BezpiecznaCiaza112023

Jakie kosmetyki dla dzieci?

10 lata 10 miesiąc temu #666413 przez molka
Jestem w ciąży z drugim dzieckiem. Pół roku temu przeprowadziliśmy się do Londynu i wszystko, co związane z dziećmi jest mi znów obce... Mam pytanie odnośnie różnych preparatów dla dzieci - jakich marek używacie? Zastanawiam się czy testować na maluszku angielskie marki czy zamówić na Kamyku te sprawdzone w Polsce. Co radzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675323 przez Iwona_L
Nie masz się co martwić - szybko przywykniesz ponownie do dziecka :) Jak mój syn był młodszy zamawiałam Ziajkę, właśnie na Kamyku. Potem okazało się, że jest alergikiem i jedynie Ziaję toleruje. Więc jesteśmy skazani na polskie marki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #690843 przez antosia
Na pewno te - mustela . Przynajmniej kilka pozycji testowaliśmy i były ok, ale generalnie znalezienie tanich i dobrych kosmetyków dla dzieci jest bardzo trudne...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050711 przez Zuzannna
Ziajka i wszystko co naturalne co jesteś w stanie kupić jak olej arganowy czy oliwa z oliwek które możesz dodawać do kąpieli ja tak robię nawet w Polsce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055080 przez KobietaNika
Przed kupnem kosmetyku warto poczytać skład. Różne kraje mają różne normy i to co w PL jest zakazane może być tam dozwolone. Poczytajcie w internecie wiadomości na temat konserwantu w skrócie MIT (niestety dłuższa forma nazwy jest nie do zapamiętania:). Miał zastąpić konserwanty-parabeny, ale zamiast tego wywoływał problemy skórne. W PL jest dozwolony tylko przy kosmetykach spłukiwanych, ale jak ktoś ściąga pewną znzną markę z USA na rozstępy dla mam, to tam już jest. My wysyłąmy znajomym w UK ros. kosmetyki Ratownik, pewne bo na naturalnych wyciagach . Znowu w UK modne są badania genetyczne i co mądrzejsza matka robi takie dziecku, wie potem co mu szkodzi, co może powodować problemy, jakie choroby ma niejako "wpisane" w geny po mamie i tacie. Generalnie XXI wiek. W PL. takie badanie nazywa się iGenesis i jak na razie robią je celebryci (weszłam nawet na ich stronkę). Teraz się zastanawiamy, czy nie zrobić z tego dzieciom dodatkowego prezentu na dzień dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl