BezpiecznaCiaza112023

Dziewczyny powiedzcie bo sama już nie wiem

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #848043 przez locin
Następną wizytę mam za miesiąc, tyle, że teraz chciałabym rozwiać swoje wątpliwości.

Ostatnią miesiączkę miałam 18.09.2013 (cykle mam nieregularne)

Ciążę miałam potwierdzoną przez ginekologa 26.11.2013 i był to 10t5d.
Następną wizytę miałam 17 grudnia 2013, lekarz wpisał w kartę 13t, dwa dni później 19 grudnia miałam pierwsze badanie ultrasonograficzne z USG był to 13+6, zaś z OM 13+1. Na kolejnej wizycie, która była 21 stycznia 2014 lekarz wpisał w kartę 17tc. 18 lutego wpisał 21tc, gdzie dwa dni później miałam drugie badanie ultrasonograficzne wg USG był to 22+0, a z OM 22+1.
Nie wiem czy ginekolog się pomylił i wpisuje mi daty do tyłu o tydzień. Skoro 17 grudnia 2013 byłam w 13tc to 21 stycznia powinnam być w 18tc, a nie w 17, a 18 lutego w 22tc, a nie 21. Chyba, że wszystko się zmieniło od pierwszego badania ultrasonograficznego. Już nic nie wiem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848188 przez Klaudeczka
Droga koleżanko, też miałam OM 18 września i cykle też miałam nieregularne. :) ja byłam na wizycie u swojego lekarza i powiedział mi, że jestem w 14tyg, a powinnam być w 15, okazało się, że moja ciąża jest po prostu o kilka dni młodsza i dlatego wpisuje o tydzień do tyłu. Może w Twoim przypadku też tak jest? Jeżeli masz jakieś wątpliwości, to może po prostu idz wcześniej do swojego gina i się dopytaj :) ale najprawdopodobniej Twój przypadek jest taki jak mój ;) na pewno nie masz powodu do zamartwiania się tym :) na kiedy masz termin porodu? I jak Ty myślisz, kiedy mogłaś mieć owulacje? Przy 28 dniowym cyklu powinnaś ją mieć 2.10, moja owulacja była 5 pażdziernika, a 6 doszło do zapłodnienia :) bo tak sobie wyliczyłam po wizycie u lekarza :) u Ciebie też pewnie byla kilka dni pózniej i dlatego teraz tak jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848208 przez locin
Na pierwszym badaniu ultrasonograficznym wg usg (13+6) poród na 20 czerwca, wg om (13+1) na 25 czerwca. Na drugim badaniu wg usg (22+0) na 26 czerwca, a z om (22+1) w dalszym ciągu na 25 czerwca. Poród mam wpisany z om na 25 czerwca. Pamiętam jeszcze jak robiłam test 28dni licząc od dnia ostatniej miesiączki i wyszedł negatywny, a piersi i brzuch w dalszym ciągu bolały. Miesiączka nie przyszła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848214 przez Klaudeczka
Droga fomurowiczko, masz problem z tym, że Twoja ciąża jest o kilka dni młodsza? Nie wiem czym tak naprawdę się przejmujesz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl