BezpiecznaCiaza112023

Przed porodem jedną z istotnych spraw, które zaprzątają głowę przyszłym mamom jest wybór odpowiedniego szpitala. Ważne jest, aby maluszek bezpiecznie się urodził, a one same były pod dobrą opieką. Dlatego, kładą nacisk na to, aby zapewniono im profesjonalną opiekę medyczną i komfort. Dla przyszłych mam i nie tylko - garść ciekawych faktów.

Większość z Was zapewne jest zaskoczonych informacją, że miedź pomaga zwalczać bakterie, grzyby oraz wirusy. To potwierdzony badaniami fakt. Dlatego coraz częściej ten metal jest wykorzystywany w szpitalach, także w Polsce. Wykonane są z niej klamki, ramy łóżek czy stojaki na kroplówki. Warto sprawić, by wyrobów z miedzi i jej stopów było jeszcze więcej wokół nas. Na przykład w autobusach, sklepach, siłowniach lub naszych domach. Powód jest oczywisty – miedź świetnie spisuje się w starciu z bakteriami. I wiadomo o tym nie od dziś. Obecnie jednak mamy na to dowody. Ale po kolei.

Szkoła rodzenia kiedy zapisać się do niej

Jeżeli dla Ciebie ważne jest zobaczenie sali porodowej i szpitala, niekoniecznie musisz wybierać szkołę przy szpitalu położniczym. Możesz zadzwonić do szpitala i zapytać się w jakich godzinach jest możliwość obejrzenia sali.

Lista rzeczy dla mamy i dziecka do szpitala

Poród tuż, tuż. Warto spakować torbę do szpitala z wszystkimi niezbędnymi rzeczami również do porodu. Przedstawiamy Ci listę rzeczy o których powinnaś pamiętać. Pamiętaj poród może Cię zaskoczyć, dlatego spakuj torbę kilka tygodni przed planowanym terminem rozwiązania.

Reklama

Bestsellery

 • Koszulka Regularna mama

  Regularna mama

 • Koszulka Brioko baby

  Brioko Baby

 • Dzienniczek ciąży

  Dzienniczek ciąży

 • Dzienniczek żywienia dziecka

  Dzienniczek żywienia

 • Dzienniczek żywienia maluszka

  Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl