- Posty: 584
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- MAMUSIE LIPIEC 2012:)
MAMUSIE LIPIEC 2012:)
- lusiamamanikosia
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Mam Swojego Bąbelka :*
i ledwo wróciliśmy taki upał że mam dość
a jutro ponoć ma być jeszcze gorzej
Czy są jakieś Mamusie po CC ?? chciałam się zapytać czy jeżeli ktoś jest to czy dalej ma takie dziwne uczucie jak się brzucha dotyka koło blizny ??
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- saiko
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Moje malutkie szczescie jest juz z nami
- Posty: 1117
- Otrzymane podziękowania: 0
hej My wróciliśmy z zakupów
ubranko kupione na chrzest Małego
i ledwo wróciliśmy taki upał że mam dość
a jutro ponoć ma być jeszcze gorzej
Czy są jakieś Mamusie po CC ?? chciałam się zapytać czy jeżeli ktoś jest to czy dalej ma takie dziwne uczucie jak się brzucha dotyka koło blizny ??
Lusia, ja juz dawno nie mam tego uczucia, juz jest normalnie
M89m - chetnie wysle Ci ok 10stopni
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- lusiamamanikosia
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Mam Swojego Bąbelka :*
- Posty: 584
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- mama89muminka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- mama89muminka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Anna77
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jesteśmy już w "piątkę"
- Posty: 1565
- Otrzymane podziękowania: 0
Lusia też jestem po cc (a nawet po trzech
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agnesssa
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 30.09.2012 Jestem mamą :D
- Posty: 3123
- Otrzymane podziękowania: 42
Wszystkie okruszki przesłodkie są
Saiko wiem co czujesz z tą alergią
Ania Supr tort
Krecik Lubię Władka, jeździmy tam co roku odkąd mieszkam w Trójmieście bo mamy tam najbliżej
Bidol a ja jakoś od początku miałam przeczucie, że dziewusia będzie u Ciebie
Nooo i więcej nie pamięta i wracam do pracy bo nic nie zrobione od rana bo ja sobie forum czytam
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- daners
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1469
- Otrzymane podziękowania: 0
ale Filut przez te upały sie przeziebil. Ogolnie z nosa mu sie leje jak z kranu ale nie marudzi-uf
dzis zaliczamy fryzjera
sloneczko a gdzie jedziecie nad te morze ;] my tez w lipcu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agnesssa
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 30.09.2012 Jestem mamą :D
- Posty: 3123
- Otrzymane podziękowania: 42
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bidol
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2912
- Otrzymane podziękowania: 5
DŻASTA - MAJA - 21.06.2012 o godz 12.47
ANNA77 - MATEUSZ- 26.06.2012 o godz 8.16
CHŁOPEK - SEBASTIAN- 28.06.2012 o godz. 13.20
MAKSIU - BŁAŻEJ - 01.07.2012 o godz 2.55
KRECIK - STANISŁAW - 04.07.2012 o godz. 23.00
DARIA23 - TYMOTEUSZ - 07.07.2012
BIDOL - KAMILA - 08.07.2012 o godz. 6.55
KM - KACPER 08.07.2012. o godz. 19:25
ANSZKA - WOJTEK - 09.07.2012 o godz. 9:05
DANERS - FILIP - 09.07.2012 o godz 15.57
MŁODA_MAMUŚKA - OLIWIER - 09.07.2012 o godz. 15:38
SŁONECZKO - PAWEŁ - 10.07.2012 o godz. 1:10
MPEARL - IZABELA - 10.07.2012 o godz. 9:07
OLGA - IGNAŚ - 11.07.2012 o godz. 10:37
SAIKO - SZYMON - 13.07.2012 o godz 9.05
KEJTIN - JULIA - 21.07.2012 o godz 16.10
Mama89muminka - MIRO - 25.07.2012 o godz 4.23
KAMYCZKA - DOMINIK - 25.07.2012 o godz 10.00
MARTADAM - JULIAN - 25.07.2012 o godz ???
ANIAIFILIP - FILIP - 26.07.2012 o godz 21.39
MamaEmilki - EMILKA - 27.07.2012 godz 10.50
MAJÓWKA - LUCAS - 04.08.2012
AGNESSSA - MAKSYMILIAN - 30.09.2012 godz 20.27
LUSIAMAMANIKOSIA - NIKODEM - 14.08.2012 o godz 17.47
Doberek
No i wreszcie u Nas upał - tj - strasznie parno
Kamka właśnie padła
Daners- już idziecie do fryzjera
Krecik - hahahahaha - no ja byłam rozczarowana
ale Teraz za nic w świecie nie zamieniła bym tej mojej księżniczki
Agnesssa - ja też uwielbiam władysławowo i karwię
Słoneczko - to udanego wypoczynku
My też mieliśmy jechać - a nawet lecieć nad morze - bo z naszego lotniska do gdańska są loty już od 50 zł i dzieci do lat 3 nie liczą - czyli 300 zł w obie strony - to samochodem się nie opłaca jechać
Ania - śliczny ten Twój tort - ja kompletnie nie potrafię - więc tort będzie zamawiany
M89M - przepraszam - już dodałam - nie gniewaj się
M_M , Olga, Misiowa, AF, KM, ME, Anszka - wracać mi tu raz dwa
i UWAGA Nasza pierwsza lipcóweczka
DŻASTA JEŚLI NAS PODCZYTUJESZ - ZAMELDUJ SIĘ - MAJA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO SKARBIE - DZIS CI STUKNĄŁ PIERWSZY ROCZEK - GRATULACJE
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kamykowa84
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Kochamy Cię Dominiczku!!!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agnesssa
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 30.09.2012 Jestem mamą :D
- Posty: 3123
- Otrzymane podziękowania: 42
Kamyczka Dominiś jest cudny
Dzasta Buziaki dla solenizantki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bidol
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2912
- Otrzymane podziękowania: 5
Bidol allle szkoda, że nie lecicie
Normalnie aż bym cię pojechała na to lotnisko odebrać, żeby tylko się spotkać
![]()
![]()
Kamyczka Dominiś jest cudny![]()
![]()
Dzasta Buziaki dla solenizantki![]()
Agnesssa - jeszcze nic straconego
zobaczymy - może na koniec sezonu
Kamyczka - Dominiś cudny - ale nie szkoda Wam tych jego włosków???
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kamykowa84
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Kochamy Cię Dominiczku!!!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kamykowa84
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Kochamy Cię Dominiczku!!!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











