BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 1 miesiąc temu #601620 przez madzix2013
A ty Ikunia na kiedy masz termin ? coreczka czy synek? gdzie rodzisz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #601683 przez Marta1985
Dzień dobry dziewczynki :-)

To była ciężka noc bo po przerwie na siusiu nie spalam 2 godz :-(

Madziu będzie wszystko dobrze wiem ze się nie da niemartwic ale już nam nie dużo zostało :$

Mi się szyjka skróciła troszkę i mój lekarza zdecydował ze lepszym rozwiązaniem u mnie będzie zamiast szwu pessar i 2 tyg przed porodem będzie go zdejmował - także też nie wiem jak to potem będzie - ale najważniejsze jest, ze teraz jest bardzo dobrze :-)

Także takie zabiegi jak szef czy pessar to dla dobra maluszków są i dla nich zrobimy wszystko :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601684 przez aleksiaa88
WSTAWAĆ :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601727 przez rysa
Ikunia ostatnio Gochens pisała apropo tych wsrsztatów że nie dostała żadnego potwoerdzenia tylko kilka dni wcześniej przypomnienie na maila.

Mój Filip dzisiaj jakiś spokojny,zwykle rano wariował i nie dawał spać a dzisiaj cisza,może to przez wczorajsze obrxarstwo,byliśmy na urodznach przyjaciółki i same pyszności były :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601764 przez kakaszka
witam dziewczyny :) jak humorki? u mnie lepiej, słoneczko ładnie świeci, trzeba planować spacerek z koleżanką :)

wczoraj do teściówki przyjechał nowy Man z Czech, naprzywoził tyle pyszności. owoców, czekolad, salami, sałatki ( alkohole, ale to mnie nie dotyczy ), także się objadam :) i sumienie mnie nie gryzie :)

co do ciąży, to jest to mój najbardziej leniwy okres w życiu ( ogólnie nie będę z siebie robić pracoholika, bo z charakteru jestem leniuch), ale teraz to odpoczywam za wszystkie czasy. na pewno to też dlatego, że nie mam własnego mieszkania, w którym zawsze by się znalazło co robić. także korzystam póki mogę z nic nie robienia :)

miłego słonecznego dnia życzę wszystkim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601769 przez aleksiaa88
Jejciu jejciu energia mnie dziś rozpiera nie wiem od czego tylko to nic, że obudziłam się o 6 ale mnie dziś nosi obiadek już prawie gotowy. Makaron ugotowany rosołek powoli sobie bulgocze, ziemniaki stoją już w wodzie, surówka w połowie zrobiona no i piersi kurczaka tylko usmażyć matko ja to wszystko dziś pochłonę. Jeszcze placek ucierany w piekarniku siedzi mmmmmmmmmmmmm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601789 przez kakaszka
no i mój brzuszek parę dni przed 3 trymestrem :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601811 przez rysa
Kakaszka fajny brzusio, trochę podobny do mojego :)
Czyżby tatuś Elizy to kibic??? :) A jak tam wynajem mieszkania,szukacie dalej czy narazie odpuściliście?

To też mój najbardziej leniwy okres w życiu, jak nie praca to siłownia no i zawsze w domu coś do zrobienia,teraz zostało tylko to ostatnie.Ale odpoczywajmy dziewczyny bo jeszcze chwila i koniec lenistwa :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601815 przez kakaszka
Rysa jeśli chodzi o flagę to wisi od Euro :) A mieszkanie cały czas szukam, ale jakoś nie dużo nowych ofert wychodzi. właśnie na dziś zaplanowałam wielkie dzwonienie, chociaż już mam tego dość. na dodatek ludzie nie potrafią pisać ogłoszeń ( żadnych konkretów ), więc dzwonię i gadam w kółko to samo. ale staram się być dobrej myśli i że w końcu musi nam się udać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #601822 przez aleksiaa88
Wstawiam domek jakieś 3 tyg wcześniej 90 cm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #601823 przez aleksiaa88
Wstawiam domek 28 tydzień 92cm i 3,5 kg

W końcu widzę różnicę B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601826 przez natali
hej brzuchatki
wczorajsze zakupy udane poza bolem glowy ktory dopadl mnie kolo godz 17, bylam tak wykonczona ze o 20.30 juz spalam grzecznie w luzeczku.

Witam nowa mamusie.

Fajne brzuszki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601829 przez kakaszka
Aleksia śliczny brzusio :) różnica widoczna gołym okiem :) na drugim zdjęciu powyżej pępka chyba jakaś część maleństwa sterczy :) czad

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601889 przez Ikunia1910
Dziewczynki piekne brzucholki.
Aleksia rzeczywiście cus tam Ci wystaje ;)

Madzia podziwiam i jestem z Toba duchem. Rzeczywiście juz meta niedaleko więc dasz radę.
Ja też mam dziewuszke w brzuchu. Tylko ja przechodzę ciaze cudownie od samego poczatku, jedyne co to lekki dyskomfort z brzuchem ale do wszystkiego idzie sie przyzwyczaić :)
A rodzić bede tak jak Gochenes w prywatnej klinice na Ciesielskiej.

Rysa pomyślałam że nie zaszkodzi spróbować sie dowiedzieć u źródła jak to jest
;)




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #601934 przez aleksiaa88
Niuniek z prawej strony na bok się wypina koło żeber czasem widać główkę super widok taka stercząca bula :lol:
Mały siedzi głową z prawej strony i dlatego jakiś czas temu mnie straszliwie bolała cała łopatka i żebra tylko, że z tyłu a ja już myślałam, że wątroba ból trwał ponad tydzień, a okazało się, ze to mały tam się usadowił.
P.S. nawet nie zauważyłam, że coś mi tam sterczy spostrzegawcze to muszę przyznać jesteście

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl