BezpiecznaCiaza112023

POLSKA KLINIKA W MANCHESTERZE- CO O NIEJ SĄDZICIE?

13 lata 10 miesiąc temu #20010 przez Aga_86
Cześć dziewczyny mam pytanko do tych z Was które przebywają w UK czy byłyście może w polskiej klinice w Manchesterze, no i co niej sądzicie?
Ja wybieram się tam w przyszły czwartek tj. (17.06.2010) bo chcę sprawdzić czy wszystko jest w porządku z moją fasolką no i chcę zrobić USG! Zdecydowałam się na wizytę ponieważ opieka w UK nad ciężarną jest straszna potwierdzenie ciąży wyglądało tak że pielęgniarka wzięła test ciążowy zanurzyła go w siuśkach i pow. gratulacje jest pani w ciąży! I dlatego właśnie zdecydowałam się na tą klinikę (choć nie jest tania) bo nie mogę się doczekać aby zobaczyć moją dzidzie i sprawdzić czy u Niej wszystko w porządku!
Bardzo was proszę o jakąkolwiek opinie na temat tego miejsca!

Pozdrawiam Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20874 przez Aga_86
Niestety nikt mi nie odpisał nic o tej klinice więc ja Wam napiszę co sądzę o tym miejscu!
Klinika znajduje się w samym centrum Manchesteru na Corporation Street ( jest to ta ulica na której znajduje się koło widokowe), mają nowoczesny sprzęt i miłą obsługę! Pan Doktor u którego byłam nazywa się Orawiec przed wizytą przeczytałam mnóstwo opinii na Jego temat i dobrych i tych złych ale całkiem nie zgadzam się z dziewczynami które źle piszą o tym lekarzu, jest to przesympatyczny pan ok. 40-stki bardzo delikatny i widać ze wie o czym mówi Odpowiedział na wszystkie moje pytania, i rozwiał wszelkie wątpliwości, dał mi swój prywatny nr. tel i powiedział że jeżeli będzie działo się coś niepokojącego to mogę dzwonić o każdej porze dnia i nocy! Mogę polecić tego lekarza- naprawdę fachowiec . Jedyny minus tego miejsca to CENA za badanie z USG musiałam zapłacić 100 funtów jak dla mnie to jest przesada no ale w końcu to Anglia i do tego prywatna klinika!
Jeśli któraś z Was będzie zainteresowana tym miejscem albo miałybyście jakieś jeszcze pytania to piszcie pod spodem jeśli będę potrafiła to na pewno pomogę!

Dołączam linka do ich strony : pmc-medic.com/polska-przychodnia-manchester.html

Pozdrawiam Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #26846 przez scun
siemka aga. wybieramy sie nie długo do dr orawca w machesterze. mozesz mi powiedziec o co kaman z tymi 100 FUNTAMI (usg + konsultacja). NA STRONCE JEST USG ZA 50, chciałam zapytac czy za 50 powiedza mi czy chłopak czy dziewczynka, czy kompletnie nic, usg i byebye. dzieki i pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27881 przez Aga_86
Hej Kochana sorki że odpowiadam dopiero teraz ale nie zaglądałam na ten wątek już bardzo dawno! Mam nadzieje że jeszcze nie jest za późno! Wiesz co ja zapłaciłam 100 fuli za skan -USG i badan ie ginekologiczne! Doktor Orawiec jest bardzo sympatyczny i miły i na pewno odpowie na wszystkie Twoje pytania dostaniesz zdjęcie dzidzi! Jeśli nie chcesz badania to możesz zrobić samo USG i to powinno być tańsze nie wiem ile w tej chwili kosztuje jak ja byłam to chcieli 40 fuli za sam scan! Pozdrawiam Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27954 przez scun
hej. Już byłam w tej przechodni. zapłaciłam 100wke i nie żałuje. Orawiec naprawdę sympatyczny ale trochę żartowniś.dzięki AGA . POZDRAWIAM

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28119 przez Aga_86
Scun a wiesz co będzie chłopiec czy dziewczynka pisałaś wcześniej że chcesz sprawdzić??

Buziaki Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28133 przez scun
wiem. dziewczynka. pytałam bo to w sumie nie o mnie chodziło. koleżanka chciała sie dowiezieć bo w Polsce powiedzieli że chłopak a w angli na skanie że dziewczynka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #909522 przez Magda2185
Wpis został usunięty jego treść naruszała regulamin forum.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl