BezpiecznaCiaza112023

Chwalmy sie dzieciatkami

11 lata 9 miesiąc temu #394680 przez Emme
Gosia zdjęcie z plecaczkiem boskie! :D Śliczna dziewczynka, synuś już całkiem poważny i zupełnie inny niż go zapamiętałam :)
Toli też zaczynają się kręcić, jak jest trochę wilgotno to robi jej się artystyczny nieład :)
Pozdrawiamy
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #394708 przez Dorciaition
No troszkę więcej dzieciaczków się pojawia :)

Gosia Twoje dzieciaczki cudowne. Synuś przystojniak, a Hanulka słodka. Zakochałam sie w tym zdjęciu z plecaczkiem.

Emma nie weszło :(

Tola piękna. Jak zawsze w pięknej pozie i cudnej opasce :)

No to znowu Lencia ;)

Prawie jak nad morzem ;)



Alanek[*] :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #394818 przez Gosia_Krupa
Dorcia,mamy taki sam basen tylko nie pamiętam,gdzie schowałam. Miśko się kompał w większym teraz w czasie upałów,a Hani musiała wystarczyć huśtawka,bo od klimy w aucie mojego taty dostała zapalenia oskrzeli :(

Tola,mała ogrodniczka :) Powiedz Emme,jaki numer bucika nosi Twoja córcia,bo na tym zdjęciu nóżka wydaje się sporawa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #394885 przez Emme
No! to mi się podoba- ruch jak na targu :D :D
Lenka piękna plażowiczka - śliczny stój, na upały przygotowana wzorowo :D

Gosia sandałki ma 23 ma ok 14,5-15 cm stopę, ciężko mi zmierzyć :D
Stópkę ma od urodzenia sporą, nie mieściła się w śpioszkach, które poza tym rozmiarowo były dobre :)
Ale jest dość wysoka, pani na szczepieniu 5 mies temu powiedziała, że wygląda na więcej niż 2 latka i faktycznie od większości dwulatków jest wyższa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #394895 przez sylka
wow ale gwarno ;)

Hania (śliczne loczki), Miśko, Lenka (jak już duża!!!) i Tola (świetną opaskę ma) kochane maluszki każdy do schrupania i wycałowania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #394981 przez olka
Gosia_Krupa napisał:

Ja na razie nie zamierzam,bo po co? Chłopiec to wiadomo,ale dziewczynce szkoda. A jak są długie i ciepło na dworze to zawsze można coś z tymi włoskami zrobić,a chłopcu to po prostu gorąco.
Pewnie teraz już po loczkach nie będzie śladu,co? Czy ma po kim loczki mieć?!


raczej nie będzie miał loków, bo ani ja, ani mój P. nie mamy kręconych (no może z wyjątkiem mojej mamy :blink: ).

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #395045 przez alutka1011
Jej śliczne mamy dzieciaczki!Teraz ja coś wrzuce
2 latka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395082 przez sylka
olka napisał:

Gosia_Krupa napisał:

Ja na razie nie zamierzam,bo po co? Chłopiec to wiadomo,ale dziewczynce szkoda. A jak są długie i ciepło na dworze to zawsze można coś z tymi włoskami zrobić,a chłopcu to po prostu gorąco.
Pewnie teraz już po loczkach nie będzie śladu,co? Czy ma po kim loczki mieć?!


raczej nie będzie miał loków, bo ani ja, ani mój P. nie mamy kręconych (no może z wyjątkiem mojej mamy :blink: ).

To po babci może mieć :)
Kubuś ma tak z 1/6 jednego oczka od niedawna brązową a reszta tęczówki niebieską i 2 oczko całe niebieskie. Zapewne ma to po dziadkach P. (chyba dziadek ma brązowe oczy) lub dalszej rodzinie bo moi dziadkowie, rodzice i my mamy niebieskie oczy. Wiec geny przodków P. mają swój udział :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #395151 przez olka
ale nie sądzę, żeby mojemu Jasiowi się kręciły... on właściwie takie loczki miał tylko gdy była wilgotna pogoda :) a tak to takie lekko falowane :) Hania od Gosi ma takie kędziorki z prawdziwego zdarzenia :laugh:

alutka, a Twoja córeczka bardzo się zmieniła, urosła :)

Edit


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #395277 przez emma
sylka napisał:

Kubuś ma tak z 1/6 jednego oczka od niedawna brązową a reszta tęczówki niebieską i 2 oczko całe niebieskie. Zapewne ma to po dziadkach P. (chyba dziadek ma brązowe oczy) lub dalszej rodzinie bo moi dziadkowie, rodzice i my mamy niebieskie oczy. Wiec geny przodków P. mają swój udział :P


a macie jakichs daltonistow w rodzinie? bo taka plamka na teczowce u chlopca czesto bywa plamka daltonistyczna, kilkoro moich znajomych/czlonkow rodziny ma taka plamke (zielono-brazowa przy niebieskich teczowkach) i kobiety nie sa daltonistkami, ale faceci juz wszyscy z ta plamka. podobno sie to dziedziczy, chociaz moj tesc jest daltonista, a moj maz widzi wszystkie kolory, czyli udalo mu sie tego nie odziedziczyc.

Dorcia, no niestety nie weszlo, bo probowalam wrzucic z telefonu i forum "zrugalo mnie", ze plik za duzy :silly:. Mam nadzieje, ze teraz wejdzie! :) udalo mi sie uchwycic usmiech Zosi, co nie jest latwe, bo Zosia bardzo lubi telefony i zawsze, jak obczai, co trzymam w rece, to robi niesamowitego "marsa" :blink:.

Emme, sliczne zdjecia robisz Toli, chyba macie nietani aparat! :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #395343 przez sylka
Emme nie mamy :) To pojawiło mu się z 2 tyg temu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #395345 przez Emme
sylka napisał:

Emme nie mamy :)

Emma :P

Aparat jak aparat :) zwykła cyfrówka casio exilim, jakoś ok 800zł kosztował, nie wiem dokładnie, bo to prezent
Fajna śmieszka, a Jasio teraz zdecydowanie urokliwiej wygląda!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395347 przez sylka
Emme literówka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395353 przez Emme
sylka napisał:

Emme literówka :D

:silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395380 przez Gosia_Krupa
olka napisał:

ale nie sądzę, żeby mojemu Jasiowi się kręciły... on właściwie takie loczki miał tylko gdy była wilgotna pogoda :) a tak to takie lekko falowane :) Hania od Gosi ma takie kędziorki z prawdziwego zdarzenia :laugh:


No,Hania ma loczki cały czas,czy mokre czy suche,bez wyjątku. Fakt,jak się spoci to robią się bardziej zakręcone,wtedy wygląda jakby jej ktoś na ołówek zawijał... :silly:

Jasiek bardziej mi się podoba w krótszych włoskach. Taki poważniejszy i buźka tak całkiem inaczej wygląda :)

Emma,córcia cudo. Uśmiech po prostu przesłodki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl