BezpiecznaCiaza112023

Projekty Misiów konkurs 6

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #16471 przez Kasiekk
Proszę powitać misia Ptysia :D
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16479 przez kakasia20
witamy misia ptysia ja tez tworze misia:))))

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16534 przez pastoradams
Misiaczek - Przytulaczek
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16535 przez pastoradams
Miasiaczek - Przytulaczek
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16539 przez guma
a to mój pomysł :-)
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16542 przez Scholastyka21
DZIEWCZYNY ZMIEŃCIE ROZMIARY ZDJĘĆ NA MNIEJSZE I W EDYCJI POSTA WKLEJCIE JE JESZCZE RAZ, BO ICH NIE MA !
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16593 przez mamajasia
Miś TULIMALUSZEK zainspirowany tulipanami i innymi kwiatkami, które tak lubią dzieci... A wiadomo misie lubią dzieci, dzieci lubią misie...
Mój projekt narysowany ołówkiem (niestety szyć nie potrafię!) przedstawia misia, który uszyty ma być z miękkiego, misiowegomateriału, z oczkami - aksamitnymi,kolorowymi kwiatuszkami, z buzią wyhaftowaną w formie uśmiechniętej łodyżki(taki kwitnący uśmiech.Łapki misia przypominać mają listki, i były tak uszyte by cichutko szeleściły co da maluszkowi dodatkową radochę, gdy będzie przytulał swego ekoprzyjaciela
Kolorystyka radosna - oczka kolorowe płatki, źrenice i nosek - czarne połyskujące kuleczki, zielonkawe łapki jak wiosenne pączki. Sam miś w kolorze szarym, lub innym neutralnym (np. beżowym), kontrastujący z barwnymi elementami.
A wielkość TULIMALUSZKA? Taka, by każdy maluszek mógł się po prostu do niego przytulić!
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16614 przez kakasia20
TO MIS PUSIOOO TAKI ROZLOZONY MIEKKI MISIO W SAM RAZ DO PRZYTULANIA I SPANIA:)))



www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16615 przez kakasia20
PUSIOO

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #16733 przez oksana_master
A oto miś Tygrysek!
Miał być misiek, jednak dostępne kolory zmusiły dodać paski :lol: No i futerka starczyło tylko na brzuszek, siostrzyczka będzie cała w futerku!

A oto instrukcje jak zrobić misiaczka:




Trzymam kciuki za Tygryska!
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #16803 przez amurka
Witam oto moj projekt misia. Może trochę nie wygląda jak miś, mój mąż stwierdził że on by pękł ze śmiechu jakby go zobaczył ale cały dopasowany jest do potrzeb naszego półrocznego Piotrusia.

Na samym szkicu znajdują się krótkie opisy ale chciałabym wskazać jeszcze na następujace cechy:

1. Miś ma mieć na głowie mięciutkie pukle (czarne kędziorki) tak by móc łaskotać nimi maluszka - nasz bardzo się wtedy śmieje

2. Uszy mają być spiczaste tak by móc je łatwo włożyć do buzi

3. Pazurki to mają być doszyte kolorowe tasiemki lub sznurki

4. Brzuszek misia ma być czarno biały + ewentualne czerwone dodatki - to były pierwsze kolory kóre zobaczył nasz Piotruś i nimi najbardziej interesował się już gdy miał półtora miesiąca

5. Na jednej łapce proponuję doszyć dzwoneczek - ale może nie taki jak tu na szkicu (tu tak dosadnie narysowałam by było widać o co chodzi)tylko taka kuleczka dzwoneczek - nasz Piotruś dokładnie bada każdą naszą zabawkę pod kątem wydawanych dzwieków (a te nie muszą być wcale wyszukane bo podoba mu się np. uderzanie w drewnianę podłogę lub metalową puszkę po ciastkach).

6.Uszy, rączki i jedna noga (z pazurkami) powinny być dość mocno wypchane ale tak by były miękkie a nie twarde. Natomiast kolorowa nóżka powinna być bardzo miękka.

Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16866 przez pastoradams
Miasiaczek Przytulaczek
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16923 przez gajoda
Graficzny projekt na pochmurne dni :)

Miś Słoneczko ;)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #16940 przez gold_butterfly
A tu kwiecisty misiaczek - na poprawę humoru :-) Szyłam go całe popołudnie i mimo braku talentu jestem bardzo zadowolona,bo wyszedł słodziutki :-D Jest mięciutki i puszysty - napchałam w brzuszek watki. Łapki mu ślicznie szeleszczą,bo włożyłam w nie kawałek folii, a w główce ma groch,więc dziecko może śmiało dziubać ową główkę. Poza tym jest niezwykle śmieszny :-D Oczka zostały namalowane,aby dziecko przypadkiem nie usiłowało uch pożreć :-)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16943 przez gold_butterfly
Miś jest szary,ale zdjęcie robione komórką trochę zmieniło odcień jednego ze zdjęć.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl