BezpiecznaCiaza112023

przyszła marcowa mama

11 lata 8 miesiąc temu #402922 przez Gosia27
Hej, witam wszytskie przyszłe mamuśki.Powiem szczerze, że trochę nie ogarniam tego blogu ale to kwestia wkręcenia się :D Dziś jest 10 dzień jak spóźnia mi się miesiączka,testy oczywiście pozytywne, i z krwi poziom beta-HCG również wysoki. Nie byłam jeszcze u gina ale wg wszelkich znaków i metod termin rozwiązania był by na koniec marca 2013. Jak na wczesną ciąże, bo licząc od ostatniej miesiączki to dziś była bym już na przełomie 6/7 tyg, aż mi się w to wierzyć nie chce...że było by już tak daleko, ale martwi mnie to, że ja nie mam żadnych objawów wczesnej ciąży...ani nudności, od czasu do czasu pobolewa mnie brzuch w różnych miejscach...i trochę się tym przejmuję, że nic po za tym nie odczuwam...czy to normalne? Do gina idę teraz w pon, nie mogę się już do czekać. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy. Powodzenia!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #402963 przez Mirella
Witaj i rozgość się? I gratuluję fasolki, a co ciąża to objawy albo ich brak, nie ma się czym martwić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403018 przez Gosia27
Dzięki Mirella, że odp na mój pierwszy post:D powiem po cichu, że ja też jestem położną, młodą, bo pracuję w zawodzie nie całe dwa lata, ale od razu powiem, szczerze, że nie ma się pojęcia co przeżywa kobieta będąca w ciąży, pracuję na oddziale patologii ciąży z salą porodową, odbieranie poródów jest cudownym doświadczeniem, ale nie da rady wczuć się w tą kobietę, zaczynając pracę w tym zawodzie, który uważam za cudowny, zawsze sobie powtarzałam,że prawdziwą położną jest się wtedy, kiedy samej doświadczy się cudu poczęcia, ciąży i narodzin swojego dziecka...dlatego zawitałam na to forum,bo świadomość moja jest przeogromna, nie chce żebyście mnie odebrały że histeryzuję...ale teraz wiem, że każdy dień to cud nowego życia,i za wszelką cenę chce się dla tej małej fasolki wszystkiego co najlepsze, a objawy może kiedyś się pojawią...buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403041 przez Mirella
Histeria w ciązy to standard, przyzwyczajaj się, jeszcze nie raz Cię hormony zaskoczą :D Sprawdz czy jest juz wątek marcówek na przyszły rok, jak nie ma to załóż, będziecie razem przezywać dzień po dniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #408808 przez nika_bytom
hey na pewno nie histeryzujesz, mam dokladnie tak samo - caly czas zachwycam się jakie to niesamowite że z milości dwojga ludzi może powstać człowiek, i wciąz niedowierzam a jednoczesnie nachetniej skakałbym z radości ze pod moim sercem bije drugie takie tyciuchne mojego maleństwa :D To jest niesamowite i myśle, że masz rację to jest po prostu cud :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl