BezpiecznaCiaza112023

Prezent na roczek w święta

7 lata 8 miesiąc temu #1039156 przez Nika12
Może jakąś matę edukacyjną. No chyba że jest już za duży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039270 przez grulika
Są w matrasie takie ksiazeczki dla małych dzieci , czasami sa takie mieciutkie czasami z jakimś dzwiękiem. Ogólnie takie bardzo edukacyjne. Myślałaś nad takim prezentem ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039404 przez q1aser
Na roczek ??? A po co dziecku rocznemu prezent??? Czy bedzie to pamietac w ogole? Nie wiem... Moze lepiej dac kasę jego rodzicom żeby wplacili na konto i np. za 2-3 lata mu kupili za to jakieś super zabawki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039496 przez alison
A co dla dziecka 5-letniego? Chrześnica ma niedługo urodziny i wypadałoby kupić jej coś ŁAŁ, a nie jakieś lalki... ktoś jakieś pomysły?

Zrównoważony ekscentryk.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039600 przez Hania_P
Prezent dla dziewczynki w wieku 5 lat to duże wyzwanie :). Jeżeli lubi zabawy plastyczne to idealny będzie taki zestaw kreatywny www.maxizabawa.pl/produkt/kreatywny-zest...kwiatowe-panny-djeco , eleganckie kreacje i pieczątki powinny przypaść jej do gustu. Mając większą sumę do dyspozycji można skusić się na taki restauracyjny stoliczek www.maxizabawa.pl/produkt/niebieski-stol...astawa-ptaszki-djeco . Piękne wzornictwo francuskiej marki Djeco.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040561 przez Quake
Prezentów do wyboru jest dużo, więc pewnie zawsze można coś ciekawego wymyślić, większego problemu być nie powinno. Ja na roczek dziecka przyjaciela kupiłam szmaciankę monikę 35 centymetrową lalkę, która bardzo przypadł do gustu maluchowi, a takie szmacianki ostatnio znów stają się bardzo popularne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045090 przez eni
W zeszłym roku po raz pierwszy widziałam jak pewien maluch cieszył się z video otrzymanego od prawdziwego św. Mikołaja.
Chłopiec pokazał mi je ze słowami" ciociu popatrz to od Prawdziwego Mikołaja"
Według mnie jest to doskonały pomysł na prezent dla kilkuletnich dzieci - takie video można zamówić na stronie: www.listymikolaja.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051132 przez Zuzannna
Oj nie mam pojęcia co na roczek, zależy też jaki masz budżet. Mój chrześniak już chodzi do szkoły więc niedawno na urodziny sprezentowałam mu drukarkę bo jego rodzice mówili,że by mu się przydała a akurat była dobra okazja na http://www.fart24.pl więc żal było nie skorzystać a radość dziecka była nieoceniona :) Hmmm może stwórz jakiś album/księgę z jego zdjęciami i ogółem podpytaj mamy co by jej się przydało dla maluszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052431 przez karlow82
Wg mnie należy kupować prezenty przydatne - najlepiej po konsultacji z rodzicami. Ja swojemu chrzesniakowi kupuję buty, jego rodzice mówią mi jaki rozmiar, a że im się nie przelewa, to w ten sposób ich odciązam... Ostatnio kupuję online: www.butyraj.pl/pol_m_Buty-dla-Dzieci_But...e-dzieciece-229.html bo to i taniej i wybór wiekszy i na spokojnie można się przyjrzeć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063332 przez marynika
Takie prezenty są często najlepsze. Też myślę, że warto stawiać na praktyczne pomysły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068492 przez KarolineCZ
Widziałam ostatnio piękny wózek dla lalek na stronie https://tukutuk.com/ . Wydaje mi się, że coś takiego to bardzo dobra opcja na prezent na 1 roczek. Zresztą na ich stronie można kupić też autka do pchania dla chłopców więc dla każdego coś się znajdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068506 przez CiniMini82
Z tymi prezentami to ja zawsze mam problem bo dzieci duzo rzeczy juz maja :D U nas akurat sprawdzil sie szczeniaczek uczniaczek dla mojej chrześnicy, ale jesli Twoje chrzesniaki juz maja to tutaj masz ściągawke :D www.smyk.com/porady/dziecko/prezent-na-r...pcu-a-co-dziewczynce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl