BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 6 miesiąc temu #785176 przez lusiamamanikosia
a tu jeszcze jedno foto
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #785179 przez lusiamamanikosia
a tu z dziś Niko nam odkurzał :) i nie można było mu zabrać odkurzacza bo była awantura
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #785185 przez Anna77
Lusia Nikoś super. U nas jest tak samo. Jak tylko wyciągnę odkurzacz, od razu Mati się do niego dobiera. On musi posprzątać i koniec. Nie da sobie zabrać :woohoo: Piękny chłopak z niego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #785205 przez lusiamamanikosia
dziękuje :) i to samo było ze ściereczką, poszłam zmyć jego piankowe puzzle i on przybiegł i zabrał ściereczkę i sam zmywał sobie puzzelki :) Kochane są dzieciaczki w tym wieku tyle radości potrafią dać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #785230 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #785235 przez Majowka
Dzieki dziewczyny :kiss:

Anna, ale wiesz, szkoda mi tego mleka, bo to jedyne mleczko...za dnia nie pije. Nie wiem czy moze jeszcze nie przeciagnac tego mleka...zreszta wydaje mi sie, ze jak zobaczy braciszka z butelka to tez bedzie chcial...zobaczymy! Rozwiazania same sie znajda!

AiF, dokladnie, caly czas uciekal, a ze bylismy na zamku, a tam kamieniami wielkimi wybrukowane, to sie balam ze maly upadek moze sie okazac tragiczny w skutkach, wiec go caly czas trzymalam za reke lub w wozku :laugh:

strsowac, boze czym?!?!?! :laugh: wszystko takie oczywiste :laugh: , no moze tego trzeciego dnia w dmomu jak piersi pekaja w szwach :dry: :dry: :dry: :dry: brr, az mnie ciarki przechodza :(
...no i tego jak Lucas zniesie noc, dwie lub trzy bez mamy :dry: :dry: :dry: :dry: (tego sie boje)

zakupy, mama kupila malenkie spioszki, ja tez jeden secik :) Przynioslam z piwnicy lucaskowe ciuszki i juz wybralam co uzyje. A, w zarze home zaszalalam bo cune rzeczy maja dla malych bobaskow.
Tak ogolnie to ogladam wozki podwojne na necie i kolyski, ale maz cos nie bardzo z kupnem tego malego lozeczka, bo niby niepraktyczne.... mi sie wydaje takie slodkie ;) musze go namowic! wlasnie w zarze home sa cudne
no i to tyle zakupowo, plus pieluszki jedynki
nic wiecej nie trzeba :woohoo:

Lusia, Nikos slodki, sliczny chlopczyk!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #785396 przez Anna77
AiF no to Fifi też ładnie się komunikuje. Za każdym razem jak zrobi siusiu na nocnik, albo w majtki niestety, to mu mówiliśmy że musi wołać "si", no i tak woła. Co prawda niestety póki co częściej, że już zrobił, ale zdarza mu się wołać "si" i wtedy pędzimy razem po nocnik i siadamy. Czasem uda nam się od razu, a czasem siedzimy z 20 minut.

Aaaa no i pokazuje jak być cicho. Kładzie paluszek na ustach i mówi "ciiii". Jak się go zapyta, jak trzeba być w kościółku to tak pokazuje. No i jak udajemy, że idziemy wystraszyć Kubusia. Mateusz uwielbia się bawić w "kółko graniaste" albo "baloniku mój malutki..."

Majówka no faktycznie, dla drugiego dzidziusia w tak krótkim czasie, to niewiele potrzeba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #785478 przez bidol
Doberek :)

o mama mija - tyle naskrobane :lol:

my juz po rannym spacerku - pierwszym od 2 tygodni :ohmy: :ohmy: :ohmy: Kama się wyszalała z Kubusiem na ulicy i teraz śpi :) pogoda jak na listopad cudowna :)

Majóweczka - wyglądasz boosko - po prostu cudnie - napatrzeć się na Ciebie nie mogę - I co tu się dziwić że Lucsasek taki śliczny jak Mama taka szprycha :) Zdjęcia cudowne - Twoja koleżanka ma talent :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Daners - a co Tam u Was?? może jakieś zdjątko Filipka??

OLga - no to Marika już dorosła dziewczyna - z resztą u niej to nie tylko wiek o tym świadczy - jest odpowiedzialna mądra i tyle :) zazdroszczę tak mądrych dzieci :kiss: :kiss: :lol:

Ania - jestem w szoku i pod ogromnym wrażeniem Kubusia :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: taki mądry chłopak - to Sebę ani zagonić do ćwiczeń - boże on tyle już przeczytał? :ohmy: :ohmy: :ohmy: Jak Ty to robisz?? jestem w szoku i coraz bardziej boję się że Seba nie da rady sobie w szkole :( :(
Mateuszek też mądrala - i spryciarz :silly: :lol: :lol: :lol:
Co prawda - ja nie dała bym rady kilka dni bez dzieci - nie - to nie dla mnie - miejsca bym sobie nie mogła znaleźć - ale tobie bardzo zazdroszczę takiego podejścia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Maksiu - jak nocka??

Krecik - my też mamy duże łóżko 160 na szerokość - ale jak Kama kładła się w poprzek albo ręką w twarz mnie waliła to miłe to nie było :ohmy: :dry: dziś spała już u siebie i mam wrażenie że nie tylko my się lepiej wyspaliśmy ale że ona też :lol: :lol:
Co do Waszego życia na walizkach :ohmy: :ohmy: :ohmy: powiedz mi ile najdłużej przemieszkaliście u Siebie bez wyjazdów - nawet na week ??tak z ciekawości pytam :silly: :silly:

Kamyczka - czyli niania będzie z Dominisiem?? to dobrze nawet lepiej niż w żłobku (takie moje zdanie) a teraz zdrowy jest??

Lusia - super fotki - ale Nikoś urósł - śliczny chłopczyk z niego :woohoo: Kama jak widzi odkurzacz to albo ucieka na łóżko albo ucieka do drugiego pokoju :dry:

AF - wiem wiem - ale czy dajesz radę go pchać jedną ręką i np skręcać?? bo ja już sama nie wiem czy on się zamulił czy Kama go tak obciąża :( JA mam w sumie 3 wózki bo jeszcze po Sebie Fischer prica o taki sam - może wyglądem nie porywa ale jego się tak lekko prowadzi że prawie za nim biegnę a jak przesiadam się na buzza to pękam jak go pcham i już sama nie wiem czy on taki jest czy coś z nim jest nie tak :dry: www.babystrollershop.com/fp-6.htm
www.babystrollershop.com/fp-2.htm
www.babystrollershop.com/fp-1.htm
Ale mądrala Ci rośnie :) co do siku - To staszne co powiem ale ja Kamili pokazałam o co chodzi - siadłam na sedes .. z resztą Sebuś jak idzie to też nieraz jej pokazuje jak Sebcio siedzi - to tłumaczę jej :lol: Dzieci w tym wieku bardzo wiele rozumieją :)

Majóweczka - ojj bez wózka dla dwójki - co ten Antonio wymyśla - nie da się !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #785486 przez Majowka
Bidolku, zle zrozumialas, on nie widzi potrzeby kupna kolyski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #785488 przez bidol
Majowka napisał:

Bidolku, zle zrozumialas, on nie widzi potrzeby kupna kolyski


aaa no już myślałam :ohmy: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #785511 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Ps przepraszm jak kogos pominelam ,ale za duzo nabazgralyscie ,a mam jeszcze kupe roboty puki Emi spi ... Uciekam milego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #785617 przez bidol
ME - no widzisz jak Emilka szybko sie rozwija - :lol: :lol: :lol: Kamka też lubi słodkości - zwłaszcza żelki i lizaki - bo tylko to dajemy sebciowi jak już :) i ona też juz podłapała i biega za nim i wyrywa mu - robiąc przy tym niesamowity hałas - piski itp.. :ohmy:

teraz nauczyła sie mówic SIO - i jak Sebcio chce sie przytulic to odpycha go i krzyczy SIOO :dry:

mamy dzis dobry dzień - pospała do 9 prawie :) śniadanko później spacerek i o 11 spać do 14.20 :ohmy: później zawołała SII po spaniu i zrobiła kupkę na kibelek :) - teraz zajada obiadek :)

dziewczyny - której z Was dzieciaczki miały pleśniawki?? bo chyba Kamcia ma :( nie chce jesc nic kwasnego i ostrego a uwielbiała cytrynę ogórki konserwowe kiwi - a teraz nic i ma taki lekki nalot na języczku ale nie taki całkiem biały
wygląda to tk - ale końcówka języczka jest czerwona www.google.pl/imgres?sa=X&espv=210&es_sm...ndsp=33&tx=105&ty=73

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #785663 przez Majowka
ME, Bidol dzieki bardzo :kiss:

Odnosnie siedzenia w krzeselku, to my mamy opracowany "rewelacyjny" sposob. IPad na stole I leci Ruca (bajka, ktora Lucas uwielbia, ale tylko mu puszczam przy jedzeniu) potrafi zjesc ogromne ilosci tak zapatrzony. Jak sie konczy odcinek, to odrazu pokazuje, Ze mam wlaczyc kolejny.
Byla faza, Ze bajki nie dzialaly I musial sie bawic przedmiotami kuchennymi jedzac, kubeczki, lyzeczki, lejki, etc
Czasami jak juz mowi ze ma dosc, a mi sie wydaje, ze malo zjadl, to daje mu paluszki do obu raczek I w miedzyczasie przemycam lyzeczki obiadku, ale to rzadkosc.

Wiem, Ze taki sposob bajki do jedzenia to nic dobrego, ale dla mamy najwazniejsze ze dziecko zje tresciwie. Wkoncu to facet, wiec problemu z jedzeniem miec nie bedzie, tego jestem pewna! :laugh:
Zreszta my tez jemy kolacje przed telewizorem....to chyba juz choroba naszych czasow :dry:


Bylam dzis na badaniu serca plodu przez specjaliste kardiologa. Wszystko ok! :) Jutro wizyta u gina!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #785683 przez Olga
Hej.

U nas dzisiaj pięknie było do południa,więc spacerek zaliczyliśmy,a z racji tego,że Ignaś sobie pospał do 9.30 to poszedł o 14.30 i sobie teraz w najlepsze smacznie śpi.Coś ma gorszy etap z jedzeniem ostatnio,poszedł spać bez obiadku :(

My jemy tylko w krzesełku,nawet nie wyobrażam sobie inaczej.Pełno książeczek sztywnych na blacie i oglądanie,tłumaczenie i wszystko zjedzone :blink:

Majówka dobra wiadomość,najważniejsze,że wszystko z maluszkiem w porządku :)

No jutro z rana ginekolog,ale mam stracha,jakbym sama szła pierwszy raz.Anna pytałaś czy pierwszy raz,byłyśmy już jakieś 2,5 roku temu na wizycie,ale nie badała jej ginekologicznie :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #785688 przez lusiamamanikosia
fajnie że Wasze dzieciaczki tak mówią , puki co Niki tylko mama, tata , baba, tak i nie i jakieś swoje loli a tak to po swojemu gada bardzo dużo ... Wczoraj Nikiemu podcieliśmy włosy po bokach bo już mu tak znowu urosły i przeszkadzały bardzo , ciężko było ale jakoś się udało :) co do krzesełka to Niki siedzi bez problemu - jak go karmie lub jak sam je :) zazwyczaj go przysuwam do stołu i ja jem swoje a on siedzi koło mnie i je swoje więc tak jak by je sam też przy stole :)
teraz trochę dają nam znać Małego ząbki ale da się wytrzymać :) a tak to obyło się u nas po szczepiące tej bezpłatnej co w 13 miesiącu się robi bez żadnych gorączek :D
a teraz czekam aż Niki się obudzi bo trzeba iść zrobić jakieś zakupy a on śpi i śpi :P jak trzeba spać to nie śpi a jak nie wolno długo spać to śpi i śpi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl