BezpiecznaCiaza112023

KONKURS AMY :-))

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #125102 przez imperfecto
1.AMYfor dla chłopca i dla dziewczynki
2.Giraffe Plus
3.Kangaroo Exclusive
4.Kangaroo Plus
5. Kangaroo Premium
6.Giraffe Exclusive
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #125138 przez basia89
Oto moje ulubione kolekcje zdrowej pościeli:
1. Giraffe Plus
2. Kangaroo Exclusive
3. Kangaroo Plus
4. Kangaroo Premium
5. Giraffe Exclusive

Najbardziej ze wszystkich kolekcji podobają mi się właśnie te z kangurkami, łączą one wygodę, delikatne pastelowe kolory, 100% bawełny, super aplikacje, i bezpieczeństwo do którego każda z Mam przywiązuje wielka wagę. :) Jako przyszła Mama, która uwielbia zwierzątka, bardzo chętnie wybiorę właśnie wzór aplikacji z Mamusią kangurzycą i jej Maleństwem (motyw aplikacji pościeli z kolekcji Kangaroo Premium ), który ukazuje wielka miłość wszystkich Mam do swoich dzieci :kiss: :kiss: :kiss: i będzie mi przypominać o najlepszych chwilach, które to mój Maluszek spędził w moim brzuszku. :kiss: :kiss: A jako że jeszcze nie znam płci swojego maleństwa (bo się sprytnie chowa) to wybrała bym te w uniwersalnych kolorach żeby Szymuś bądź Madzia byli zadowoleni jak ich Mamusia :lol:

Wszystkiego Najlepszego dla każdej Mamusi, dużo uśmiechu na twarzy i zdrowia z Okazji Naszego Święta :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #125228 przez kasielle
Kolekcje pościeli to:
1. Kangaroo Plus
2. AMYfor dla chłopca i dla dziewczynki
3. Giraffe Plus
4. Kangaroo Exclusive
5. Giraffe Exclusive

Najciekawszą propozycją jest według mnie AMYfor dla chłopca Podróżnik. Doskonale odpowiada ona mojemu synkowi, który już od pierwszych tygodni po narodzinach jest właśnie podróżnikiem i to po prostu uwielbia. Nie są mu straszne góry ani morze, ma za sobą już zdobycie paru szczytów podczas naszym wspólnych rodzinnych wypadów. Nie boi się żadnej pogody i nigdy nie ma dość. Oboje będziemy rozwijać w nim ciekawość świata właśnie poprzez podróże i odkrywanie coraz to nowych lądów i obszarów życia, tak aby pokazać jak bardzo piękny i ciekawy jest świat.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #125261 przez Rene
By nasze dzieci dobrze się miały,
W pościelach AMY będą sypiały.
Linię produktów mają szeroką,
Więc każdej mamie wpadnie coś w oko.
Wszystkich kolekcji tu nie ocenię,
Tylko te trzy najciekawsze wymienię.
Do nich zaliczę serię z kangurem,
Która jest zwana takim tytułem.
Kangoroo Exclusive - jest bardzo śliczna,
Choć pościel z żyrafą też jest magiczna.
Giraffe Exlusive tak jest nazwana,
I budzi zachwyt każdego pana.
Trzecia ma nazwę Giraffe Plus,
I trafi pewnie w każdy gust.
Zaś mi najbardziej się spodobała,
Moonlight blue – bo jest wprost wspaniała.
I idealna dla chłopczyka,
Który w mym brzuchu cały czas fika.
Kręci się, kopie i podskakuje,
Więc pościel z kangurem do niego pasuje.
A gdy już niedługo przyjdzie na świat,
W pościeli AMY będzie spał jak skrzat.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #125297 przez happymamma
1. AmyFor dla chłopca
2. Kangaroo Plus
3. Giraffe Plus
4. AmyFor dla dziewczynki
5. Kangaroo Exclusive
6. Kangaroo Premium
7. Giraffe Exlusive

Szukając idealnej pościeli dla Naszego Jasia, zupełnie i bezkonkurencyjnie urzekła mnie ta z kolekcji Kangaroo Premium. Przepiękny, rodzinny motyw Kangurzycy z jednym malutkim Kangurzątkiem i drugim, nieco większym, radośnie biegnącym prosto w czule objęcia mamy - to obraz, który wzrusza i wywołuje uśmiech na twarzy, a u niejednego dziecka z pewnością - poczucie bezpieczeństwa, tak ważnego dla spokojnego snu. W naszym domu, oprócz szczęśliwych rodziców, na braciszka czeka również jego starsza siostra Ala, której (a w przyszłości i samemu Jasiowi) bajkowy deseń w sypialni przypomni zawsze, że serce mamy rośnie dla jej dzieci, że serca i miłości mamy nigdy dla żadnego nie zabraknie, że mama zawsze ma czas, troszczy się, kocha tak samo... :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #125326 przez Baśka1
Kolekcje Zdrowej Pościeli AMY to:
1. Amy for dla chlopca
2. Kangaroo Plus
3. Amy for dla dziewczynki
4. Kangaroo Exclusive
5. Giraffe Exclusive
Pościel dziecięca Amy to wspaniałe pastelowe kolory i delikane motywy. Najbardziej podoba mi się kolekcja Amy for dla dziewczynki linia Wróżka - to bajkowy wzór, najpiękniejszy dla mojej wyczekiwanej dziewczynki. Ogromna zaletą jest to że forma AMY jest firmą polską.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #125345 przez niezapominajka12
1.Kolekcja AmyFor dla chłopca
2.Kangaroo Plus
3.Giraffe Exclusive
4.Kangaroo Premium
5.Giraffe Plus

Nareszcie znaleźliśmy długo poszukiwaną pościel dla naszego kolejnego małego "Podróżnika", którego powitamy za dwa miesiące. Dlaczego podróżnika, ano dlatego, że podróżowanie, to nasza rodzinna cecha. Pościel "Podróżnik"z kolekcji "AmyFor dla chłopca", producenta zdrowej pościeli AMY, przemieni każdą chwilę z nią spędzoną w niekończącą się przygodę, a nasze dzieciaki będą mogły odbywać dalekie podróże i poznawać świat w tak miłym i ciepłym towarzystwie. Piękny błękit nieba i milusie aplikacje na pościeli rozbudzą chęć poznawania świata i sprawią, że każdy chciałby ją mieć.Finezyjne i staranne wykończenie pościeli, jak również dbałość o detale podkreślają jej wysoką jakość. W wykonanie pościeli włożono całe serce, tak jak mama i tata wkładają całe serce w wychowanie swoich dzieciaczków.
Pościel będzie wspaniale współgrać z mebelkami, również o tematyce podróżniczej,które już stoją w pokoju naszej czteroletniej córeczki.
Comy na to, Amy na to jak na lato!!! Bo tylko z Amy dzieciaki śpią zdrowo i bezpiecznie.AMY otuli, ociepli i umili każdą podróż.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #125417 przez magdar6
Kolekcje które najbardziej nam się spodobały to:
1.Giraffe Plus
2.Kangaroo Exlusive
3.Giraffe Exlusive

Oglądając Państwa stronę internetową i produkty dla dzieciaków, to szczerze wszystkie kolekcje nas zachwyciły :) ale najbardziej nas ujęła pościel z kolekcji Giraffe Plus, dzieciaczki z fotek, które zostały dodane do galerii tak słodko w niej wyglądają, że brakuje aż słów. Zakupiliśmy już nawet tą pościel, więc bardzo polecamy. Każdy dzieciak, czy to chłopak czy dziewczynka, oglądając w przyszłości fotki będą na pewno zachwycone że w tak pięknej pościeli miały okazję wypoczywać. Kolorystyka też atrakcyjna, ja na pewno dla chłopaka polecam błękitne paseczki, jasne, świeże pachnące aż czystością......polecam....:)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #125495 przez sylwcia
Giraffe Exclusive
Giraffe Plus
Kangaroo Exclusive
Kangaroo Plus
Kangaroo Premium


Mój synek jest dla mnie najcenniejszym skarbem zatem jak wiadomo skarb powinno się "przechowywać" w bezpiecznym dla niego miejscu które dodatkowo podkreśli jego wartość dlatego też zdecydowałam się na zestaw pościeli AMY Kangaroo Premium. Spodobała mi się pastelowa kolorystyka która na pewno nie zaburzy snu mojego skarba, śliczne duże i przejrzyste aplikacje które dodają jej uroku na pewno zwrócą uwagę malca. Bezpieczeństwo podczas tak ważnej czynności jaką jest sen dla mojego synka zapewnią mu ochraniacze na szczebelki łóżeczka ale przede wszystkim zdrowa i przewiewna pościel wykonana ze zdrowych surowców które przy zetknięciu z delikatną skórą dziecka nie spowodują odparzeń czy podrażnień ponieważ natura natury nie skrzywdzi :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #125614 przez elenka
Kolekcje:
1. AmyFor dla chłopca
2. AmyFor dla dziewczynki
3. Giraffe Plus
4. Giraffe Exclusive
5. Kangaroo Plus
6. Kangaroo Exclusive
7. Kangaroo Premium
Mnie najbardziej spodobała się pościel z kolekcji Kangaroo Plus, model Spring Green. Ujął mnie kolor - dziecięcy i świeży, a przy tym na tyle pastelowy, by nie rozpraszać zasypiającego Szkraba. Wzór jest dość prosty i z moim ulubieńcem - wychowana na Kubusiu Puchatku uwielbiam Synka Mamy Kangurzycy :)

Serce pod sercem :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #125783 przez mariolasowa
AmyFor dla dziewczynki
AmyFor dla chłopca
Giraffe Exclusive
Giraffe Plus
Kangaroo Exclusive
Kangaroo Plus
Kangaroo Premium

Najłądniejsze to:
Kangaroo plus (chocco beige, bubble pink, moonlight blue)
Kangaroo exclusive ( coffe beige, bubble pink, moonlight blue, chocco beige)
oraz pościele z kolekcji Graffe exclusive
Wszystkie wzory są śliczne, kolory są delikatne i idealnie dobrane. Cudowne.
Liczy się też to, że firma AMY jest firmą polską.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #126062 przez TheKarolinka
AmyFor dla dziewczynki
AmyFor dla chłopca
Kangaroo Plus
Kangaroo Exclusive
Kangaroo Premium
Giraffe Plus
Giraffe Exclusive

Z całej listy bardzo ładnych pościeli najbardziej podoba mi się Kangaroo Exclusive, świetne pastelowe kolory z których każdy może wybrać dla Swojego maluszka nie będą razić w małe oczka posciechy i nie wywołają niepokoju u tak małej istotki. Po za tym każdy produkt jest wykonany z czystej bawełny co napewno umila maluszkowi sen oraz jest dla niego bezpieczne. Dla każdej mamy najważniejsze jest bezpieczeństwo i wygoda dziecka, firma Amy sprostała tym wymaganiom o czym świadczy m. in. nagroda za zajęcie 1 miejsca w konkursie na najlepszy produkt "Ciąża i Dziecko- zostań Mamą".
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #126117 przez joana
Jako przyszła młoda matka kieruję się dobrem swojego dziecka, pragnę zapewnić zdrowy, spokojny i bezpieczny sen, dlatego dokonując właściwego doboru pościeli z firmy "AMY" mającego zasadnicze znaczenie dla zdrowia i snu dziecka wybieram pościel z kolekcji:

1. Giraffe Exclusive
taka kolekcja jest marzeniem niejednej matki, która właśnie tak chciałaby wyposażyć pokoik swojego dziecka. Kolekcja ta posiada pogodne, pozytywne wzornictwo, pastelowe kolory oraz najpotrzebniejsze rzeczy, które z pewnością zapewnią mojej córeczce zdrowy , bezpieczny i spokojny sen.

2. AMY For - dzióbek
jest to pościel, która nadaje wnętrzu świeżość słonecznego poranka wśród śpiewu ptaszka. Pościel wykonana jest z 100% bawełny i jest materiałem przewiewnym czyli idealna pościel dla dziecka na każdą porę roku.

3.Kangaroo Plus - spring green
Idealny kolor pościeli pasujący do pokoiku w kolorze żółtym. Spring green nadaje wnętrzu prawdziwą wiosnę pełną słońca i zieleni. W takiej pościeli moja córeczka będzie rozwijała sie zdrowo i szczęśliwie.


Pozdrawiam!!

Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #126273 przez kkwiatuszeekk
Amy For dla dziewczynki
Amy for dla chłopca
Kangaroo Exclusive
Giraffe Plus

Użekła mnie pościel Amy for dla dziewczynki ideaLNA DLA MOJEJ KOCHANEJ NIUNI JULCI jest nei tylko śliczna ma piękny wzorek i koli różowy ale jest wykonana z doskonałych materiałów, Taka pościel zapewni dziecku nie tylko kolorowe sny ale zdrowe.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #126298 przez namari
Wśród kolekcji Zdrowej Pościeli dla Dzieci AMY możemy znaleźć między innymi:

- Amy For ( dla dziewczynek i dla chłopców)
- Kangaroo
- Giraffe

Tu Was zaskocze drogie Panie, że ten post pisze chłopczyk, który za 10 tygodni zostanie mężczyzną Tatusiem :laugh: Przeglądając kolekcję Amy Pro dla dziewczynek ( choć jeszcze i prawdopodobnie tak zostanie do porodu, nie znamy płci naszego dzidziusia), natrafiłem na wzór "Dziobek". Zrządzenie losu czy przeznaczenie, że od początków bycia ze sobą, żona i ja bardzo często mówimy do siebie "Dziobku", dlatego nie może być inaczej - slodki, niebieski ptaszek jest najwspanialszy!
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl