BezpiecznaCiaza112023

Czy jestem w ciąży???

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #893521 przez Misia18
Witam!

Mam 18 lat. do tej pory miałam regularny cykl miesiączkowy. :) Ostatnio kochałam się z chłopakiem w dni płodne bez zabezpieczenia i nie stosuje tabletek antykoncepcyjnych. 2 dni przed planowanym okresem dostałam delikatnego różowego plamienia któremu towarzyszyły bóle podbrzusza, następnego dnia myślałam że dostałam miesiączki ale trwało to tylko jeden dzień+2 dni delikatnego plamienia takiego jak przy końcu okresu, dodam że nigdy wcześniej mi się nic takiego nie zdarzyło. od tamtej pory częściej odwiedzam toaletę, jestem znużona i ciągle chce mi się spać,mam chwiejne nastroje,dużo niebieskich żyłek na piersiach i dużo rozstępów na nich i ciemniejsze obwódki sutków oraz miewam nudności na różne zapachy których wcześniej nawet nie odczuwałam. :laugh: a w tą niedziele mialam gęste brązowe plamienie.Czy mogę być w ciąży jeśli testy wychodzą negatywnie? ;) zrobilam pierwszy w dzień spodziewanej miesiączki a drugi 2 dni później.różowe plamienie miałam 2 dni przed spodziewaną miesiączką czyli 16.06 a brązowe 6 dni później czyli 22.06.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893526 przez wiolcia1004
Testy nie daja 100% pewnosci wiec rada taka idz do lekarza:)
Podziękowania: Misia18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893609 przez MarzenaBZ
Cześć, nie wiem, czy to dla Ciebie tragedia czy nie, ale u mnie delikatne krwawienie, oznaczało zagnieżdżenie się zarodka:) Jest to tzw.plamienie implantacyjne. Miałam je dokładnie w dzień planowanej miesiączki (również cykle miałam regularne itd.), dodatkowo miałam ból brzucha jak przy zaczynającym się okresie, więc od razu założyłam podpaskę, zażyłam przeciwbólówki i poszłam do pracy. jednak przez cały dzień krwawienie było dokładnie jak u Ciebie blade i bardzo słabe. Na drugi dzień nic. Wcześniej już byłam padnięta, jak nigdy, miałam niestrawność i dość bolesne piersi. Pozytywny test wyszedł dopiero po 4 dniach. Poczekaj jeszcze trochę. Ile to dni od tego plamienia minęło???
Jeśli testy zawodzą, a nadal nie masz okresu, to zrób badanie krwi beta HCG:)
Podziękowania: Misia18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893841 przez Misia18
Czytałam o tym plamieniu implantacyjnym, chodzi mi o to czy jeśli później miałam normalne krwawienie tylko krótsze i skąpe a testy wychodzą negatywnie to jest możliwość żebym była w ciąży? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894388 przez MarzenaBZ
To skoro miałaś normalne krwawienie, to raczej był okres nie implantacyjne:) Z tego co wcześniej pisałaś, wyglądało na ciążę:)
jeśli nadal niepokoją cię objawy, to zawsze można powtórzyć test:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905029 przez franklin
Akurat okresem miesiączkowania bym się tutaj nie kierowała ponieważ niedawno przeczytałam artykuł na temat możliwości zajścia okresu w trakcie ciąży co wbrew pozorom może się zdarzyć. Na Twoim miejscu wykonałabym dla pewności jeszcze parę testów ciążowych oraz udała się do ginekologa, który będzie tutaj najlepszym ekspertem w tej sprawie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906010 przez AsiaKa
chyba bez wizyty u ginekologa tutaj sie nie obejdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993341 przez franklin
Po co gdybać. Jeśli jeszcze nie chcesz iść do lekarza albo się boisz to poczytaj sobie w internecie kiedy można zrobić test ciążowy i Twoje wątpliwości się rozwieją. Tak naprawdę każda kobieta inaczej reaguje i ma inne obawy ciąży. Znam przypadki, w których kobieta krwawiła np do 4 miesiąca ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993356 przez MagdaM
Ja przez jakiś tydzień miałam krwawienie tylko takie skąpe w porównaniu do normalnej @, po nim zrobiłam test i pokazały się II :)
Później miałam jeszcze 2 razy krwawienie, ale nie było to związane z implantacją, a nieprawidłowościami.
Jeśli wychodzą Ci negatywnie w dniu spodziewanej @ to myślę, że to nie ciąża, ale idź do lekarza albo na betę.

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995543 przez edwinka

franklin napisał: Po co gdybać. Jeśli jeszcze nie chcesz iść do lekarza albo się boisz to poczytaj sobie w internecie kiedy można zrobić test ciążowy i Twoje wątpliwości się rozwieją. Tak naprawdę każda kobieta inaczej reaguje i ma inne obawy ciąży. Znam przypadki, w których kobieta krwawiła np do 4 miesiąca ciąży.

Ja bym poszła jeszcze dalej i w takim przypadku zaproponowała zrobić test ciążowy online . Wiadomo, że masa dziewczyn szuka w necie potwierdzenia/zaprzeczenia swoich objawów, a z różnych przyczyn nie może jeszcze pójść do lekarza lub wykonać tradycyjnego testu. Wtedy taka opcja może się przydać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl