BezpiecznaCiaza112023

Ucisk w okolicy mostka

14 lata 3 tygodni temu #10765 przez Scholastyka21
Mam taki problem od kilkunastu dni. Jak nosze na rękach mojego synka (9mies.-9kg) to odczuwam silny ucisk w okolicy mostka, a do tego ciężko mi się oddycha. Mąż twierdzi, że to od wysiłku, ale przecież Florek nie waży tyle od wczoraj, tylko juz jakiś czas.
Miałyście może podobny problem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10815 przez Madzia89862
ja tak mialam jak bylam w ciazy.ale po porodzie nie zdazylo mi sie to.a tylko tak masz gdy nosisz Florka na rekach?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10845 przez Scholastyka21
tak, gdy go noszę lub gdy idę sama po schodach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10847 przez jedynaczka
to tak jakbyś Scholastyka miała z przesilenia... ja tak mam od czasu do czasu jak juz jestem przemęczona strasznie to mnie tak kłuje tylko że ja mam to tak w boku prawym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10854 przez Mirella
Mnie kłucie w okolicy mostka to pachnie zawałem lub stanem przedzawałowym..... No ale ja to zawsze coś radykalnego wymyślę....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu - 14 lata 3 tygodni temu #10877 przez Moniq
kłucie w okolicy mostka może byc też na tle nerwowym, albo masz przeciążony kręgosłup piersiowy i daje Ci się tak we znaki, a i jeszcze problemy z żołądkiem moga powodować ból i/lub kłucie w okolicy mostka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10924 przez Scholastyka21
Moniq twoja odpowiedź najbardziej pasuje do mojego organizmu, rzeczywiście mogę mieć przeciążony kręgosłup piersiowy, albo za dużo się denerwuję

dziękuję dziewczyny za pomoc, jeśli objawy się nasilą udam się do lekarza

Mirella ty wcale nie wymyślasz, bo rzeczywiście kłucie w okolicy mostka to jeden z objawów przedzawałowych, czytałam o tym akurat wczoraj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10967 przez Mirella
Wymyślam, wymyślam, a raczej kraczę.... Bo jak mnie w nocy unieruchomiło to na pogotowiu wylądowałam. Bolał mnie cały brzuch i klatka piersiowa, i nie mogłam oddychać. W życiu bym nie podejrzewała że to żołądek.... a jednak....
Także Scholastyka, biegusiem do lekarza, bo jak nie daj Boże coś Ci się stanie jak sama z Florkiem będziesz..... Ja się cieszyłam że to się w nocy stało, bo w dzień to bym chyba umarła bez żadnej pomocy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17948 przez magga146
podczas refluksu moga byc tez takie obiawy. a moze przechodzisz bezobjawowe zapalenie oskrzeli/pluc? idz do lekarza i zbadaj sie porzadnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30282 przez Emme
a czy któraś miała ten refluks?
ja od kilku dni czuję, jakby mi się cofało jedzenie. a dzisiejszej nocy myślałam, że nie przeżyję. bolał mnie cały przełyk, czułam jakby taką kluchę w gardle, która się przesuwała jakby od żołądka (?) do przełyku. uczucie podobne jak przy "krzywym przełknięciu". strasznie bolało, a właściwie dalej boli. na początku myślałam, ze może faktycznie coś mi utknęło w gardle i poszłam zwymiotować i było jeszcze gorzej. teraz mam jeszcze zgagę. cała klatka piersiowa mnie boli...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30284 przez Moniq
ja niestety miałam w III trymestrze; minęło przed porodem gdy brzuszek zaczął się opuszczac; były takie noce że spałam na siedząco; trochę pomagało jedzenie malutkich porcji, nie jedzenie przed samym spaniem i unikanie makaronów, pierogów naleśników i innych mącznych rzeczy; chyba nie wiele da się zrobić poza unikaniem produktów które nasilają zgagę :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30291 przez Emme
ze zgagą da się wytrzymać, najgorszy jest ten ból w przełyku, "klucha" która się przesuwa jakby i mam wrażenie że zaraz rozeprze przełyk...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31997 przez megi23
ja wlasnie to mialam wczoraj tez 1 raz w zyciu w mostku mnie bolalo i w przelyku a jadlam nalesniki na ogol nie jem rzeczy smazonych a wczoraj tesciowa mi 2 nalesniki usmazyla male i po nich sie zaczelo dopoki nie zasnelam ale dzis minelo tak wiec nie tykam smazonego :)zclowiek uczy sie cale zycie hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32034 przez Emme
u mnie niestety najgorzej było w nocy... ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #32999 przez sloneczko
ja mam bol w okolicy mosta od przed wczoraj, to fakt w tych dniach znowu wybitnie mala duzo nosze i mysle ze to wlasnie z tego. o moim kregoslupie juz nic niewspomne.

mala wazy 7,5kg
mam nadzieje ze to szybko minie, scholastyka minelo u Ciebie juz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl