BezpiecznaCiaza112023

ksiazki....?

12 lata 4 miesiąc temu #229247 przez malinia
"u malucha n atelerzu"super ksiązka od papek do dań stałych co podawać dziecku;-)

Malinia;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #332103 przez Kasiulka
Ja kupiłam i przeczytałam książki - "Ciąża-instrukcja obsługi" i "Bobas-instrukcja obsługi", z czystym sercem mogę polecić te książki, a zwłaszcza przyszłym tatusiom ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #581272 przez franklin
tatusiowie to chyba niechętnie czytają tego typu książki, ale po namowach da się to lenistwo jakoś wytępić :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #581321 przez Kasiulka
franklin mój mąż był tak spanikowany że wszystko czytał :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #585624 przez tatarck
Ja w ciąży przeczytałam chyba wszystkie numery M jak mama. Fajna gazetka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #632407 przez AniaF
Kasiulka napisał:

No i dobrze! Lepszy spanikowany i wyedukowany tata niż tylko spanikowany:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1007813 przez molka
Ja gorąco Wam polecam "Jedność i oddzielenie" ksiazkizmieniajacezycie.pl/madre-wychowa...oscioddzielenie.html - dużo przez to zrozumiałam na temat dzieci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 1 miesiąc temu #1069281 przez KarolineCZ
Coraz więcej dzieci choruje na autyzm czy też zespół Aspergera. Warto więc trochę dokształcić się w tej tematyce. Na stronie Eduksięgarni znajdziecie wiele ciekawych edukacyjnych książek na ten temat: https://www.eduksiegarnia.pl/autyzm-i-zespol-aspergera .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 3 tygodni temu #1069297 przez Dolores_Mell
Ja polecam portal naturalnaplodnosc, czytałam go przed ciążą, w czasie ciaży i teraz jak mam wolną chwilę, polecam również książę studium relacji teściowa-synowa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 6 miesiąc temu #1069551 przez velto
"Kilka słów o miłości" Tomasza Kieresa jest to bardzo wciągająca i ciekawa książka, ja jestem bardzo zadowolona, że udało mi się na nią trafić. Ja akurat dzięki stronie www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/496?fbcl...19DzWVVHVz3L9M_VBzOI kupiłam sobie tą książkę, opis jest bardzo ciekawy i dlatego też sięgnęłam po ten romans.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 1 miesiąc temu - 3 lata 1 miesiąc temu #1069778 przez zonia
Ja osobiście nie lubię wszystkich tych poradników opisujących każdy tydzień ciąży. Uważam, że takie informacje można znaleźć w sieci w ciągu kilku sekund. Polecam książkę "Mama lama, czyli macierzyństwo i inne przypadłości życiowe", dzięki której łatwiej jest zrozumieć, że idealne macierzyństwo nie istnieje :) Moim zdaniem liczy się intuicja i zdrowy rozsądek, ponieważ nie da się przygotować do pojawienia się dziecka w domu. Zawsze jest to rewolucja życiowa, do której trzeba przywyknąć. Ja kupiłam wspomniany tytuł w księgarni Tania Książka. Warto polować na zniżki udostępniane na stronie Wydawaj Dobrze: www.wydawajdobrze.com/kody-rabatowe-kupony/tania-ksiazka dzięki którym można sporo zaoszczędzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 9 miesiąc temu #1070043 przez KarolineCZ
Jeżeli chodzi o książki to ja polecam też blog https://f5-ksiegarnia.pl/ . Można tam znaleźć wiele interesujących informacji i recenzji książek. Dzięki nim z łatwością znajdziecie dla siebie interesujące Was książki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 9 miesiąc temu #1070091 przez Kaczmarczyk

Manga napisał: Ja na pewno polecam Ci książkę Pawła Zawitkowskiego "Co nieco o rozwoju dziecka" (o rozwoju i pielęgnacji niemowląt od urodzenia do nieco ponad roku). :)


też to miałam i polecam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 6 miesiąc temu #1070296 przez KarolineCZ
Warto także zainteresować się książkami edukacyjnymi. Wiele takich tytułów ma w ofercie Księgarnia PWN. Jest to między innymi bajkoterapia scenariusz: https://ksiegarnia.pwn.pl/Bajkoterapia-w-przedszkolu-Scenariusze-zajec-z-elementami-bajkoterapii,721949356,p.html .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 2 miesiąc temu #1071671 przez Miria
Na ig mataja i druzynaB - pierwsza odczarowuje mity o rodzicielstwie na podstawie badań naukowych (ale nawet nie wiesz, że czytasz o badaniach), druga to wielodzietność, pozytywna dyscyplina, porozumienie bez przemocy, dbanie o siebie w tym całym grajdołku.

Wiele wartościowych kwestii z dziedziny psychologii (również tej dziecięcej) znajdziesz też na tym blogu:
www.psychiatrzy.warszawa.pl/blog/

taka tam mama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl