BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 2 miesiąc temu #313163 przez Oposek
Iwanek mój też spokojny, a ja jak się rozkręcę to marudzę pół godziny, a na końcu się wkurzę, że się nie odzywa i do Niego z tekstem:
" a Ty, co buraku, trzech zdań sklecić nie umiesz?" :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313165 przez Oposek
TakaJedna ale cudne zdjęcie:) Śliczna z Ciebie kobietka, wyglądasz na rówieśnicę Riki;)
A Bartuś taki uśmiechnięty:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #313166 przez różyczka
Oposku ach kumam,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

no nic zobaczymy co jutro bedzie ale nie sądziłam, ze aż tak mnie zdenerwuje ten telefon do niej i to jej "a co jest jutro??"
a co do tego co napisałaś u mnie w pracy jest taka tendencja do zacieśniania więzi, hasła typu "jestesmy wszyscy jak rodzina", "firma to matka, która was karmi" itp. ciagle wyszukiwanie okazji do wspólnego 'biesiadowania", mi to nie pasuje, bo wiem jakie potem powstają zaleznosci niestety, uważam,ze lepiej zachowac granice i jasno je okreslać, bo jak sie miesza wszystko w jednym kotle to potem tak jak piszesz - nie poprosi si eo podwyżke bo głupio i człowiek czuje się jakby kumpla naciągał, a z kolei tez można być wykorzystywanym bo "szefowi-koledze"czesto świetnie wychodzi granie na naszych uczuciach :dry:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313167 przez hoborr
Różyczko ja na Twoim miejscu od razu bym powiedziała tej Pani jak wyobrażasz sobie jej opiekę nad Twoim dzieckiem. Na pewno wyczujesz czy się nada czy nie - trzymam kciuki!
mamdziecko.interia.pl/news/6-cech-dobrej-niani,1373672

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313173 przez ewitkun
jezuuuuuuuuuuuuuuu kobiety ale Wy młode ładne zadbane normalnie laski nie matki zajęte dzieckiem, praniem gotowaniem śliczne kobiety z Was

różyczko dziwna ta Pani..... oby jednak się udało, gdyby coś masz jakąś alternatywę zamiast niej?

taka jedna wysłałam :)

rika na priv masz adres i czekamy :) nie pamiętam kiedy miałam tylu gości juppppi jutro chyba muszę dom wypucować na najwyższe kierownictwo z forum :P

a my się nie zabezpieczamy bo Zośka ma być :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313177 przez różyczka
Oposku
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Takajedna nie wiem czy Cie widziałm kiedykolwiek ale sliczna babeczka z Ciebie jak nie wiem co!
a Bartuś miodzio! ale fajnie,ze dodalas w koncu foteczke :)

Hoborrku :kiss: kiss za linka :)

jejku tak szybko piszecie,z e nie nadazam odpisywac hehe :laugh:

Kamilko cześć :) kiedyś 100 lat temu to ja córce plesniawki Aftinem smarowalam ale teraz to nie wiem co mogłoby pomoc Melce :dry:
a jakie ladne babeczki z Was! jak malowane :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313178 przez iwanek1
Jacie ile można pisac :ohmy: kiedy tyle zdążyłyście?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Takajedna no nie następna śliczna i to od razu z przystojniakiem,ale Bartek sie usmiecha pięknie :)
Oposku mojego to by chyba ten burak nawet nie ruszył :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #313179 przez aska27
Takajedna a juzmiałam prosić Cię o fotkę,a tutaj niespodzinaka..cudnie!!!! :)


Iwanek nie bój nic, zakamuflujemy się jakos :blink:
ja chyba coś % strzele,bo nie "wyleze" na ta plaze :laugh: :laugh: :laugh: :silly:
a dzięki za przepis na zupkę..na pewno wypróbuję!!!


Kamilko cudne foty!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313180 przez Oposek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
[/b]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313184 przez takajedna
Ewa dzięki raz jeszcze :)


Dzięki za komplementy, rówieśnicą Riki nie jestem, ale niewiele więcej mam - 25 w tym roku stuknie ;)

A Bartus to fakt - jak brzuch pelny i wyspany jest to smieszek mały z niego (nie licząc marudzeń, ostatnio częstszych :silly: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313185 przez Oposek
Hoborku fajny artykuł. Chociaż wiecie, czasem ktoś jest inteligentny, robi świetne wrażenie, zna tysiac zabaw dla dzieci, a siada na kanapie, jak tylko się drzwi za mamą zamkną. Zresztą, wiecie jak to jest- żadna z nas nie jest idealną matką i powiedzcie, że nie ma takich dni, kiedy modlicie się, żeby dziecko zasneło, bo zaczyna się serial w telewizji... Sobie na to pozwalamy i tłumaczymmy, że szczęśliwa mama to szczęśliwy maluch, a od opiekunki wymagamy, żeby była nadczłowiekiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313191 przez takajedna

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313194 przez Oposek
TakaJedna może powinnaś wprost Mu powiedzieć, jak się z tym czujesz. Pamiętaj, że to tylko facet. Czasem nie mamy pojęcia, jak niewiele sygnałów pozawerbalnych Oni odbierają.


A swoją drogą słyszałyście o syndromie madonny i ladacznicy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313195 przez takajedna
Dobrze gadasz Oposku :)

Ale to standard ze od innych wymagamy wiecej niz od siebie...

Ja mam wyrzuty sumienia, bo kilka razy w ciągu dnia na dłuższą chwile klade Bartka przed tv - bo musze a to w piecu napalic, a to ogarnac cos, albo jak juz po prostu nie daje sobie sama z nim rady... A tylko przed tv jest duze prawdopodobienstwo, ze polezy sam chwile spokojnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313198 przez różyczka
takajedna napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Oposku a myslisz, ze dlaczego ja teraz tu siedze z Wami a nie ze starym? :silly: :lol:
a swoja drogą od razu widac kto seks uprawia - bo tego nie ma na forum wieczorem hehehe :laugh:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl