BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

12 lata 1 tydzień temu #358331 przez Kamyczka
Olga,ale tego i tak precezyjnie się nie da określić,więc nie ma co się martwić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #358345 przez Olga
Wiem Kamyczka,tylko gdyby to było niewiele,to bym uwagi nie zwracala,a tu z usg wychodzi na 3 tyg.do przodu,to sporo.Lepiej żeby szybciej to było,niż jakiś duży.Zobaczymy we wtorek,może dużo nie przybrał.Boję się takie duże dziecko urodzić jak u mnie w rodzinie się rodzą. :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #358349 przez Kamyczka
Olga napisał:

Wiem Kamyczka,tylko gdyby to było niewiele,to bym uwagi nie zwracala,a tu z usg wychodzi na 3 tyg.do przodu,to sporo.Lepiej żeby szybciej to było,niż jakiś duży.Zobaczymy we wtorek,może dużo nie przybrał.Boję się takie duże dziecko urodzić jak u mnie w rodzinie się rodzą. :(

Olga wydaje mi się,że w twoim przypadku to będzie wcześniejszy termin a nie tak duże dziecko :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #358351 przez Olga
Kamyczka bardzo bym tego chciała,już mi sie tak nudzi to siedzeenie w domu,że szok,a tak to zajęcie będzie ha ha.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #358360 przez daners
m_m to szkoda,że usg niezrobili, dziwnie podchodza do tego ;p u nas jednak lepiej ciezaróweczki traktuja bo wiedza że chcemy maluszki zobaczyc >:::):):) ale pewnie na prywatna pojdziesz i bedxziezz usatysfakcjonowana :D

Kamyczka Ty jutro wizyte masz? czy cos pokrecilam hmm bo tez juz z ciekawosci chcialabym wiedziec ile wazy :):)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #358362 przez Olga
Ale my wszystkie ciekawe jesteśmy co? Fajnie teraz jest,technika poszła jednak do przodu,nie to co parę lat temu. :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #358365 przez chłopek
ide sie myć.
jednak odmówiłam ten wózek bo dzisiaj za bojler i robocizne zapłąciłąm 2tys:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #358367 przez Kamyczka
Daners,tak idę po południu :)
Chłopek-o kurde tyle kasy :ohmy: i szkoda,bo wózek fajny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #358375 przez Daria23
a ja właśnie sie obudziłam kurcze ale jednak taka wizyta w miescie jest meczaca ledwo sie polozylam to odrazu zasnełam na dwie godz:)
Olga- to twoj chłopczyk duzy jest moj w 28 tyg miał tylko kilogram- a moze to mój za malutki jest ciekawe jak za tydz sie okaze ja tez wsumie mam z wami przyblizony termin

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #358378 przez chłopek
kamyczka no szkoda ale trudno mój tez nie jest zły
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #358382 przez mloda_mamuska
Olga Ty chociaz wiesz ile waży Twoje dziecko na bieżąco..a ja nie będę miała żadnego USG do końca ciąży,bo nie widzą takiej potrzeby... więc nie wiem ile Mój Oliwierek waży :(
jak byłam w Polsce to gin mówili mi,że spory może sie urodzić,a teraz to juz nie wiem ile waży.. ale pojde za miesiąc prywatnie gdzieś na USG ,zeby sprawdzić co i jak .


daners
no dziwne podejście mają... prawie sie tak popłakałam jak zaczęła mi ta położna tłumaczyc,że tutaj inaczej do tego podchodza niż w polsce..ze nie widza potrzeby robienia żadnego usg..chore.. całe szklane czy mialam..tylko ta położna mi brzuch pougniatała,żeby niby zobaczyć jak mały jest ułożony... no i zmierzyła w pionowo brzuch i wpisała 33cm. pytala czy czuje minimum 10 razy dziennie ruchy malego i tyle. :dry:

maksiu
mi w polsce ginekolog mówiła,że mam mały brzuszek,bo właśnie jestem wysoka i mnie tak nie wywala,bo mały ma większą przestrzen od krocza do piersi niż u niskiej kobitki. i nie ma co sie przejmowac,ze maly ;) no i nastarszyla mnie,ze mooge urodzic duze dziecko :kiss:

bidol mi jak krew pobierali to myślałam,ze się porycze tak bolało... chyba źle sie wkuła ,bo w Polsce tyle razy mi pobierali i nigdy tak mnie mega strasznie nie piekło. No i jeszcze 4 fiolki duże mi pobrała tej krwi. :unsure: ja ogólnie boje się igieł i odwracam głowę,żeby nie patrzeć jak mi wbijają ... i w dokumentach ta położna wpisała mi,że przy pobieraniu krwiu byłam nerwowa i niespokojna :angry:

Laski a o co chodzi z tym łożyskiem?ze się starzeje?
tutaj nie robili mi i nei będą robili usg ,więc skąd oni wiedzą w jakim stanie jest łożysko w jakim położeniu i w ogole??!!?! :ohmy:


Dziewczyny czy Wasze brodawki też mają takie male guzki ? mi ostatnio zaczely sie robic takie male guzki . czy to od mleka? czy coś nie tak ??

Majowka a co to za pokrowiec do zmiany pieluszek?
a worek na zabawki przesliczny :kiss:
a krew dowiem sie na nast.wizycie jakie wyszły wyniki,czyli za dwa tygodnie.bo teraz mam wizyty juz do konca ciąży co dwa tygodnie i na każdej wizycie pobierają krew i mocz.


anszka
tutaj właśnie do szpitala przyjmują jak ma sie juz te skurcze bardzo częste,bo jak masz np. co 10minut to odsyłają Cie do domu...no chyba,ze te wody są zielone albo krwawisz.
a Ja tez będę chyba chodziła do szkoły rodzenia :kiss:


maksiu moja znajoma jak chciała oduczyć swojego maleo od sikania w pampersy ,bo juz suzy chlopak był i brzydko to wyglądało :P to zaczęła kupować Mu takie pampersy z biedronki tanie ...które szybko przeciekały i mały czuł duży dyskomfort i szybko zakumał,że trzeba wołać albo lecieć na nocnik a nie sikam w pampersa ;) Myślę,że też będę stosawała ta metode.przynajmniej spróbuje ;)
wiesz to pewnie trzeba próbować wielu metod i być bardzo cierpliwym ;)

Olga
ja też uważam,że fotelik maxi-cosi jest śliczny ;)
gdybym nie kupowała tego od STOKKE ,to na pewno kupiłabym własnie maxi-cosi ;)

Daria mój w 29tygodniu ważył 1,50 kg ;)
Mówią,że jak mama i tata szczupli to dziecko małe sie urodzi..ale to chyba ściema. bo ja z mezem szczupli a Olwierek chyba po dziadku bedzie duzy chlopak..moj tato urodzil sie z wagą 5kg i babcia sama go urodzila! miala 4 dzieci i wszystkie takie wielkie klocki.. :huh: :huh: :huh:

chlopek a co w koncu z tym wózkiem robisz? kupujesz nowy,sprzedajesz po Ksawciu? jak to tk postanowiliscie?:))


Dziewczyny który ładniejszy kocyk ?
www.lamillou.com/shop/moto/autka-z-niebieskim
www.lamillou.com/shop/kocyki-niemowlaka/malpki-z-zielenia

a może widziałyście gdzieś na stronce jakiejś ładniejsze ? bo chce wyslac rodzicom pieniadze,zeby mi kupili jakis śliczny kocyk :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #358383 przez Daria23
chłopek ładny masz wózeczek zostan przy swoim starym bo fajniusi jest..
M_m- ja na jednej brodawce mam takie dwa guzki ale zawsze je tam miałam idkad pamietam
Kamyczka -tak jest:)juz odpovzywam
Ja dziewczynki dzis juz uciekam milego wieczorku buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #358384 przez Kamyczka
Daria,ładnie odpoczywaj.
Chłopek,pewnie,ze ładny twój,tylko ja jakoś za czerwonym nie przepadam :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #358386 przez Kamyczka
MM ja też mam takie jakby guzki i nie wiem ,czy tak ma być,ale nie boli nic to chyba jest ok :unsure:
Mi się te małpki podobają bardziej,te kolorki są jakieś fajniejsze :)
To sporo krwi od ciebie pobrali :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #358388 przez mloda_mamuska
Kamyczka no zdziwiłam się ,że aż tyle pobrali,ale z drugiej strony to dobrze,bo może dużo badań z tego zrobią ;) ale mówię..bolało strasznie jak się wbijała.... musiałam męża szczypać... a w polsce nigdy tak nie bolało :( a za dwa tygodnie znowu będa mi pobierali ..ciekawe ile mi pobiorą.. czy znowu aż tyle...jak tak to spytam po co im aż tyle mojej krwi.


ten taki śmieszny www.ebay.co.uk/itm/Baby-Swaddle-blanket-...47522#ht_1232wt_1159

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl