BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 2 tygodni temu #876409 przez Dave
Mlody padl dzis po 22 wymiekam I mowie dobranoc.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876443 przez Azja
Hej

Spóźnione życzenia i buziaczki dla Tosi :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ja chodzę do tylu po weselu, ale jak siade później do kompa to coś skrobne wiecej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876463 przez agat
Hej. Ja dziś miałam przerwę w spaniu od 4 do 5 :/ No ale później do 8 pospaliśmy.

Wpadnę później.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876477 przez Dave
Doberek.

Wlasnie usupiam Mateona.

Rowniez spoznione buziaki dla Tosi:-)

O maly lobuz spi. To lece dzialac:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876700 przez Suzi
Hej, ja tez tak na sYbciora bo zaraz wychodzimy na wycieczke
Pogoda nadal jsk drut, slonce i zero chmur tylko rano dosc rześko
Gratulacje dla Antosika- walkera :laugh:
Agat- a co za nocne harce byly?
Mikus grzeczny, ale cos go ostatnio wozek w pupe " gryzie" wiec spacerki nie sa latwe woli rower lub na nogach...ehhh
Morskie powietrze ppbudza mu apetyt podwojnie wiec je za dwoch, szkoda ze wciaz to samo, nie jest chetny do probowania nowosci
To narazie tyle, zagladajcie tez na fb tam bede Wam fotorelacje zamieszczac , jesli oczywiscie chcecie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876726 przez agat
Ale pustki ostatnio...

Suzi, oczywiście, że chcemy fotorelacje :) Zazdroszczę morza strrrrasznie!

Harcy w nocy nie było, godzinna przerwa w śnie bez większego powodu :/

Teraz młody poszedł z tatą na spacer, a ja za porządki się biorę. Wczoraj przebrałam pudła z za dużymi ciuchami, z 3 zrobiły się 2 :) A dziś popakuję malutkie ciuszki rozmiarami w woln pudła i do piwnicy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876806 przez Azja
chyba forum "umiera" ;) Majówki juz sie przeniosły na fb, u nas cisza eh nie dobrze sie dzieje :S

ja juz doszłam do siebie po weselu, ale wczoraj to byłam nieprzytomna spałam 2 godziny, tak sie steskniłam za Jaskiem ze szkdoa mi było spac, wolałam sie z nim bawic :) a w ogole to mało brakowało a bysmy nie pojechali w ogole, Jaskowi z kataru, zrobiła sie w piatek goraczka i kasłał, polecielismy do lekarza, nic na płucach nie było, ale był taki niespokojny, jeszcze mu dwojki wychodza i taka kumulacja, ze stwierdziłam ze nie zostawie go z mama, bo raz mi go szkoda, a dwa nie wiadomo jaki bedzie mial humor a wesele od domu 120 km wiec nawet nie mielibysmy jak wrocic. do tego wszystkiego mnie w piatek po południu rozłozyło, katar miałam mega i ogolnie fatalnie sie czułam, stwierdziłam ze M tylko pojedzie bo raz ze to bardzo bliski kolega, a dwa M miał byc jeszcze swiadkiem na slubie, ale całe szczescie wszystko sie dobrze skonczyło, mi pomogł fervex i wygrzanie pod pierzynka, a Jasiek w sobote sie czuł duzo lepiej i jak zobaczył ze dwie babacie do niego przysżły to rodzice mogli nie istniec i pojechalismy, fajne wesele, wybawilismy sie, ale jednak głowa cały czass w domu, myslałam jak tam moj Misio, o rety ale sie opisałam,

Brawo dla Antosia i Emilki za tuptanie :)

Suzi ale zazdraszczam morza :)
Suzi a co z tym fotelikiem ?? pozycja do spanie jest mało do spania?? w tym axkidzie ktory zamawiałam tak miałam i go w koncu odesłałam, ale zastanawiam sie czy nie zrobic drugiego podejscia do niego, bo podobno pozycja do spania taka bardziej leżaca tez nie jest dobra, przy ewentualnym wypadku, fotelik powinien byc pod odpowiednim kątem eh ;)

Creo ciesze sie ze widac efekty "zycia bez pszenicy", motywuje do dalszego działania :)

Ilonka super buciki ma Emisia, :)

dobra starczy narazie tych moich wywodów i tak tu chyba ostatnio mało kto zaglada :huh: :P B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876820 przez Dave
Hej,

Ja zaglądam like always, ale jak są puchy to monologów jakoś mi się odechciewa. Dziś dzień marudera.

Azja - super, że wygoniliście zarazy :laugh:

A tak poza tym to u nas nic ciekwego. Jakoś humor mam z dupy i nie chcę Wam smucić. Idę ogarnąć chatę bo mam jak po huraganie. Normalnie te dzieciaki to potrafią wszystko powyciągać.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876829 przez linda
Witam
Dziękujemy wszystkim za życzenia i za milutki wierszyk Ilonko:laugh: :)
Urodzinki generalnie się udały.Zrobiłam mufinki kokosowe i marchewkowe,czekoladowe też miałam robić ale odpuściłam bo i tak było sporo smakołyków.Torcik w końcu był robiony przez babcię-śmietanowo-truskawkowy.Było biedronkowo i kolorowo.Pogoda była w kratkę,ale grilla udało się zrobić,później deszcz wygonił nas do domu.

Dzięki dziewczyny za info w sprawie butków,bo właśnie nie byłam pewna jak to powinno być z tą kostką,jestem spokojniejsza,że mamy właściwe butki :)

Czy Wy też przeniosłyście się na Fb że tak pustawo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876843 przez Dave
linda - ja nie, jestem i będę tutaj. A puchy to też w związku ze średnim funkcjonowaniem forum, tak myślę. Sama czasem cały dzień nie mogę się tu wbić.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876856 przez Azja
Linda wrzuć jakieś zdjęcie rocznej Tosi juz dawno jej nie widzialysmy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876866 przez agat
Na fb się nie przeniosłyśmy, ale czasem tam coś napiszemy, więc Linda jak masz ochotę to odezwij się do mnie to wyślę Ci namiary :)

Kurde ja to chyba rzeczywiście wyrodna jestem, bo nie myślę o Adasiu jak gdzieś imprezuję, a on z dziadkami :P Tzn raz na jakiś czas myślę, pisze i dzwonię by zapytać co u niego, ale głowy mi mocno nie zaprząta ;)

Byłam na fitnessie, ale jakoś mi nie szło, coś mnie w dole brzucha ciągnie dziwnie od dwóch dni.

Muszę zacząć myśleć nad wierszykami dla naszych roczniaczków z końca miesiąca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876884 przez Dave
Uciiekam spac.

Dobranoc

Ps. W glowie pelno wspomnien bo jutro swietujemy my:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876895 przez Azja
Cud forum dziala:)

Buziaczki dla Matiego:) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876896 przez agat
No w kooooońcu :/
Cóż za guuuupie forum :/

Mateuszku słodziutki sto lat! Duuuużo zdrówka i uśmiechu :)


Później spróbuję coś więcej napisać dla Ciebie :)

Adaś sam udał się na poranną drzemkę :ohmy: Wstał po 6, połaził z tatą, który szykował się do pracy, a jak został sam ze mna to stanął przy łóżeczku, żeby go wsadzić. Tam pobawił się chwilę, poskakał i SAM zasnął :ohmy: :) Spał godzinkę, bo już słyszę, że coś rujnuje, więc lecę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl