BezpiecznaCiaza112023

KONKURS NEXT WAY :-)

12 lata 7 miesiąc temu #192815 przez wisnia1989
1.Swojego X-landera zamieniłabym na cały rok słonecznej pięknej pogody.To takie małe marzenie OD ZAWSZE :)
2.Mniej reklam :P Oczopląsu dostaję ! :laugh: Albo Stronę Główną-żeby pasek startowy był na samej górze "Strona główna" "Kurs o ciąży" itd....Tak by było ładniej :)
3.Oczywiście szkoła rodzenia w Bytomiu u Pani Madzi ;) Cena kursu to tylko 180zł,Ul Czarneckiego 2.Polecam :)
Pozdrawiamy :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #193200 przez drynek88
Odpowiedz do konkursu:

1. Niestety nie posiadamy jeszcze wozka tak znakomitej marki X-landera, poniewaz bedziemy rodzicami pierwszego dziecka natomiast jesli byloby inaczej to zamienilibysmy napewno na nowszy model wozka poniewaz firma ta ma swietna opinie i napewno pozostalibysmy przy tej samej.

2. Zmiany w serwisie internetowym to latwiejszy dostep do wszystkich informacji np. wszystko co jest w tym serwisie powinno byc po jednej stronie, aby uzytkownicy widzieli wszystko co sie znajduje na tym serwisie i od razu mogli wejsc w konkretny temat

3. Mimo tego, ze dopiero zostaniemy rodzicami ze szkoly rodzenia nie bedziemy korzystac poniewaz mamy bardzo duzo wiedzy i praktyki z dziecmi, teraz mozna zasiegnac bardzo wielu informacji poprzez internet i serwisy dla przyszlych rodzicow natomiast szkoly rodzenia polecilabym osoba ktore maja bardzo duzo watpliwosci przy wychowaniu dzieci polecilabym szkoly blisko miejsca zamieszkania i takie, ktore sa polecane przez bliskich znajomych.



..Natalia..
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #193233 przez sylwus136
1, Nie posiadamy wózka x-landera i nie posiadaliśmy nigdy ponieważ jak młoda mama nie było mnie na niego poprostu i niestety stać...takie życie niestety ale teraz jak jesteśmy już w życiu jakoś ustawieni gdybym miała możliwość to wymieniłabym go na nowego dla drugiego dziecka które planujemy razem z mężem.

2,W serwisie internetowym ogolnie nie zmieniła bym nic.Stronka jest czytelna,łatwo dotrzeć do tego co się szuka i przede wszystkim jest bardzo przejrzysta.

3.Do szkoły rodzenia nie chodziłam.Myślę że każda mama która chce chodzić do szkoły rodzenia powinna znaleźć taką która nie jest daleko od miejsca jej zamieszkania by nie musiała daleko jezdzić.Przed pójściem do takiej szkoły powinna poszukać w internecie i u znajomych informacji na temat danej szkoły.Czy jest przyjazna atmosfera,czy zajęcia odbywają się w pasujacych na godzinach.
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #193259 przez MoNiaaa
1. Gdybysmy mieli wozek X Lander najchetniej wymienilabym go na piekne lozko rozowe sanie dla mojej coreczki lub na fotelik samochodowy, gdyz czesto jezdzimy cala rodzinka na niedalekie wyprawy.
2. w serwisie internetowym zmienilabym napewno to zeby ta zakladka z facebookiem tak sie nie wysuwala bo mi bynajmniej utrudnia to korzystanie ze strony (chyba ze ja jestem ciemna i nie wiem jak sie tego pozbyc :blush: )
3. Oczywiscie polecam szkole rodzenia przy szpitalu Św Łukasza w Tarnowie. Świetne i wyrozumiale polozne naprawde potrafia przyblizyc wyobrazenie i przygotowac przyszle mamy do nadchodzacej nowej roli.Ja bynajmniej czulam sie pewniej idac na sale porodowa majac takie przygotowanie :)

http


]
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #194212 przez basmiro
Witam
poniżej przesylam odpowiedzi na pytanie (choc nie wiem czy to juz nie za pozno i laureaci nie sa wylonieni na podstawie rejestracji). W kazdym razie:

1. Naszego, sfatygowanego x-landera wymienilabym na ... x-landera nowego lub po renowacji - nawet bardziej ta druga wersja po jest tansza ;) w wersji spacerowej - odpowiedniej dla dziecka po 6 miesiacu zycia :) dostalismy "w spadku" gondolke z x - landera , z ktorej synek pomalu wyrasta.

2. Ogolnie strona mi sie bardzo podoba, tzn cenne informacje, ktore sa dla mnie bardzo pomocne. Czesto zagladam tu gdy mam chwilke, by sobie cos poczytac ;) co bym zmienila? fajne gdyby istniala mniej kolorowa wersja strony , tzn gdyby byla mozliwosc wyboru wersji : kolorowej lub bardziej stonowanej ;)

3. Niestety nie uczeszczalam do szkoly rodzenia, gdyz mialam ciaze zagrozona i wieksza jej czesc przelezalam :(

Pozdrawiam :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #197542 przez basiaz
1. Naszego x-landera najchetniej wymienilisbysmy na Rowerek dziecięcy BELLELLI B-Bip - taki rowerek biegowy to nasze marzenie :)
2. Ach napisze tylko tyle... szkoda, ze nie odkrylam tej stronki wczesniej... jak jeszze bylam w ciazy i potem jak synek byl noworodkiem... naprawde bardzo duzo cennych informacju mozna tu znalezc. Wizualnie stronka mi sie podoba :) Co bym ew zmienila?
Moze tylko to by byla mozliwosc wyboru rozmiaru czcionki - wiekszej
3. Szkola rodzenia - niestety nie uczeszczalam na zadna - choc bylam zapisana i w 8 miesiacu mielismy z mezem chodzic na zajecia. Jednak poniewaz pojawily sie wczesniejsze skurcze ostatnie 2 miesiace musialam lezec i zrezygnowalam z zajec

Pozdrawiam
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #198048 przez Niunia
1.Wózek wymieniłabym na ciągnik z napędem na pedały.

2.Zmiane taką iż strasznie długo wczytują się zdjęcia.

3.Bardzo mi przykro że nie mogę polecić żadnej szkoły.... ponieważ do żadnej nie uczęszczałam.....


Bardzo chciałabym wygrać poniewaz jeszcze nigdy nic nie wygrałam dla mojego maleństwa...:(:(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199136 przez Gosia M
Witam serdecznie Kochane :-)
Nadszedł koniec konkursu.Wszyscy jesteśmy ciekawi kogo nagrodzimy :-)
Dziś po rozmowie z właścicielem sklepu NEXT WAY,
dostałam informację,że już w połowie trwania konkursu został wyłoniony zwycięzca
który zebrał najwięcej zalogowań od znajomych :-)
Ale to jutro poznamy wyniki ;-)

Pozdrawiam,
Gosia M
oraz zespół Zapytajpolozna.pl
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199310 przez Pawłowska
ech...spóźniłam się
kiedy będzie jakiś następny konkurs?

:)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #199736 przez basmiro
to wypatrujemy wynikow z niecierpliwoscia :)

Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199740 przez Gosia M
Witam ciepło Drogie Mamy :)
Podaję wyniki konkursu Next Way:

I miejsce - Agnieszka

II miejsce - basmiro

III miejsce - basiaz


Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy i prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagród
(imię,nazwisko,adres korespondencyjny,email oraz numer telefonu)na mój adres mailowy
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Pozostałym Mamom bardzo dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych :)

Pozdrawiamy,
Gosia M oraz
zespół zapytajpolozna.pl
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199753 przez motylek85
gratuluję zwycięzcom ale mam małe pytanie do organizatora, otóż nagrody miały byc dla osób, które jako pierwsze uzbierają 20 zalogowań ze swoim nickiem:

"Nagroda za I miejsce:
Osoba, która jako pierwsza uzbiera 20 rejestracji ze swoim nickiem przez znajomych zarejestrowanych na stronie NEXT WAY."

czy w ten sposób zostały wyłonione zwyciężczynie czy poprzez największą liczbę zalogowań? bo tego w regulaminie nie było???
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #199763 przez Emme
Gratuluję !!
Zwłaszcza Adze- wózek się teraz przyda!!

Motylek

sama odpowiedziałaś na pytanie podkreślając zdanie, myślisz że było inaczej?
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199777 przez motylek85
no właśnie zastanawia mnie to po tej wiadomości od pani Gosi M.:

"Witam serdecznie Kochane
Nadszedł koniec konkursu.Wszyscy jesteśmy ciekawi kogo nagrodzimy
Dziś po rozmowie z właścicielem sklepu NEXT WAY,
dostałam informację,że już w połowie trwania konkursu został wyłoniony zwycięzca
który zebrał najwięcej zalogowań od znajomych

Ale to jutro poznamy wyniki"

no i stąd moje wątpliwości... ja stawałam na głowie żeby w jak najszybszym czasie zebrac te 20 zalogowań i miałam je potwierdzone w około 2 godzinki od wpisania odpowiedzi
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #199781 przez Emme
tak na zdrowy rozum to w połowie konkursu nie można by określić kto zebrał w nim najwięcej zalogowań, więc myślę że chodziło tu kto zbierze je najszybciej. Ale Gosia rozsądzi :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl