BezpiecznaCiaza112023

pomysły na konkurs

13 lata 10 miesiąc temu #19393 przez jedynaczka
co do tego pomysłu na nowy konkurs... to pani Katarzyno zgadzam sie z datą, ale nie z dokładną godziną... bo wiadomo jak to bywa z maluszkami.. nie zawsze damy rade o konkretnej godzinie wejść na forum.. ale już przedział godzin np od 8 do 12 brzmi o niebo lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19395 przez jedynaczka
a co do kolejnego pomysłu na konkurs... przeglądałam wczoraj allegro, i wpadłam na sklep internetowy - bodziakowo.pl może by tak konkurs zaprojektuj rysunek czy też napis na body?
wydaje mi się że ciekawy pomysł i znów można by sie wykazać pomysłowośćią :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19399 przez Mirella
Litości, do 12 rano to my śpimy czasem, a Klaudia to zawsze :) my mamy drugozmianowy rytm dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19409 przez Katarzyna
Jedynaczko i Mirello w sumie może racja jest taka, że każdy ma swój rytm dnia :)

A, że osoby uczestniczące w konkursie nie muszą dodawać na forum błędów nie ma szans na ściąganie ;) Także może ograniczmy się do 1 dnia.

A czy jesteście za tym, żeby to był tylko konkurs dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19412 przez Mirella
Niby nie ma powodu żeby tak było, ale ja jestem za :) Egoistycznie, nasz portal nasz konkurs :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19414 przez Katarzyna
Właśnie :) Chociaż konkurs ma posłużyć, żeby portal był jeszcze lepszy :)
Także z jednej strony można zrobić tylko dla użytkowniczek, a z drugiej niech każdy się przyłączy? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #19423 przez Scholastyka21
Pani Kasiu portal jest prawie idealny więc podejrzewam, że błędów będzie nie wiele. Jednak uważam, że to fajny konkurs, zupełnie inny niż poprzednie i wymagający trochę wysiłku. Ja jestem za tym, żeby napisać na mailu w którym miejscu na portalu co się znalazło i ewentualnie odnośnik :) co do godzin to uważam za najlepsze godziny wieczorne np. od 20-24 bo wtedy większość maluchów już śpi :) I mogłoby być coś tylko dla zarejstrowanych bo już i tak dużo fajnych użytkowniczek dołączyło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19532 przez Manga
A ja mam inne zdanie, a co ;)

Ta propozycja konkursu w ogóle mi nie przypadła do gustu! Już tłumaczę dlaczego - poprzednie konkursy były nastawione na dzieci - świetnie motywowały, by coś dla nich zrobić. Mama, która układa sama bajkę dla swojego synka, albo własnoręcznie szyje maskotkę dla nienarodzonej córeczki, spędza czas z dzieckiem, a cudowne chwile utrwala aparatem fotograficznym - to naprawdę super mama!
A poświęcać swój czas by szukać błędów na portalu... Następnie rzucająca wszystko, bo o danej godzinie musi wysłać posta (jak nie zdąży to przegra) w ogóle mnie nie przekonuje.

Tzn sam pomysł, byśmy wszystkie dbały o stronę zapytajpolozna.pl - jest ok, ale nie mnie nie przekonuje forma konkursu, która automatycznie wprowadzająca element rywalizacji.
Takie jest moje zdanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #19544 przez Mirella
Manga, ten konkurs to taka zakamuflowana forma zachęcenia nas żebyśmy nos poza forum wytknęły :) bo ja na przykład samokrytycznie przyznaję ze nie bardzo się orientuję co się w portalu dzieje, tylko forum i forum ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19573 przez jedynaczka
Mirella to ja mam podobnie jak Ty :)
a Manga konkursy nie są dla każdego.. jeśli nam sie jakiś nie poodboba lub czsami po prostu nie mamy pomysłu to w nim nie bierzemy udziału i czekamy na następny :) i po problemie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19588 przez Katarzyna
Manga dziękuję za konstruktywną krytykę. Jeśli chodzi o godzinę, to nie będzie problemu, ponieważ błędy będą nadsyłane na maila danego dnia, a nie o danej godzinie.

Jeśli chodzi o Mirellę, to ma rację :) Chciałabym Was zachęcić do zajrzenia nie tylko na strony forum, a też portalu. Staramy się by był najlepszy, ale i nam czasem coś umyka. Stąd Wasze uwagi mogą nam bardzo pomóc.

Jedynaczko cieszę się, że Tobie i Mirelli konkurs się podoba.

Są różne konkursy i same zobaczyłyście, że w niektórych bierze udział bardzo duża grupa osób. A w innych mniejsza. O to chodzi, by każdy znalazł coś dla siebie. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19596 przez Mirella
no wystawiłam trochę nosek poza forum i tak sobie myślę ze chyba ze dwa miesiące ten konkurs powinien trwać zebym dala radę wszystko przeczytać..... :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #19603 przez Manga
Mirella napisał:

Manga, ten konkurs to taka zakamuflowana forma zachęcenia nas żebyśmy nos poza forum wytknęły :)


Mirella, Twoje odkrycie bardzo mi się podobało, coś w tym jest ;)

jedynaczka napisał:

konkursy nie są dla każdego.. jeśli nam sie jakiś nie poodboba lub czsami po prostu nie mamy pomysłu to w nim nie bierzemy udziału i czekamy na następny :)


Z Tobą jedynaczka jak najbardziej się zgadzam, wcale nie musimy brać udziału we wszystkich konkursach ;) A już tym bardziej w tych, które nam się nie podobają - chyba, że nagrody będą fajne, hehe (żartuję oczywiście). Ale wiesz, jak Pani Katarzyna pyta co o tym myślimy, to trzeba odpowiedzieć ;) A że nie zawsze tryskam entuzjazmem, to już zupełnie inna sprawa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19613 przez jedynaczka
Manga ale ja nie chciałam na Ciebie 'naskoczyć' każdy ma prawo do swojego zdania :)
i dlatego też sa różne konkursy, i tutaj brawa dla Pani Katarzyny, bo to za pewne dzięki niej każdy konkurs jest inny :) na pewno są tutaj osoby które nie mają twórczych pomysłów i czekały na tego typu konkurs ;]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19614 przez Scholastyka21
Pani Kasiu mi się też bardzo ten konkurs podoba. Czekam z niecierpliwością na jego rozpoczęcie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl