BezpiecznaCiaza112023

Jaka książka na temat ciąży najlepsza?

12 lata 7 miesiąc temu #184541 przez Gastaro
Hejka!
Bardzo lubię czytać, i chciałabym zapytać czy możecie polecić jakąś książkę, która będzie miała najlepsze i najwięcej zawartych wiadomości na temat ciąży, urodzenia i wychowania dziecka?

mam aż jedną ulotkę z hipp " poradnik młodej mamy" ale to nadal za mało, chciałabym coś lepszego, taką jedną książkę gdzie będzie zawarte wszystko - i rzeczy pisane w niej będą prawdziwe ( znam przypadki gdzie w książkach było pisane jedno, a później w życiu stało się inaczej.)

Jeśli macie jakieś tytuły które polecacie piszcie, albo jakieś osobniki ze śląska może mają takową książeczkę na oddanie? pozdrawiam:) :blush: :blush: :silly: :silly:

Miłość jest jak drzewo.Im dłużej pielęgnujesz, tym bardziej możesz spodziewać się owocu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006653 przez Nadya
Książka pt. "W oczekiwaniu na dziecko" jest bardzo dobra. Jest tam mnóstwo odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Ponadto jestem zdania, że nauczyć się wychować dziecko to po prostu przejść przez to samemu bo inaczej nie ma takiej możliwości. Niestety dziecko, które jest na przykład chore, będzie inaczej reagowało niż dziecko zdrowe - a tego nam żadna książka nie podpowie. Dobrze mieć też koło siebie osobę, która nam pomaga, najlepiej nasza mama, ona nas wychowała i wie co poradzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048514 przez Zuzannna
Też chętnie skorzystam z proponowanych pozycji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048750 przez Quake
Ja podobnie, poczytałabym choćby z ciekawości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl