BezpiecznaCiaza112023

Nestle - ANGLIA

13 lata 7 miesiąc temu #32153 przez kasiora
mam pytanie do mam mieszkajacych w anglii.
wybieram sie na pare dni do londynu i wiadomo musze zabrac ulubione jedzonko mojego synka. :)
czy takie kartonki z napojem / mlekiem z NESTLE sa w anglii ?? www.nestlebaby.com/se/baby_nutrition/pro...stage=3&num=10&pci=5
lub moze cos w tym stylu ? :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32156 przez _aga86_
Kasiora nie wiem czy bedziesz miala jakis polski sklep kolo siebie. Ja kupowalam tylko kaszke w takim opakowaniu i to wlasnie w polskim sklepie w angielskich nie widzialam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32189 przez kasiora
dzieki aga :)
jednak zabiore pare sztuk, bo te polskie troszke sie roznia od szwedzkich :)
aga a jak wyglada sprawa z soczkami ? napewna sa jakies angielskie w stylu bobo frut ?
a tak z ciekawosci jakie firmy z jedzeniem dla dzieci sa w anglii, to sobie cos poszukam na necie ;)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #32249 przez _aga86_
kasiora obawiam sie, ze Ci w tym nie pomoge :( Z angielskiego jedzenia dla maluchow kupuje tylko obiadki,deserki i soczki z HIPPa i mleko APTAMIL, poza tym wszystko inne kupuje w polskich sklepach. Kiedy wybierasz sie do Londynu?? Moze uda mi sie sprawdzic jak to wyglada z angielskimi produktami... Tylko, ze dzisiaj odpada- strasznie u nas pada, wiec na zakupy sie nie wybieram.

Ps. wlasnie przegladam stronke z jednego z ang. sklepow i maja tam soczki z: hipp'a, cow&gate, heinz, olum.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32302 przez kasiora
do londynu wybieram sie 7 pazdziernika :) wybieramy sie na zwiedzanie i wiadomo ze nie bede gotowala i gabriel bedzie musial byc na "sztucznym" , chodzilo mi o to czy znajde cos w tym stylu co gabriel jada , pija itp... zeby nie brac calej walizki zarcia dla niego . juz przejrzalam te firmy i widze ze damy rade ( wiele produktow jest podobnych do szwedzkich). :blink: jeszcze raz dzieki :side:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl