BezpiecznaCiaza112023

"Noworodek wypadł na podłogę" Lubin

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #28635 przez Emme
lubin.naszemiasto.pl/artykul/520400,lubi...zas-porodu,id,t.html

www.se.pl/wydarzenia/kraj/koszmar-przy-p...rzucha-m_149026.html

dodam, że w gazecie napisane było, że po wypadku położna zaraz kazała młodemu tacie coś podpisac i tak też on zrobił, gdyż myślał, ze to zgoda na operację dziecka. Okazało się, że w tym oświadczeniu potwierdził, iż żona nie współpracowała, "nie słuchała się", nie wykonywała poleceń itp!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28637 przez kakasia20
masakra.............brak mi slow ja bym ich pozabijala na miejscu jak by mi sie cos takiego przytrafilo............

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28641 przez kaśku
bo trzeba czytać ze zrozumieniem wszystko ZWŁASZCZA w takiej sytuacji.
nie podpisuję żadnych papierów bez sprawdzenia - przykladowo pani w usc kazała mi podpisac ze odebralam akt urodzenia i ze zaraz po niego pojdzie :] wiem ze to banały ale tak to sie potem konczy :p

a niektóre z was się dziwią, że chce rodzic prywatnie :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28647 przez Emme
ja właśnie dlatego chciałabym rodzic rodzinnie, żeby był jakiś świadek. niestety, ale na studiach naoglądałam się filmów z porodów, gdzie zawinili lekarze i to na szczęście był dowód, że to ich wina a nie wada wrodzona.
nie chciałabym być sama właśnie z tego powodu, bo przecież kobieta rodząca ani nie jest w stanie trzeźwo myśleć ani patrzyć na ręce. Nie wiem tylko, czy uda mi się namówić Szymka, a nie chcę go zmuszać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28650 przez Katarzynka
Straszna sytułacja :(

Emma ja właśnie z tych samych powodów nie chce być sama ale mój Piotruś się zgadza bo też chce być wtedy z nami.
Może poproś kogoś innego żeby z Toba był Mame, sioste, przyjaciółke osobą trowarzyszącą nie musi być mąż (tata dzidziusia) ale jakaś inna bliska osoba mamie :) jak by Piotrek się nie zgadzał poprosiła bym moja mame :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28652 przez Joanna-Rona
Ręce opadają :(

Ciesze się że Mąż jednak przemyślał i bedzie ze mną :)
W szpitalach też często tak jest że rączka rączke myje i ciężko udowodnić swoje racje :(

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28657 przez kaśku
tez bym obstawiała mamę :) w końcu wie coś o porodach ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28679 przez kasia86
ja czytałam na ten temat w gazecie...pozabijała bym wszystkich w tym szpitalu!!! biedne maleńswo takie bezbronne i niczemu winne musi się męczyć przez takie idiotki położne!!! aj brak mi słów

u mnie przy porodzie będzie ze mną mój A ale teraz jest za granicą i w razie gdyby niuni zachciało za wcześnie wyjśc na świat i niestety niezdąży dojechać to w pogotowiu jest moja siostra i ona będzie ze mną..nie wyobrażam sobie rodzić sama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28680 przez Emme
akurat moja mama ma w tej kwestii małe doświadczenie, bo miała 3 cesarki :)
jeśli Szymek się nie przekona to chyba mama nie będzie miała wyboru :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28691 przez martela89
Ja rodziłam z moim M i naprawdę jestem prze szczęśliwa,że był ze mną bo bardzo mnie wspierał i pomagał mi :)

Próbuj go namówić za wszelką cenę jeszcze masz trochę czasu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28694 przez _aga86_
Brak slow- jestem wstrzasnieta!!! Ze mna na porodowce byl moj M i nie wyobrazam sobie inaczej, aczkolwiek w pierwszych miesiacach ciazy sama nie chcialam by byl ze mna- nasluchalam sie od ludzi roznych historii- naszczescie w pore zmienilam zdanie:) I teraz nie wyobrazam sobie porodu w samotnosci:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28701 przez Mirella
Czy może mi ktoś wyjaśnić jak to jest że ani lekarz ani położna nie zostali zatrzymani albo przynajmniej zawieszeni "do wyjaśnienia"?????????????? Przecież u nas nawet pijanych rowerzystów się aresztuje na 48h!!!!!!!!!!!!! Czy lekarze są pod jakąś ochroną????????????? I co to niby znaczy że to był ułamek sekundy, to co to nie wiedzą ze tak też może być i po to tam są żeby ubezpieczać dziecko??????????? I tylko rączki bezradnie rozkładają......... no się zagotowałam normalnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28702 przez Madzia89862
bylo o tym w tv.pamietam jak o tym mowili to gotowałam sie w srodku ale nie ma co ukrywac w polsce tak jest ze ci co powinni zawsze sa bezkarni..do d..z ta polska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28725 przez Moniq
aż mnie zastrzęsło jak to przeczytałam!!! to był to ich pierwszy poród, że nie wiedzą że sprawy mogą się różnie potoczyć; a po drugie jakoś nie wydaje mi się że poród to jak wystrzał z katapulty, że dziecko bez ostrzeżenia wyskakuje jak z procy!!! masakra jakaś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl