BezpiecznaCiaza112023

Wymodelowanie ust w gabinecie kosmetycznym

5 lata 2 miesiąc temu #1068400 przez ulke
Ciekawi mnie czy ktoraś z Was modelowała może usta w gabinecie kosmetycznym i czy byłyście zadowolone z efektu modelowania?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 2 miesiąc temu - 5 lata 2 miesiąc temu #1068401 przez nestera
Jestem zadowolona z efektow bo wszystko wygląda bardzo naturalnie. Usta są bardziej symetryczne. wymodelowane oraz ładniejsze.
Najbardziej bałam się samego zabiegu. Lekarz wstrzykuje preparat strzykawką z cienką igłą i rozprowadza preparat, wmasowując go w usta. Sam zabieg trwa najczęściej około 30 minut. Miejscowo bezpośrednio po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie i lekki obrzęk. Trochę bolało ale dramatu nie było. Dało się wytrzymać :)
toiowo.eu/male-i-asymetryczne-usta-wymod...edycyny-estetycznej/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 8 miesiąc temu #1068876 przez zuzka
Byłam w Magicznej Klinice, znajoma mnie namówiła i wcale nie żałuję - modelowanie ust trwa ok 20 minut, znieczulenie miejscowe i zero bólu a lekarz (akurat ja miałam okazje z dr Bobowską) umila ten czas. Usta wyszły mega kształtne, większe ale niezbyt, intensywny kolor wzmaga odczucie estetyki - super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 7 miesiąc temu #1068963 przez CiniMini82
Wyglad swoich ust planowalam poprawic juz dawno. Gdy mialam odlozona odpowiednia sume zaczelam szukac dobrej kliniki. Tak z polecenia trafilam do Katowic do kliniki Dermed i ciesze sie ze mialam takie szczescie by do nich trafic :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl