BezpiecznaCiaza112023

kłucie brzucha:(

12 lata 9 miesiąc temu #149705 przez Laurussia899
Witam mam do was bardzo ważne pytanie! Jestem w 34 tygodniu ciąży od wczoraj mam dziwne kłucie na dole brzucha a dziś rano przeszło na prawy bok i cały brzuch kłucie było nie do wytrzymania wstałam do łazienki żeby zrobić siusiu i zginałam sie w pół z bólu nie wiem co to moze byc a wizyte u lekarza mam 20 lipca trochę mnie to niepokoi:( Proszę doradzcie cos z góry dziekuję:)
Ps. Teraz przeszło taką akcję miałam tylko rano i trochę kłuło mnie po południu dzidzia rusza się tak jak zawsze i nie mam zadnego plamienia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #149711 przez sylwira1721
ja mialam taka akcje... tylko kuło mnie w okolicach pępka i ginekolog mi powiedziala ze to normalne poniewaz macica sie rozciaga...na twoim miejscu tez bym to z lekarzem skonsultowala :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #149766 przez Marysia27
U mnie kłucie w dole brzucha intensywne- też zwijałam się z bólu, co mijało po pewnym czasie, skutkowało u mnie przedwczesnym rozwieraniem szyjki macicy i 3krotnym pobytem na patologii ciąży. Radzę jak najszybszą konsultację z ginekologiem, jeśli to drobnostka, to Cię uspokoi, i oby tak było w Twoim przypadku :)
P.S. u mnie tez nie było żadnych krwawień, i Bartoszek jak zawsze ruszał się bardzo żwawo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #150136 przez Laurussia899
Na szczęście dzis mnie nic nie kłuje ale jak zacznie to nie bede zwlekała tylko udam sie na IP, nie chce ryzykować ze to moze cos powaznego:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #150150 przez happymamma
A mi się wydaje, że to moga być skurcze Braxtona-Hicksa ( polki.pl/rodzina_ciaza_artykul,10013569.html ), ale tak jak piszą dziewczyny, lepiej omówic to z lekarzem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl