BezpiecznaCiaza112023

"pojękiwania dziecka"

14 lata 6 miesiąc temu #26 przez Anna
Moje trzytygodniowe dziecko jest karmione mlekiem NAN1. Ostatnio w nocy spało dość niespokojnie, jakby się przeciągało,wyginało, stękało. W ogóle śpi on dość "głośno". Nie wiem co może być przyczyną.Kiedy wezmę go na ręcę, uspokaja się. W dzień śpi raczej cicho. Najgorzej jest nocą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 6 miesiąc temu #34 przez Katarzyna
Przyznam szczerze, że trudno jest mi jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie. Mleko NAN1 jest przeznaczone dla dzieci od urodzenia. Powyższe obawy powinna Pani zgłosić lekarzowi.

Należy zwrócić uwagę czy nie jest jemu za gorąco/ za zimno w trakcie snu. Być może przegrzanie lub oziębienie wywołuje niepokój Pani dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #759 przez Scholastyka21
a może gazy mu się zbierają??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #1148 przez motyl
A ja myślę, że ten "głośny" sen ma związek nie z mlekiem a z niedojrzałym jeszcze systemem nerwowym dzidziusia. Dzieci w nocy w pewien sposób "odreagowują" wszystko to co wydarzyło się w dzień, "przepracowują" wszystkie nowe bodźce których doświadczyły, mogą kichać, kasłać, pojękiwać, stękać. Jeśli tych bodźców było więcej to i noc maluszka "głośniejsza". Dotyczy to nawet dzieci przedszkolnych. Nie ma się czym martwić, to zupełnie normalne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #1653 przez Agnieszka
moja mała też tak w nocy "pojękuje"
ale my myśleliśmy że porostu jej się coś śni, bo czasami w trakcie tego też się śmieje
jest jeszcze opcja, że w tym czasie roku kupę:)



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40875 przez sunaja21
moj maluszek ma ponad tydz i tez tak sie zachowuje!i zauwazylam ze faktycznie jest mu wtedy chyba zimno bo jak wezme go na rece lub do siebie do lozka odrazu przestaje i spi normalnie!


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl