BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 11 miesiąc temu #389577 przez Kamyczka
Olga napisał:

m m pytałaś o rożek-ja biorę,już mam spakowany. :laugh:

Pojadłam trochę i Ignaś od razu ma czkawkę :)

O to widzę,że Ignaś jak mój Dominik :) też się najadłam,ale mam ochotę na lody i rosołek :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #389578 przez mloda_mamuska
Kamyczka nie nie ...ale od samego początku bylam-jako male dziecko ;))
od pierwszych dni bylam rozplakana i delikatna;p.
później mi przeszło,ale jako dziecko to wlasnie tak bylo. jak tylko np. nasikalam w pampersa to od razu musialam miec zmienionego to ryczalam strasznie i nie moglam miec zadnych podrobek tylko oryginalne.a siostra mogla pol dnia z zwyklych latac jak nasikala to nic jej tam nie przeszkadzalo ;))

Olga
bo wlasnie sie zastanawialam czy brac rożek... tutaj w spisie nie mialam,ale wezme w razie w.


ja sie biore za odkurzanie i sprzątanie pokoju, zachcialo mi sie :lol:


nie mam pojecia co na obiadooosaa zrobic ;/
mam pałki z kurczaka,ryz,pieczarki.....brokul i nie wiem co wymyslic.jakbym miala kielbaske to zupe bym zrobila..najszybciej :lol: a tak to nie wiem co wymyslic. wczoraj robilam ryz z sosem serowym,pieczarkami i udkiem....
ale te obiady sa meczace czasem :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389579 przez Olga
Maksiu pisze,że nie może się napatrzeć na włosy Błażejka,bo Maksiu był łysiutki :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389580 przez Kamyczka
Olga napisał:

Maksiu pisze,że nie może się napatrzeć na włosy Błażejka,bo Maksiu był łysiutki :laugh:

Ciekawe,czy nasze urwiski będą owłosione :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #389581 przez Kamyczka
MM ja też mam rożek i go zabieram :)
Bidol pewnie świętuje,a gdzie reszta?
U nas duszno na maxa :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389582 przez Agulka85
m m rzeczywiście wyglądasz cudnie z tym brzusiolem:)
Co do ruchów naszych szkrabów to mimo tego, że bywają bolesne to zgadzam się,że są również nagrodą tych 9 msc-y, które przynajmniej w moim przypadku nie zawsze były przyjemne, bo do 6 msc ciągle wymiotowałam, miałam straszne bóle głowy - a jak to minęło to pojawiła się zgaga, która od kilku dni już tak nie męczy, a to pewnie przez to,że brzuchol bardzo mi opadł:) Pozdrawiam Was wszystkie i idę się położyć bo jakaś osłabiona jestem:) Miłego niedzielnego popołudnia Wa życzę:)Pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389584 przez Olga
kamyczka u nas też nie można już wyrobić,ja leżę w majtkach i koszulce na ramiączka :laugh:

Znów kolejna nudna niedziela :) Na szczęście coraz bliżej nocki :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389586 przez Majowka
Maksiu, Blazejek jest cudny!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Witaj Agulka!

M-M, przeslicznie wygladasz!!!!! :kiss:

Ja bylam w hipermarkecie po spozywke, zaraz jade do ikea po takie plastikowe pudla, jeszcze ciuch zimowe mam w szafie, tylko zagracja, wiec musze sie za to wziasc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389587 przez Kamyczka
Majowka napisał:

Maksiu, Blazejek jest cudny!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Witaj Agulka!

M-M, przeslicznie wygladasz!!!!! :kiss:

Ja bylam w hipermarkecie po spozywke, zaraz jade do ikea po takie plastikowe pudla, jeszcze ciuch zimowe mam w szafie, tylko zagracja, wiec musze sie za to wziasc.

Majówka Ty to umiesz sobie czas zorganizować,nie ma co :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389588 przez Kamyczka
Olga napisał:

kamyczka u nas też nie można już wyrobić,ja leżę w majtkach i koszulce na ramiączka :laugh:

Znów kolejna nudna niedziela :) Na szczęście coraz bliżej nocki :)

Też leżę w gatkach i koszulce :blink: dobrze,ze już jutro nowy tydzień i 37 tc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389591 przez Olga
No to faktycznie inaczej liczymy tyg.bo ja się cieszę,że 38 będzie leciał,bo w sumie cały 38,39 i 40 i tak mi wychodzi termin,a jak bym liczyla,że to jest 37 to by mi termin na koniec lipca wyszedł :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389592 przez Kamyczka
Olga napisał:

No to faktycznie inaczej liczymy tyg.bo ja się cieszę,że 38 będzie leciał,bo w sumie cały 38,39 i 40 i tak mi wychodzi termin,a jak bym liczyla,że to jest 37 to by mi termin na koniec lipca wyszedł :)

To ja już sama nie wiem jak to liczyć :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #389593 przez mloda_mamuska
Agulka ja sie czulam rewelacyjnie od samego pcozatku.dosłownie nic mi nie dolegało. pracowalam do konca 7 miesiaca w warzywniaku,wiec wcale nie latwa praca. Ale w 8 miesiącu dopadła mnie okropna zgaga i mam ją do dzisiaj.mimo,ze brzuszek juz mam nisko to zgaga wcale nie minela. Tutaj polozna mi przepisala super syrop na zgage, pomaga super..tylko teraz polozna wyjechala na wakacje a syrop mi sie skonczyl.i od kilku dni znowu miewam nieprzespane noce,bo śpię tylko i wyłącznie na siedząco.jak sie klade to robi mi sie neidobrze i zgaga mnie dopada. masakra.......

JA TEZ DZIEWCZYNY zastanawiam sie czy mój mały będzie owłosiony czy łysolek. Ja bylam łysa.a siostra owlosiona jak malpka. a moja kuzynka do 1 roku zycia prawie w ogole nie miala włosów... i mysleli ,ze jest chlopcem... urodzila sie łysa i wcale nie rosly jej wlosy długo.
Teraz ma 3 latka i ma takie na chłopaka..bo po prostu nei chcą jej rosnąć. jeszcze ma takie jaśniutkie jak skóra... nie wiem od czego to zależy.

Jak bylam jeszcze w Polsce i zaszłam do Inglota to widzialam babke taką młodą-kolo 25 lat ....bardzo ładna,zadbana.wlosy blond do tylka... sliczna byla...i obok niej staly jej dwie córcie-bliźniaczki i mialy takie piękne gęste,dlugie wlosy... az oderwac wzroku nie moglam... takie śliczne ;) nie mam pojecia od czego to zalezy.. :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389594 przez Kamyczka
mloda_mamuska napisał:


JA TEZ DZIEWCZYNY zastanawiam sie czy mój mały będzie owłosiony czy łysolek. Ja bylam łysa.a siostra owlosiona jak malpka. a moja kuzynka do 1 roku zycia prawie w ogole nie miala włosów... i mysleli ,ze jest chlopcem... urodzila sie łysa i wcale nie rosly jej wlosy długo.
Teraz ma 3 latka i ma takie na chłopaka..bo po prostu nei chcą jej rosnąć. jeszcze ma takie jaśniutkie jak skóra... nie wiem od czego to zależy.

Jak bylam jeszcze w Polsce i zaszłam do Inglota to widzialam babke taką młodą-kolo 25 lat ....bardzo ładna,zadbana.wlosy blond do tylka... sliczna byla...i obok niej staly jej dwie córcie-bliźniaczki i mialy takie piękne gęste,dlugie wlosy... az oderwac wzroku nie moglam... takie śliczne ;) nie mam pojecia od czego to zalezy.. :unsure:

To można spac na siedząco?????
Jak synek odziedziczy włoski po Tobie to będzie maly Tarzan :lol: masz piękne włosy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #389597 przez mloda_mamuska
Dziewczyny a ja dzisiaj wykapalam sie rano i siedzialam sobie na lozku i nagle strasznie mnie piersi zaczely bolec... a Misiek zaczął krzyczeć,ze mi mleko leci :lol: :lol: :lol:
ale tylko kilka kropli :( :(



Kamyczka
mozna.ale na drugi dzien jest sie p[olamanym..wszystko po prostu boli..bo cialo nie odpoczywa w takiej pozycji....
moj misiek nie zostawia mnie z tym samej tylko robimy tak:
siada na lóżku i opiera się o taki duzy zagłowek rozszerza nogi :lol: i ja siadam miedzy jego nogami i opieram sie o niego. i tak śpimy :lol: .........Nikomu nie zycze takiego spania.bo to strasznie męczące... ale jak tylko trochę przechylę sie do pozycji lezącej to w dwie sekundy lapier mnie wielka zgaga i odruch wymiotny ..........juz nie moge doczekac sie az bede mogla sie normalnie polozyc i zaasnac.


a co do wlosow u malego... ja jak bylam mala to mialam blond a w podstawowce zaczely mi ciemniec. misiek tez byl blondasem a teraz ma takie jak ja ...dlatego jestem ciekawa czy bedzie mial oliwierek i jaki kolor ;)))
ja uwielbiam malych chlopcow z dluzszymi wlosami ;) :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl