BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 7 miesiąc temu #431397 przez patrycja85
nie wiem do końca kto organizuje, jest wielu sponsorów, ale nie mówią jakoś nachalnie o swoich produktach tylko tak ogólnie czym się kierować przy wyborze, nie wciskają ulotek. myślę że naprawdę warto, zwłaszcza jeśli to pierwsza ciąża:) wklejam linka


bezpieczny-maluch.com.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431401 przez kika1985
o znalazłam że będą w Łomży to około 38 km ode mnie :P 14.11 :0 może namówię męża

a tam się jakoś trzeba zapisać??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431402 przez patrycja85
gdzieś na stronie jest zakładka zgłoszenie. wypełniasz a przed samymi warsztatami przysyłaja maila z prośbą o potwierdzenie obecności. ale chyba jest limit miejsc, więc im szybciej tym lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #431403 przez kika1985
zapisałam się :) i dostałam mail ze wpisali nas na listę:P
patrycja ty miałaś warsztaty w Lublinie?

jesteś gdzieś tutaj??

www.facebook.com/media/set/?set=a.350886...4510765970333&type=1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431404 przez patrycja85
nie, wczoraj byli w warszawie:) ale ten sam pan od pierwszej pomocy:)
mam nadzieję że warsztaty się spodobają:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431405 przez vernix
Patrycja ten warsztat to super sprawa, dzisiaj się zapisuję z mężem do Torunia:) W sumie większość informacji, o których pisałaś jest przekazywana w szkole rodzenia, ale jeśli te warsztaty są darmowe, to warto się wybrać:)
Planuję, żeby połączyć to spotkanie z dwudniowym odpoczynkiem w Toruniu, no i napalam się na wygraną :woohoo:
Oczywiście, pokaż później kilka fotek na forum z sesji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431409 przez kika1985
partycja no tak :) może będą fotki na fb z Warszawy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431413 przez kika1985
szkoda ze muszę czekać aż do listopada :P

vernix a te warsztaty w Toruniu kiedy sa??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431415 przez patrycja85
fotki na fb będą na pewno, jak tylko się odnajdę to dam znać. a po sesji też na pewno wstawię. w ogóle śmieszna sprawa bo na tym voucherze jest napisane żeby wykorzystać do końca października, ale że ja w zasadzie jeszcze nie mam brzucha to zgodzili się przedłużyć ważność vouchera:)
miłego dnia laski, spadam do nauki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431421 przez katarzyna1702
Kika również zapisałam siebie i męża na te warsztaty do Łomży to nie daleko a jak widać naprawdę warto ;) Dzięki za podsunięcie linka fajna sprawa ;)

Czy Wy tez dziewczynki nie możecie tak spać jak i ja o 7 dzień w dzień pobudka ;)i ani chwilki dłużej ech.. niby czym mam się zmęczyć w dzień jak tylko przechodzę z kąta w kąt ;) Przygotowuje się do obiadku dziś pierożki z mięskiem mniem...mniem :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431424 przez vernix
kika1985 napisał:

szkoda ze muszę czekać aż do listopada :P

vernix a te warsztaty w Toruniu kiedy sa??

[/i]

Kika - 16.10

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431432 przez kika1985
kasia ja codziennie wstaje o 6:30 :P a w weekendy śpię trochę dłużej ale tak do 8 max :P

fajnie spotkamy się na tych warsztatach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431434 przez kika1985
vernix fajnie :) masz za miesiąc, a my za dwa :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431439 przez vernix
katarzyna1702 napisał:
Czy Wy tez dziewczynki nie możecie tak spać jak i ja o 7 dzień w dzień pobudka ;)i ani chwilki dłużej ech.. niby czym mam się zmęczyć w dzień jak tylko przechodzę z kąta w kąt ;) Przygotowuje się do obiadku dziś pierożki z mięskiem mniem...mniem :silly:[/quote]


Katarzyna witam w klubie. Dzisiaj nie mogłam spać od 5. Przekręcałam się z boku na bok. Od miesiąca budzę się kilka razy w tygodniu o 3. w nocy, 4, 5. Zazwyczaj to głód nie daje mi spać:)Potem się rozbudzam i czytam gazety, książki, internet:)
Organizm chyba przygotowuje się do stanu czuwania nad maleństwem, gdy się urodzi :silly:

mniam...pierożki:)uwielbiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431444 przez andzia_zg
Cześć laski :-)

Uff :-) w końcu mam komputer :-) Ale się wczoraj wkurzyłam, bo coś mi sie stało z internetem w komórce, telefon zaczął mi się wieszać i nie mogłam ani odczytywać wiadomości ani tym bardziej czegoś napisać :dry: Ale byłam zła. Ale za to teraz skomentuje to co wczoraj pisałyście :-)

koticz fajny brzusio :-) duży już jak na pierwszą ciążę, ja mam nadal mały brzuch - taki przejedzony :silly: i świetna ta Twoja sukienka do cywilnego :lol: ale Twój mąż ma gust :lol:

sylwka727 co Ty chcesz od swojego zdjęcia ze ślubu? Mi się podobasz i w pierwszej wersji i w tej. Makijaż tez nie był zły. wyglądałas naturalnie i nie miałaś na sobie tony tapety

Jeśli chodzi o bukiet ślubny to jest taki zwyczaj, ze w rocznicę ślubu trzeba bukiet spalić (bynajmniej w moich stronach jest takie coś) A że wynajmuję mieszkanie i przecież nie będę paliła ogniska przed kamienicą to myślałam zeby zrobic grilla u teściowej i go tam spalić,ale ostatecznie spaliłam go w kominku :silly:

mamcia2013 fajna z Was para,a po minie na drugim zdjęciu widać, że z Ciebie tez nizła aparatka :silly:

katarzyna1702 ja mam grupe krwi BRh+ a mąż ma ARh+ i jak lekarka wpisywała mi grupy krwi do karty ciąży to mówiła, że super zestaw. Nic nie mówiła, że fajnie by był gdzieś "-" więc dlatego się dziwie, czemu Twój lekarz tak dziwnie gadał.

patrycja85 po tych warsztatach będziesz teraz naszą specjalistką :lol: Patrzyłam ale niestety w mojej okolicy nie będą organizowane warsztaty, więc pozostaje mi wiedza, którą usłysze od Was

Miłego dzionka :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl