BezpiecznaCiaza112023

KONKURS AMY :-)

12 lata 5 miesiąc temu #226210 przez sylwcia
...i do nas też przed chwilą dotarła nagroda :) super mam nadzieję że się przyda jeszcze
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #226219 przez carolin1
Do nas też dotarła podusia, teraz będziemy testować. :) Dziękujemy :)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #226265 przez basiaz
i do nas wlasnie kurier zawital :) super konkurs i super nagroda :) dziekuje jeszcze raz ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #226557 przez aniaw
My też dziś dostaliśmy podusię :laugh: Jest fajniutka, dziękujemy :)
Zobaczymy jak się spodoba synkowi :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #226824 przez basmiro
i my mamy od wczoraj podusie :) dziekujemy serdecznie :)

basiaz napisał:

super konkurs i super nagroda :) dziekuje jeszcze raz ;)


a tu jeszcze bym dodala: SUPER PORTAL ! :) [file/]
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #227048 przez alicjaa
MAM I JA! Nagrode AMY każdy z nas już chyba ma ;)

dziekuje ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #227698 przez joy503003
pościel cudo ! dziękujemy;)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #234082 przez Dave
Gosiu, prosiłaś o opinię co do naszych "prezentów" od firmy AMY.

Jak już na początku pisałam, marka AMY jest doskonała. Profesjonalizm w każdym calu, a produkty najwyższej jakości.

Wygrałam becik i uważam, że jest fantastyczny. Sztywniejszy, duży, śliczny i . . . jak rzadko ma wiązanie a nie rzep. Teraz już go nie będę używać, bo moja Księżniczka mam swoje i tego nowego mi szkoda. Ten czeka na następnego maluszka.

Co do poduszki - rewelacyjna. Super wyprofilowana, mięciutka, idealnie pasuje wymiarami do łóżeczka, bez obawy, że się przesunie. Mam nadzieję, że wkrótce Majce posłuży (teraz tata zazdrości jej takiej poduszki :laugh: ). Ona póki, co śpi praktycznie na płasko, tak się przyzwyczaiła i tak jej najlepiej.

Podsumowując, jeszcze raz powtórzę, że firma AMY łączy profesjonalizm w obsłudze klienta, ze świetną jakością produktów. Mam nadzieję, że uda mi się stać posiadaczką jeszcze innych produktów tej marki :), którą gorąco polecam.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #235697 przez carolin1
Witam
Po tygodniowym używaniu mogę stwierdzić że poduszeczka sprawuje się wzorowo. Idealnie pasuje do łóżeczka i jest bardzo wygodna. Moja roczna córeczka jest z niej bardzo zadowolona. Śpi na niej przez całą noc. :)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #235818 przez joy503003
Moja opinia:
podusia super, Amelci chyba śpi się wygodnie, bo nie zsuwa się z niej jak z innych, ani nie 'zatapia' się w niej, a pościel jest taka piękna, że założę ją małej chyba dopiero na święta. Pozdrawiam.
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #235825 przez sylka
Wygrałam becik i uważam, że jest fantastyczny. Miekki, duży, kolorowy :). Plusem jest że jest wiązany. Synek jest już za duzy na becik, ale bedzie jak znalazł dla kolejnego maluszka, tym bardziej że nie mieliśmy rożka tylko otulacz.

Poduszka jest świetna. Mielismy wcześniej klin z innnej firmy. Ten z AMY jest o niebo lepszy, zupełnie inna liga. Poduszka jest wyprofilowana, mięciutka, idealnie pasuje wymiarami do łóżeczka, grubsza od tego którą mieliśmy- co sprawia że wydaje się "mocniejsza" i nie porwie się na dole przy nakładaniu po praniu poszewki. Uzyta do wykonania gąbka jest dobrej jakości. Dobrym pomyslłem są karbowania na gąbce a nie otwory jak u innych producentów. Mam nadzieję, że jeszcze długo nam posłuży.
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #236194 przez motylek85
hej:) Ja też wygrałam becik i podusię i stwierdzam jak poprzedniczki, że becik jest po prostu MEGA;) i posłuży zapewne kolejnemu bąbelkowi jak kiedyś będzie;) co do podusi to została wypróbowana przez trzy dni i jak na razie mój synek jest za mały do niej (albo to kwestia przyzwyczajenia) bo zamiast na podusi to spał tuż pod nią... ale na pewno w przyszłości ją wykorzystam:)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #239344 przez Emme
a ja mam pytanie, jak Wy korzystacie z tej poduszki? kładziecie coś jeszcze na nią?
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #239517 przez sylwcia
my nie za bardzo wiemy jak korzystać z tej poduszki gdyż mój synek albo spi pod nią albo tak że ma uniesione plecy w powietrzu
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #239524 przez Emme
no ja właśnie też nie wiem, bo jak kładę na brzegu to brodą prawie sięga klatki piersiowej, a jak dalej to wygięta jest w łuk. jak ja się na niej położyłam to była idealna. korzystaliśmy z niej podczas kataru jak na półsiedząco spała, żeby się nie sturlała, czyli klin
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl