzi i zwyczajnie martwi się o mnie/o Nas .

No nic , pora na odkurzanie :P

Miłego ranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #491986 przez kasiorek0310
No widzisz to nic innego tylko sie troszczy o was żeby sie nic nie stało u nas tylko mikołaj z czekolady ale reszta to juz nie koniecznie a i obowiązkowo takie sople cukierkowe na choince musza być a co do sylwestra to zobaczymy co wyjdzie i jakie humory będą.
Gadałam dzisiaj z mama bo mieli kupować małemu ciężarówkę taka wielka a znaleźliśmy na all taka na ponad metr :) tylko że za 100 i kupujemy oboje na pół
allegro.pl/wader-65100-wywrotka-gigant-z...0cm-i2833958774.html

a mama już ok odżyła i sie jej nie nudzi tylko szkoda ze sie nie dam jej odwiedzić ale siedział mały ze mną jak rozmawiałam i tylko wołał "baba" a i zaczął mówić jeść bo jeść ść zlepek nie bardzo mu wychodzi albo przeciąga "jeee"

miłego dzionka dzisiaj ostatni dzień na obcej zmianie oby minęło tak jak wczoraj miło i przyjemnie bo sie gadało i pakowało do wysyłki a czas szybko leciał :)

Niop jak widać coś w tym jest że jak sa dzieci to jest inaczej a wiesz jak ja sie ciesze ze sie to zmienia mam nadzieje ze uda mi sie w nim zaszczepić radośc ze świat zobaczymy czas pokaże a co do sneigu jak zobaczyłam ile znowu dosypało to od razu pomyślałam o sankach w weekend :) obowiązkowo sie wyciągnie choć na chwile gruby koc i można jeździć
a co do wolnego to mnei korci ale zobaczymy czy w ogóle będziemy robić ten ostatni tydzień teraz jest już ledwo co roboty a co dopiero przed samymi świętami
O odkurzanie marzenie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #492022 przez Urszula
Witam!

Aguś Elizia ucieszyła się z prezentu bardzo :) najpierw musieliśmy Jej trochę pomóc z papierem w który był zapakowany prezent i w miarę odwijania Jej ciekawość rosła :) sama zaczęła odpakowywać swój prezent coraz intensywniej :) :) Dziękuję za pomysł z naleśnikami z serem i szynką :) :) :) wszystkim bardzo smakowało :) nawet Elizi :)

Kasia oby szybko minęła druda zmiana i potem wolne??
Cieszę się, że Mama doszła do siebie po operacji szkoda tylko, że brak czasy by Ją odwiedzić.
Sylwester we dwoje...też fajnie :) my tak mieliśmy rok temu. Zrobiliśmy sobie pyszną kolację, sampan było romantycznie i nastrojowo :)
Prezent bardzo fajny :)

Ania trzymaj się dzielnie w tym Twoim zawirowaniu :)

U nas dziś kolejny luźny dzień...oszczędzam się przed pracą..Mamy zarwaną nockę...Elizia przez brak popołudniowej drzemki jakby się roztroiła ze spaniem :dry: o drugiej w nocy pobódka i ponowna walka z zaśnięciem do 4.30 :dry: zobaczymy czy dziś zaśnie popołudniu...

Miłego weekendu



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492298 przez agi-p
Kasiu fajna ta wywrotka . W auchanie był duży wybór zabawek z Wadera w super cenach .
Niektóre rzeczy nawet na all sa drozsze !
I fajny pomysł z tym skaldaniem się na prezent . Ja tak kiedyś robiłam jak kupowałam pod choinkę dla Linki . Składaliśmy się z rodzicami po 150 zł i mogłam zaszaleć :) Zawsze miała cos super , o czym marzyła :)

No sanki w weekend jak najbardziej realne :) Może i my się wybierzemy :)

Ulcia ciesze się , ze naleśniczki smakowały :) Zawsze to ciś innego , niż ziemniaki z mięsem :P A bardzo treściwe i smaczne :) Nawet mój Mężuś się skusił i zjadł kilka , a On taki mięsożerco ziemniaczanek :P

Super , ze Elizia z prezentu zadowolona :) Mini dzieciaczków w takich chwilach są bezcenne :) Chociaz Ami ma respekt do prezentów ... najlepiej , zeby troszke poleżał,żeby na niego mogła popatrzeć , potem rozpakuje i znowu chwila ... :)

Widze , ze noce mamy podobne . Moja Ami teraz budzi się ok 00:30 i 2 godz nie śpi . A dziś po 1,5 godziny zasnęła i o 4 już wyspana była i nie zmrużyła oka !!! Na szczeście przez dzień śpi 3 godz niemal codziennie , no min 2-2,5 :) Ale jeszcze niedawno kąłdłam ja o 11 , a tearz zauważyłam , ze juz o 10:10 musi dostać mleko i do spanka , jak przechodzi ta godzinę , to zasnąć nie chce !

Dziś Ami zjadła tyle na obiad , ze w szoku bylam :) Oczywiscie pozytywnym . Miala polędwiczki wieprzowe ,ziemianki,jajeczko i fasolkę szparagową :)
Po 20 min ja sobie nałożyłam obiad i ze mna też jadła :)
A dziś kotleciki z jajek z cebulką , szynką i dla Męża pieczarkami , ziemniaczki opiekane i fasolka szparagowa :)

Ulcia miłej pracy :)

I dla wszystkich udanego popołudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492430 przez Urszula
Agi i Ameleczka to wszystko zjadła :cheer: Elizia nie tknie ugniecionych ziemniaków. W ogóle jada tylko zupy :( staram się Jej robić je bardzo gęste naszpikowane warzywami i mięskiem. Jajko też muszę wbijać do zupy bo inaczej nie zje :( :( :( Wiem, że to jest okres w zyciu dziecka kiedy wszystko inne jest bardziej interesujace niż jedzenie. Czytając jednak dzieciach, które tak ładnie jedzą ogarnia mnie mega dół :(

Aguś kiedy Ty zdażysz pójść z Amelką na spacer skoro ona idzie tak wcześniej na drzemkę i jeszcze spi do 3 godzin :) u mnie to zawsze dnia brakuje. Wychodzimy z Elizią niemalże codziennie i do tego wiadomo reszta obowiązków. Nie wiem kiedy dzień zleci...

Podsumowując....dobrze, że Malusia tak ładnie Ci spi w dzień skoro zarywa noc w noc. Możesz zregenerować siły. U nas dziś też była porządna drzemka ale wczoraj wylądowałam w łózku juz o 9.00 byłam wykończona :dry: cały dzień na pełnych obrotach :dry:

Miłego wieczorku!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492528 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Ulacia Amelka od niedawna ma lepszy apetyt i zjada wieksze porcje . Nadal ma dystans do nowości ,ale ja sukcesywnie jej coś przemycam . Ziemniaki to uwielbia , jajko dopiero 2 razy jadła . Wcześniej wypluwała wszystko .A takie wbite do zupy to całkiem odpada . Ostatnio siadła z nami przy stole i zobaczyła , ze z Paulą jemy jajecznicę ,więc też chciała :) A dziś ugotowałam na twardo i dodałam pogniecione do ziemniaków :P Nawet zjadła ładnie i to całkiem sporo . Owoców i warzyw nie chce jeść . Tyle co do zupy marchew czy pietruszkę i do 2 dania fasolkę szparagową . Cyrki dalej z tym jedzeniem , kombinacji pełno,ale o niebo lepiej niż miesiąc temu :) Czasami nie tknie obiadu,woli parówkę albo np ryż z jabłkami prażonymi .

A co do spacerów , to wczoraj i dziś nie byłyśmy . Martwił mnie ten katar i kaszel . niby od zębów , ale nie chciałam ryzykować .To gardełko miała zaczerwienione i wolę , zeby nie przewiała tego. Wietrze domek co chwilę , jak Amelka ma drzemke , to przykrywam ja i uchylam okno .
Ale ogólnie wychodzimy ok 9 rano na spacer,przed drzemką . Zmęczy sie troszkę , pooddycha i lepiej śpi dzieki temu . A potem drugi raz po obiadku czyli ok 14:30-15:00 .
U Nas dzień zaczyna się najpóźniej o 5 rano , wiec o tej 8-mej jestem juz odrobiona :P
Ale i tak wolałabym , zeby w dzień spała z godzinkę , a w nocy sie tak nie wybudzała :P


Teraz już Amcia śpi jak anioł . Mężuś poszedł na chwilę do Taty , aj korzystam z neta , ale zaraz odpalam tv i mam nadzieję , ze obejrzymy jakiś filmik :)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #492723 przez aniaw
HEJA :)

Doczekałam się wreszcie wolnego weekendu i nawet spełniły się moje prośby i mamy śnieg, więc sanki idą jutro w ruch :lol:
W pracy jak zwykle zapiernicz, mimo że mniej pacjentów ;)
Ale za to mnóstwo świetnych ludzików, którzy ciągle coś przynoszą dla tych dzieciaczków co zbieramy im paczkę :) Matko to takie niesamowite, że tyle ludzi potrafi podzielić się tym co ma :) Dary wciąż napływają, oj na pewno te rodziny się ucieszą :lol:

Na święta na szczęście odpocznę, wolne od 22giego (choć była opcja pracy w wigilię :ohmy: ) ale może uda się pojechać w góry ale to zależy od pracy Tomiego ;)

U mnie chłopaki na mikołaja od mamy dostali sztućce dorosławe te z lidla a od taty słodycze :) Od babci kolejkę ze zwierzakami z biedry :) I co? moimi nożami chcieli się pokroić a za słodycze Szymi Tomka ciągle przytulał i mówił dzięęęki, tak słodko :lol: A ojciec ciągle im łakocie przynosi :blush: A kolejka super sprawa :D

U mnie Szymi jak widzi Tomka wracającego z pracy to już w drzwiach krzyczy tati tati jajo :lol: Cżęsto kupuje mu kinder niespodzianki ;) Ale ten zaraz czekoladę w kąt i tylko rozpakować chce zabawkę :lol:
A ostatnio jaki numer :lol: Dostali po zabaweczce z tego jajka - pierścionek i figurka zwierzak :) Ok bawią się bawią a za jakiś czas patrzymy Dominik ma całe dłonie brudne jakby mu długopis się rozlał :ohmy: Szukamy gdzie mógł się tak pobrudzić i po dłuuuuugich poszukiwaniach odkryliśmy, że ten zwierzak to stempelek z tuszem :lol: Te zabawki za inteligentne dla nas :lol:
Co sie okazało pierścionek też był stempelkiem :lol: To dzieciaki podwójnie się cieszyli a my tylko ściany chroniliśmy przed zanczkami :lol:

Agi oj biedna ta Twoja Ama :kiss: A z moimi chłopakami faktycznie by się dogadała :laugh:
Fajnie tak kupić ciuszki za grosze :) Matko musisz na siebie uważać, Twój mężuś to się dopiero o Ciebie musi zamartwiać jak Ty tak szarżujesz ze zdrowiem :P
Extra jak ozdoby w domku już powstają u nas jeszcze nie ma na to czasu ;)
U nas chrzestny czyli mój brat też niezbyt zainteresowany chrześniakiem ;)
Oj Ty to się masz z tymi nockami, oby Maja jakoś ustawiła Amelke i żeby od razu przesypiała nocki :kiss:

Kasiu oj najważniejsze, że operacja mamy się udała i wszystko teraz bedzie tylko lepiej :kiss: Z pracą fakt lepiej wziąc wolne i czas sensownie zaplanować niż chodzić tam i z powrotem ;)
Szkoda, że Nikoś uczulony ;) Ale za to więcej bedzie dla Ciebie :lol:
U nas Tomi też zawsze słodycze dostaje w paczce i tego taki ogrooom, że wszystkich da się obdzielić :) Zobaczymy jak w tym roku :S
Fajny samochód :) A nie było takich w biedronce, coś kojarze :S

Ula języki to fakt podstawa, choć ja przyznam się szczerze zaniedbałam ostatnio języki na maxa i chyba cięzko by mi było z kimś się dogadać :blush:
Oj ślicznie musisz mieć teraz w domku przystrojone :) Przykra sprawa, że Elizia tak rozregulowała się z tym spaniem, teraz powinnaś wypoczywać a Ty wciąz na pełnych obrotach, dużo sił życzę :kiss: Oj i to jedzonko to faktycznie kłppot, bo moje dzieciaki to zjadłyby wszystkim wszystko z talerza ;)

Uff nadrobiłam :) Teraz czas poszperać na allegro i może zamówić wreszcie prezenty :S
Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #492733 przez kasiorek0310
Ula nie że brak czasu bo czas by był ale nie mam co z małym zrobić w tygodniu a teraz przez weekend mój na imprezę idzie pożegnalna jakiegoś emeryta i kicha :( Jeszcze następny tydzień i wolne ale weekend tez mimo że mam szkole znowu nie pójdę

Agi dzięki za cynk i tak będziemy zamawiać w przyszłym tygodniu jak moja wypłata przyjdzie ale i zobaczymy w Auchanie czy nie ma tam takich koniecznie na sanki tym bardziej jak sneig :) a patrzyłam na necie na firmowej stronie wadera i ich sklepie internetowym to tez maja za 99zł z przyczepa to auto wiec w auchanie raczej tańsze nie będzie chyba że sama wywrotka

ania te auta były w biedronce ale małe a my chcemy giganta wiec one sporo kosztują takie do obciążenia na 150kg a te z biedry nie wiem czy miały na 15kg niestety uczulenie ale na ciele jest o zostały tylko policzki już w wysypce :0

a po dniu anwet ok znowu pakowanie do wysyłki wszystko wiec dzień zleciał a że sama to więcej sie opierniczałam niż robiłam :) a i tak zapłacą :D

no nic czas zmykać do spania jutro znowu o 7 rano pobudka a cały dzień sami wiec trochę roboty jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492759 przez agi-p
Witam z mroźnej krainy ... - 17 stopni i mniej nie chce być :P

Aniu czyli Ty nam tu załatwiłaś tez śnieg ??? To teraz zapraszam , zeby odśnieżyć plac u Nas :P

Cudownie , ze akcja zbierania darowizn idzie pełną para :) To pokrzepiające , ze jest tylu ludzi dobrej woli i szlachetnego serca :) Tak chyba działa magia świąt ..każdy chce zrobic coś dobrego :)

Dobrze , ze szykuje Ci sie parę dni wolnego,należy Ci się jak malo komu :)

Kurcze u Nas po tych sztućcach ani śladu nie było :( Zawaliłam , bo mogąłm prosić , zebyś mi kupiła i przesłała :(

No to Tatuś rozpieszcza chłopaków :) Mój tak samo robi , tyle że przynosi nie jajo , tylko kinderki :P Ale ze stempelkami , to zabawne musiało byc hahaha :)

Z tymi chrzestnymi , to tak bywa :( My już mamy dylemat kogo wybrać dla Mai . Meżuś chciał swojego młodszego brata , ale się nie zgodziłam . I tym sposobem mamy cieżki orzech do zgryzienia . Nie chciałabym robić tez problemu niektórym . Jak wiem , ze mają juz swoich chrześniaków , to staram sie nie wybierac takich osób.Wiadomo jak to potem przy różnych okazjach "wnerwia" . Sama mam dwójkę chrześniaków , do tego swoje dzieci i potem np w grudniu bankrutuję :P

A z prezentami , to mnie nie denerwuj :P Ja już na tym allegro tyle czasu straciłam , ze szkoda gadac . A prezentów jak nie było , tak nie ma :p Dla Ami tylko kupiłam i już przyszedł . Dla Pauli pozamawiałam trochę biżuterii i teraz to juz nie wiem co do tego . No i dla Mamy mam też z głowy . Reszta ..nic nie ma :P


Kasiu no cen z Auchan nie znam . Wiem , ze mieli ogromny wybór waderowskich rzeczy . Ale to jeszcze prze mikołajkami było .

My dziś musimy na zakupy jechać , a szczerze mi się nie chce :P Zimno strasznie , a ja ciepłolubna jestem . A co najśmieszniejsze jeszcze kilka lat temu kochałam zimę :P

W poniedziałek z Puala do ortodonty , wiec zouw kaska pójdzie . Kurcze tacy specjaliści to zarabiają krocie !!!

Nic , miłej soboty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492954 przez Marta M
A ja chciałam Wam wszystkim podziękować za oddane głosy na malutką Maję bo jak się okazuje Maja osiągnęła pierwsze miejsce w rankingu :)

Pomóżcie je jeszcze utrzymać, już tylko tydzień do końca głosowania pozostał :)

www.promykslonca.pl/at521/index.php?a=in&u=Kasianowysacz

Oto dowód:

www.promykslonca.pl/pl/na-jednym-wozku/5...zgoszone-do-programu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl