BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 1 miesiąc temu #93616 przez różyczka
Dobra :silly: ale ja swoje wiem :)

Nigdy więcej nie chciałabym tego przechodzić co przeszłam 14 lat temu przy porodzie mojej córy i ciesze sie, ze jest XXI wiek i mozna korzystac z tylu róznych udogodnień i nie rozumiem tylko dlaczego u nas zzo przy naturalnym porodzie nie jest tak oczywiste jak w innych krajach, gdzie zzo jest standartem w tej chwili :unsure:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93632 przez masuska
W moim szpitalu, sam ordynator powiedział mi że nie praktykują porodu w wodzie, mają basen, nawet nowy, ale mówi że korzystniej wykorzystać basen do łagodzenia bóli, a nie do samego porodu.

ZZO w ofercie mojego szpitala nie ma, ale ja i tak nie mogę.

Na samym początku ciąży myślałam o porodzie w domu w basenie porodowym, ale nikt nie chciał się zgodzić, więc zostaje szpital.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93635 przez różyczka
Wiem Masuska, ze juz to pisałas kiedys ale nie pamiętam dokładnie -dlaczego nie możesz miec tego zzo?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93636 przez masuska
No i wlazłam na YouTube, znalazłam filmik w którym dzieciaczek świeżo urodzony cały brudny i siny i pępowinę odcinały pielęgniarki, wszystko to takie ble, ale się poryczałam. JA CHCĘ JUŻ MOJEGO SKARBKA!!!!
Jeśli chcecie to dam linka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93637 przez masuska
różyczka napisał:

Wiem Masuska, ze juz to pisałas kiedys ale nie pamiętam dokładnie -dlaczego nie możesz miec tego zzo?


Źle reaguje na środek którym znieczulają. Nawet jak mam coś z zębem to albo bez znieczulenia, albo muszę szukac innego dentysty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93639 przez różyczka
A jesli by sie okazało, ze musisz miec cc to czym Cię znieczulą?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93645 przez masuska
Pełna narkoza. Nie wiem czy cos innego mądrego wymyślą. Wiem że nie mogę tego miejscowego znieczulenia, jakoś to było tak: nadwrażliwość na amidowe leki znieczulające.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93666 przez różyczka
Boszszsz biedna jestes :( Znieczulenie jest potrzebne w wielu różnych sytuacjach w zyciu...tfu tfu... Oby Tobie nigdy nie bylo potrzebne!
Moja kuzynka ma coś podobnego, zęby tez musi w narkozie leczyć...masakra :cheer:

Bożeeeee a ja nie mam dzis znowu kompletnie mocy :S Kolezanka zaprasza na nordic walking a ja od przyjscia z pracy caly czas leżę na lozku jak kłoda. Juz wypiłam dziś 2 kawki i nic nie pomaga a tak bardzo chciałabym wytrwac do mojego ulubionego serialu na tvn USTA USTA :dry: Zero siły w nogach, ciezki oddech jak u wieloryba .... co sie ze mną dzieje?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93681 przez aska27
masuska będzie dobrze :blink: trzeba być dobrej myśli.. ostatnio naczytałam się różnych śmiesznych sytuacji porodowych,że aż mi się lżej zrobiło haha
Kto ma nie dać rady jak nie my?!!! :blink:

różyczka nie martw się tym zmęczeniem..ze mnie też ostatnio leniwiec się zrobił :woohoo: za to maluch bryka :) mój mąż wreszcie zadowolony jest bo rano poczuł wreszcie kopniaczki!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93686 przez różyczka
Moja córcia tez bryka na szczęście, może to ona spija ze mnie calą energię?? :) mały wampir energetyczny :laugh:
Mój mąż teraz codziennie przykłada dłon do brzucha i zawsze jest seria kopniakow - pytam go wiec i co czujesz? A on tak niesmialo się usmiecha i mowi .... yyyy nie wiem czy to to :ohmy:
Chyba go ukatrupie normalnie! Jasne, ze to TO :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93688 przez aska27
faceci!!!! haha mój też robi wielkie oczy jakby chciał powiedzieć NIEMOŻLIWE!!! :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93697 przez różyczka
A jak ja strasznie sapię!!! :ohmy: Jak ciuchcia normalnie :) Gin mówił mi, że to normalka- ucisk na przepone itd. Ale żeby nawet leżąc w łózku miec zadyszke??

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93707 przez aska27
różyczka no wiesz.. włóżku też można dostać zadyszki :laugh:

leniuchuj sobie już niedługo moja droga nasze upragnione l4 i "byczenie się" na maksa!!! :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93708 przez masuska
Jasne, damy radę:) Myślę że mam dość wysoki próg bólu, bo tylko 2 razy potrzebowałam znieczulenia i ten jeden raz feralny, sobie odleciałam:)

Różyczko słyszałam o chrapaniu ciężarnych, także jeszcze wszystko przed nami.

aska27 mój Małżonek reaguje podobnie jak Różyczki. Nie wiem jak to można nie wiedzieć że to kopniak. Kiedyś mi powiedział, że chyba ja coś brzuchem robię:P Myślałam że strzelę!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93711 przez olka1730
Witam dziewczyny,Ja tez się okropnie teraz ostatnio męczę,mam wrażenie ze jak idę to tak szeroko nogi stawiam,wogóle wszystko mi z rak leci, kurcze plecy mnie zaczynają pobolewać..coz coraz większy ciężar codziennie do noszenia :laugh: ale Mi narobiliście smaka z tymi truskawkami,po pracy kupiłam sobie pierogi z truskawkami do tego śmietana zakwaszana :silly: pychotka

Dziewczyny pijecie taka zwykłą kawkę sobie ;) bo Ja mam chęci,mówią ze odstawić w ciąży...zbożówkę natomiast nie bardzo lubię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl