BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 miesiąc temu #518143 przez 25malinka
U mnie też tak czasami jest,mąż sie nagada nagada a robota jak stała w miejscu tak stoi,hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #518145 przez mamcia2013
Becia wiem że mi nie wolno ale jak zobaczą że zaczynam działać to może coś się ruszy :D a jeszcze karnisz trza powiesić... hmm według wszystkich to ja oczywiście mam jeszcze czas. No tak mam czas...jak ch**!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #518150 przez koticz
Tak sobie myślę,że faceci często narzekają,że ich kobiety odstawiają na bok jak się dzieci rodzą,że młode mamy tylko dzieci widzą a nie biorą pod uwagę tego,że tak naprawde to oni sami się odstawiają już w ciąży!Biegają tak jak do tej pory na spotkania itp tylko już w pojedynkę bo przecież baba w ciąży i po porodzie nadal robią to samo tylko jak już są w domu to się dziwią,że kobieta ma inne zajęcie i nie rozpływa się w zachwycie,że mąż znalazł dla niej czas...

Nic no spadam na kąpiel na poprawę humoru.Spokojnej nocy dziewczęta!!!





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #518163 przez wiewiorka
tu są namiary na ta lekarz: www.rankinglekarzy.pl/lekarz/1359/Marian...olog-pediatra/Raszyn


za wizytę bierze 50 zł,niestety trzeba z miesiąc czekać na wizytę bo jest tak oblegana.Przeważnie przepisuje maści, które robią na miejscu w aptece. Mojej koleżance wyleczyła niezły syf na twarzy, fakt że zajęło to rok ale miała masakrę po tym jak posmarowała twarz kremem, który się jej trochę zagotował w samochodzie. Dziewczyna miała cała twarz w ropnych wypryskach. Przez rok z domu nie wychodziła bo wyglądała strasznie.

Mi wyleczyła trądzik co też nikomu wcześniej się nie udało i podleczyła mi łuszczyce głowy a byłam u wielu specjalistów, którzy leczyli mnie na łupież bo nawet nie umieli rozpoznać co to.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #518164 przez Lenucha217
oo super dziekuje kochana :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #518173 przez wiewiorka
dostałam od siostry dziś laktator i przed chwilą go wypróbowałam. Działa, mleko poleciało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #518181 przez mamcia2013
koticz napisał:

Tak sobie myślę,że faceci często narzekają,że ich kobiety odstawiają na bok jak się dzieci rodzą,że młode mamy tylko dzieci widzą a nie biorą pod uwagę tego,że tak naprawde to oni sami się odstawiają już w ciąży!Biegają tak jak do tej pory na spotkania itp tylko już w pojedynkę bo przecież baba w ciąży i po porodzie nadal robią to samo tylko jak już są w domu to się dziwią,że kobieta ma inne zajęcie i nie rozpływa się w zachwycie,że mąż znalazł dla niej czas...

Nic no spadam na kąpiel na poprawę humoru.Spokojnej nocy dziewczęta!!!


no niestety te typy tak mają, a później obwiniają o wszystko kobietę! Jak to mówi mój kumpel "najlepiej nasrać na strychu i zgonić na kota" :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #518183 przez mamcia2013
wiewiorka napisał:

dostałam od siostry dziś laktator i przed chwilą go wypróbowałam. Działa, mleko poleciało :)


nie bolało przy odciąganiu? :) mi jak narazie czasem z lewego cyca coś wycieknie a tak to nic..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #518263 przez Agusia83
Wiewiorka, Ty lepiej nie probuj teraz laktatora...bo gdy sie pobudza gruczoly mleczne to mozna wywolac skurcze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #518285 przez Agnieszka86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #518313 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny:)

Powiedzcie mi, czy w Waszym szpitalu znieczulenie zewnątrzoponowe jest płatne, czy darmowe. U mnie z tego co się orientowałam, to darmowe. Ale ponoć przy tym znieczulenie trzeba uważać by się nie ruszać.

Depeche: Dziś zaczynamy 29 tydzień:)

Serdecznie Was wszystkie pozdrawiam i życzę miło spędzonej niedzieli:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #518327 przez wiewiorka
Agusia83 napisał:

Wiewiorka, Ty lepiej nie probuj teraz laktatora...bo gdy sie pobudza gruczoly mleczne to mozna wywolac skurcze...


o to od połowy lutego będę codziennie laktatorem sie bawiła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #518343 przez andzia_zg
Dzień doberek :-)
W końcu się dziś wyspałam. Budzilam sie tylko na siusiu. I mam tez odpowiedź dlaczego wczoraj w nocy znów tak mi sie stawial brzuch i mocno bolal... wieczorem po kapieli zmierzylam sie w pasie i mialam wiecej cm :cheer: dośc mocno mi sie rozciągnał brzuch bo nawet mały tak mocno nie kopie i jak sie rusza to tak nie boli. widac zwiekszylo mu sie sporo mieszkanko i ma sporo miejsca.

Kinga Jesli chodzi o znieczulenie to ja nawet nie wiem jak jest u mnie, bo na stronie internetowej niema żadnej informacji.

wiewiórka Ty się nie baw już laktatorem :blink: mozesz sobie tym tylko zaszkodzic.

Miłego dnia :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #518347 przez kika1985
patrycja85 napisał:

tak, może:) i sprawdziłam-nadal są 2 tyg, te 8 tyg to był tylko projekt:) skłąda się wniosek na 7 dni przed rozpoczęćiem ale pracodawca musi się zgodzić:) dodatkowo przysługują 2 dni okolicznościowe z tytułu narodzenia dziecka (przydatne po pępkowym:) no i 2 dni w roku na opiekę nad dzieckiem:)


jeśli ojciec złoży to pracodawca nie ma wyjścia i musi udzielić ojcowskiego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #518350 przez kika1985
depeche ja też używam tych samych kosmetyków co przed ciążą, jedyna zmiana to te oliwki na rozstępy

malinka śliczne łóżeczka, które w końcu wybrała?\

Beatka ładne nowe zdjątko :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl