BezpiecznaCiaza112023

Kiedy slub?

12 lata 11 miesiąc temu #108743 przez przyszlamama
No to kolejny luźny watek:
Jak sadzicie, jaki wiek jest najlepszy by wziac slub? (zarowno dla mezczyzn jak i kobiet).
Jaka jest roznica wiekowa miedzy Tobą a Twoją drugą połówką ?
Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #108774 przez SISUNIA88
Nie można chyba określić jaki wiek jest najlepszy... ja miałam 21 lat..a mój mąż jest starszy o 7 lat ode mnie... ludzie biorą ślub w wieku i 17 lat a czasem i w wieku 60...także nie ma reguły...

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #108784 przez Emme
raczej nie o wiek, a o warunki chodzi. podobnie jak z dzieckiem, uważam, że 18 lat to za mało i dla kobiety i mężczyzny. nie przekonują mnie argumenty "jestem bardziej dojrzała od rówieśnic"- gdyby tak było to spojrzała by na życie bardziej odpowiedzialnie- zdobyła zawód, pracę i zdobyła przede wszystkim doświadczenie, które zmienia wszystko. wtedy jest zupełnie inna perspektywa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #108796 przez SISUNIA88
Emme napisał:

raczej nie o wiek, a o warunki chodzi. podobnie jak z dzieckiem, uważam, że 18 lat to za mało i dla kobiety i mężczyzny. nie przekonują mnie argumenty "jestem bardziej dojrzała od rówieśnic"- gdyby tak było to spojrzała by na życie bardziej odpowiedzialnie- zdobyła zawód, pracę i zdobyła przede wszystkim doświadczenie, które zmienia wszystko. wtedy jest zupełnie inna perspektywa.


Święta prawda :)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #108850 przez Marysia27
Mieliśmy z mężem po 27 lat i 7 lat stażu w związku, 6lat wspólnego mieszkania. Od początku wiedziałam że to ten jedyny :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #112172 przez MagdaM
Tez uwazam, ze nie wiek jest najwazniejszy a dojrzalosc i pewnosc wyborow.
Nie raz ludzie 30letni sa mniej odpowiedzialni niz 20latkowie.
Ale uwazam tez, ze slub w wieku 18 lat to zdecydowanie za wczesnie, choc to i tak od ludzi zalezy.

Miedzy nami sa 2 lata roznicy. W dzien slubu bylismy razem rowno 2 lata ;) Maz mial prawie 26 lat a ja prawie 24 :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #112207 przez aska27
między mną a mężem jest rok różnicy..
Historia naszego związku jest hmm.. dziwna: zaręczyliśmy się po pół roku "chodzenia"ze sobą,ślub odbył się rok później. W sumie wcześniej znaliśmy się, pracowaliśmy razem jakies 4 lata,ale wtedy był dla mnie zupełnie obojętny, nawet mnie draznił(bardzo drażnił).. hihi no,ale stąło się tak jak się stało. Nalegał, nalegał,zebym dała mu szansę ..no i powiedziałam,a co mi tam..tydzien pochodzimy i dam mu tak popalić,zeby sam odpuścił :woohoo: a za 19 dni będizemy obchodzić naszą 2 rocznicę ślubu :blink: a w lipcu urodzi nam się synek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118131 przez sylka
Między nami jest 5 lat różnicy. Razem ponad 7 lat. Ślubowaliśmy po 5 latach z kawałkiem bycia razem, ja miałam 23 mąż 28. Za 3 dni nasza 2 rocznica ślubu :D:D Wg. mnie nie ma idealnego wieku dla niej czy dla niego, najważniejsze jest dojrzeć do tej decyzji i nikogo nie zmuszać do jej podjęcia. Kiedy nadchodzi odpowiedni czas?: wtedy gdy 2 os. tego pragną :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #123839 przez Astra_1988
My z mężem wzięliśmy ślub po roku bycia razem :)Zamieszkaliśmy ze sobą po 3 miesiącach związku... A miesiąc temu obchodziliśmy pierwszą rocznicę ślubu <3 Między nami jest 9 miesięcy różnicy, ja jestem z grudnia 1988,on z marca 1988 :) Jak się ludzie kochają to nie ważne ile jest między nimi różnicy wieku ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #123863 przez alutka1011
Astra w takim razie masz źle suwaczek ustawiony :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #124022 przez martela89
Między mną ,a moim M jest 4 lata różnicy ja 22,a on 26.
Ślub braliśmy jak byliśmy ze sobą 5 lat,28 czerwca obchodzimy 3-cią rocznicę ślubu :)
Miałam 19 lat on 23,mieszkaliśmy razem 2 lata :)

Nie uważam,że by było to za wcześnie obydwoje tego chcieliśmy i byliśmy już ze sobą na tyle długo żeby z pełną świadomością podjąć taką decyzję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #126080 przez lilian355
między mną a moim partnerem jest dwa lata różnicy. oczywiście ja młodsza :) narazie nie planujemy ślubu mimo iż spodziewamy się dzicka. myślę, ze na wszystko przyjdzie czas. tylko denerwuje mnie moja rodzina :/ odkąd niektórzy wiedzą o mojej ciąży to o wesele się dopytują :/ tak chcą wesela a jak co do czego przychodzi to marudzą, ze znowu strata kasy... ile razy tak slyszałam jak ktoś inny z rodziny się chajtał :/ po drugie są osoby, które nie mam ochoty zapraszać bo jak mają obgadać za plecami to jeszcze bardzie mnie to irytuje, w dodatku nie mam z nimi żadnego kontaktu, a jest to rodzeństwo mojego ojca :/ I kurcze postanowilam, że jak już będzie jakiś slub to będzie tylko dla nas. i będą tylko rodzice, świadkowie i rodzeństwo, no i byc moze już nasza kruszynka. I to jest najlepsze rozwiązanie. Nic na pokaz i mniejszy wydatek :) i to mi się podoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #128899 przez Natu
my jesteśmy prawie 5 lat razem. Ja mam 24 on 21. Ślub cywilny za 12 dni, wyznaniowy we wrześniu :)



6tc[*]...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl