BezpiecznaCiaza112023

Czy pomimo braku czasu macie swoje zainteresowania

12 lata 10 miesiąc temu #114363 przez sylwus136
No właśnie mamuśki jak same dokładnie wiemy maluchy pochłaniają z naszego dnia 99% :D
czy pomimo tego macie jakieś pasje/zainteresowania ?
czy coś zbieracie,czymś się zajmujecie,coś was pasjonuje?

Ja np. uwielbiam serial "Pamiętniki Wampirów" i na bieżąco oglądam każdy odcinek który się pojawi w necie :) teraz kupuję ksiązkę na której powstał ten serial i będę czytać
W ogole zawesze pasjonowała mnie ta tematyka wiec zbieram płyty które wychodzą co 2 tyg.pt "Wampiry"
Poza tym jak tu już kiedys pisałam kocham rysować i w wolnych chwilach jak mały juz śpi to lubię sobie porysować :)

a jak tam u was?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #114390 przez Dave
Ja nie mam jakoś ściśle sprecyzowanego zainteresowania. Aktualnie na dniach zabieramy się za budowę domu i to jest temat, który ostatnio mnie pochłania i jak najbardziej mam na niego czas :laugh: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #114480 przez Martynka__89
Hm... Od niedawna interesuje się pieczeniem różnych ciast sprawia mi to wielką przyjemność.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #114487 przez Emme
ja mam sezonowe zainteresowania, lubię narty, czytać książki (przyznam, że w tym roku może tylko 5 książek przeczytałam :P), ale najbardziej sprawia mi przyjemność kontakt z naturą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #114494 przez sylwira1721
kocham ogladac serial PIERWSZA MIŁOŚĆ hihi :P:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #114551 przez Martynka__89
No tak seriale też :P Od dziecka moim zainteresowaniem są zwierzęta. Zapomniałam :blush:



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #114623 przez Emme
ale tak po prawdzie to nie mam jakiegoś zainteresowania, które pochłania dużo mojego czasu, za którym bym bardzo tęskniła (poza naszym forum rzecz jasna:))... za to mój Sz to ma miliony pasji, a ja mu tylko w nich towarzyszę, jako towarzysząca towarzyszka hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #114635 przez martela89
Lubię gotować :)
A jak na razie moją największą pasją jest wszystko co związane z dziećmi,kocham być mamą i to moja największa pasja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #114712 przez Manga
sylwus136 napisał:

Ja np. uwielbiam serial "Pamiętniki Wampirów" i na bieżąco oglądam każdy odcinek który się pojawi w necie :) teraz kupuję ksiązkę na której powstał ten serial i będę czytać
W ogole zawesze pasjonowała mnie ta tematyka wiec zbieram płyty które wychodzą co 2 tyg.pt "Wampiry"


A Zmierzch czytałaś? Ja mam wszystkie 4 tomy i pochłonęłam je jednym tchem :)

Lubię czytać. Bardzo!
Lubię gotować. (niestety z pieczenia jestem słabiutka)
Lubię mój ogródek - trochę pracy - najbardziej to lubię kosić trawę ;), ale i relaksu - np. ostatnio w badmintona często gramy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #114717 przez Emme
ja czytam Zmierzch. zaczęłam przed ciążą, a w ciąży nie mogłam się skupić i zrobiłam przerwę. teraz będę miała trochę czasu więc wracam do skończenia 3 tomu :) a właściwie już wróciłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #114720 przez sloneczko
Ja Wam powiem ze jak juz znajde chwile czasu, to albo cos kolo siebie zrobie, albo poprostu ide spac.. moja zaineresowania poszly w las.. no moze czasem gotowaniem sie bardziej zajme, ale tak to nic, a o kompie czy obejrzeniu filmu to juz zapomnialam, jak to bylo..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #114736 przez sylka
Emme ja pierwsze 2 części Sagi Zmierzch czytałm przed ciązą z 2 lata temu a później czasu nie było się zabrqać za kolejne. Aż znalazł się "Zaćmienie" czytałam będąc na patologii ciąży a "Przed świtem" już na sali przedporodowej gdzie leżałam 2 tyg. :P
Ogólnie lubię czytać ksiązki o tematycee II WŚ szczególnie wspomnienia więźniów obozów koncentracyjnych, oraz książki o wampirach, przypadkach śmierci klinicznej itp. Filmy dokumentalne o podobnej tematyce jak również nowinki naukowe i techniczne na Discovery.
Grałam również w tenisa stołowego, teraz muszę poczekać trochę i z Kubą będę grała :D
Jednym słowem nie mam 1 konkretnego zainteresowania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #114740 przez Emme
Sylka ja mam gdzieś książkę (chyba przedwojenną) "życie po śmierci". opisane historie ludzi, którzy przeżyli śmierć kliniczną i świadków śmierci bliskich. i są nawet na końcu zdjęcia z seansów spirytystycznych i "rękawiczek" parafinowych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #114745 przez sylka
Ciekawa książka musi być. Ja dużo książek czytałam ale nie pamiętam tytułów jakoś nie mam do nich głowy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #114749 przez Emme
ja nie pamiętam nigdy tytułów filmów, ani nazw samochodów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl