BezpiecznaCiaza112023

Prezenty - co kupić ?? Prezentowy zawrót głowy!!

10 lata 6 miesiąc temu #749943 przez foxxy_rox
Hmmm....
Dla dziecka?? Teraz na topie są Samoloty, mój chrześnik je uwielbia ;) więc może coś z tej serii ;)
Dla męskiego grona... z tym zawsze są straszne problemy... bo co?? Kolejna para skarpetek?? ;p Więc tu nie doradzę, najlepiej zapytać zainteresowanego ;)
A jeśli chodzi o grono kobiece... to polecam biżuterię z Solara, mają śliczne naszyjnik, np. ten bardzo mi się podoba i sama chciałabym taki mieć ;)
www.solar-company.com.pl/sklep/naszyjnik,4223.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #802999 przez AniaF
A ja sobie tak siedzę teraz na sprzedajemy.pl i myślę, że w tym roku kupimy sobie może jakiegoś królika albo chomika czy też innego gryzonia na Gwiazdkę. Odpowiedzialność za królika spadłaby na mnie, za to wiem że jeżeli chodzi o chomiki to mój facet zwariowałby na punkcie tego bo jak był mały to miał jednego który nazywał się Robin(oczywiście Robin był najcudowniejszym chomikiem pod słońcem, ba to po prostu był superchomik : D) więc na pewno byłby zadowolony. Ja jednak jestem zdania, że jak królik mi się zgubi w mieszkaniu to jego przynajmniej ze względu na wielkość znajdę i nie będę miała kłopotu ze zgubionym gdzieś za meblami zwierzątkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #924887 przez midnight79
Mój chrześniak niedługo ma 4. urodziny i zupełnie nie wiem co mu kupić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #929138 przez KarolineCZ
Takim młodszym dzieciakom nigdy nie wiadomo co kupić. Mój chrześniak też niedługo bedzie miał urodziny i słyszałam że bardzo zainteresował sie piłką nożną. Dlatego pomyślalam , że kupie mu buty do gry. Widziałam że tutaj www.landersen.pl/ , maja spory wybór tego typu obuwia. Mam nadzieje , że sie ucieszy z tego typu prezentu. Może Ty też pomyśl o tym, czym interesuje sie Twój chrześniak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #935577 przez midnight79
Hitem są ostatnio poważne prezenty, to znaczy takie jak obligacje korporacyjne czy lokaty. Nie jest to taki zły pomysł, a nawet bardzo przyszłościowy. Ale trochę trzeba zainwestować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #945236 przez Sami
Ja stawiam bardziej na praktyczne prezenty. U mnie córka uwielbia wędrówki z tatą i aktywne spędzanie czasu. Ja bede chciała kupic jej tutaj www.landersen.pl/ jakieś fajne buty włanie do tych wędrówek. Połacze jej przyjemność z pożytecznym i takie prezenty są najlepsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #952505 przez midnight79
I mają buciki dla 4-latków?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977676 przez junonka
Moim zdaniem dla dziecka dobre są zawsze ubranka, zabawki i słodycze. Dla faceta - alkohol lub coś do samochodu, a dla kobiety kosmetyki. Jeśli chodzi o kosmetyki to, żeby nie było nudno można wybrać kosmetyki naturalne np. -417 minus417.com.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #978633 przez wiola438
Dziecko z pewnością ucieszyłoby się z pościeli ze swoim ulubionym, bajkowym bohaterem. Od razu przyjemniej by mu się spało.:) Teraz w sklepach jest mnóstwo fajnych rzeczy dla dzieciaków. Taka pościel dziecięca to praktyczny prezent, który z pewnością będzie długo służył. Tutaj http://slodkiesny.pl/posciel-dziecieca można sobie przejrzeć ofertę i wybrać coś dla swojej pociechy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #982431 przez eni

midnight79 napisał: Mój chrześniak niedługo ma 4. urodziny i zupełnie nie wiem co mu kupić.

Samochodzik i ubranko
Ja zawsze taki zestaw kupuje moim siostrzeńcom i wszyscy są zadowoleni.
Jeśli chodzi o ubranka to polecam zajrzeć na platformę zakupową yosh.p
Dla chłopców są tam fajnie wyglądające komplety ubranek i koszulki chłopięce www.yosh.pl/category/dziecko/chlopiec/ub...ry=90995360-Koszulki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #982513 przez mamazone
Dzieci zawsze ucieszą się z nowej zabawki ;) Jednak fajnie połączyć zabawę z nauką ;) Może uda Ci się znaleźć jakąś fajna zabawkę edukacyjną. To byłby strzał w dziesiątkę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #983836 przez junonka
A może jakieś faje lustro? Albo mebelek? Dzieci lubią takie rzeczy nie mniej niż zabawki? Oryginalne pomysły można znaleźć na Kare design - www.lofthe.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #984313 przez Mira
a ja postanowiłam z moja siostrą ( chrzestną mojego dziecka) żeby zamiast zabawek,ubranek itd., wpłacała na konto jakąś kwotę pieniędzy którą przeznaczyłaby na te rzeczy...dziecko rośnie, z zabawek wyrasta a tego tyle potem zostaje...babcia i dziadek kupują zabawki i wystarczy;) moja siostra jest zadowolona że nie musi głowić się i myśleć o prezentach :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #987871 przez SanN
Jestem ciekawa ile niektórzy z Was zarabiają, że robicie prezenty po kilka tysięcy złotych? Osobiście nawet jak coś wybiorę to potem wpisuję nazwę tego do porównywarki i szukam czy nie ma taniej gdzieś, żeby oszczędzić te parę złotych. Ogólnie dobra opcja jakby ktoś szukał to odsyłam - gyz.pl/ bardzo prosta porównywarka, ewentualnie, dla Pań Aladi typowo z ubraniami. Ostatnio nawet znalazłam u nich fajny gorset - http://aladi.pl/promocja-gorsety/ to sobie zamówiłam i o dziwo nawet na allegro był droższy niż u nich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993649 przez moje9msc
A ja uważam, że w młodszym wieku, to najlepszymi prezentami oprócz zabawek są ubrania. Często to ubranka są doskonałym prezentem, choć jak wiadomo, należy pamiętać o odpowiednim rozmiarze. Ostatnio szukając upominku dla maluszka, znalazłam takie body dla małego dziecka "superbaby". Uważam, że to ciekawy pomysł na prezent, szczególnie, że w tym sklepie można także kupić podobną koszulkę zarówno dla mamy jak i dla taty. Taka super rodzinka:) a pamiątka zostaje na długie lata i może zostać przekazana kolejnym pokoleniom:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl