BezpiecznaCiaza112023

Przesądy ciążowe:)

13 lata 1 miesiąc temu #91406 przez mariosponge
alutka1011 napisał:

Ja zależy w jakie bo np że nie wolno myć okien to wierzę bo siostra myła okna i Mikołaj był 2 razy owinięty pępowinom a jej koleżanki mama straciła dziecko w 6 msc po tym jak umyła okna :(


ależ to logiczne, że po wysiłku fizycznym, a szczególnie po myciu okien mogą się zdarzyć takie nieprzyjemności. akurat co do owinięcia pępowiną, myślę że okna nic z tym wspólnego nie mieli. dziecko za dużo się wierciło i tyle.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #91411 przez alutka1011
Może nic wspólnego nie MIAŁO ale jak się ręce wyciąga to dziecko automatycznie ma więcej miejsca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91412 przez MoNiaaa
co do wygladu w ciazy i wplywu tego na plec dziecka to u mnie wogole sie nie sprawdzilo :P
urodzilam coreczke a tak slicznie chyba nigdy nie wygladalam jak w ciazy. ciagle mi wszyscy powtazali ze ladnie wygladam zreszta ja tez ciagle sie zachwcalam swoim wygladem :blush:

a ja jescze slyszalam ze nie wolno patrzec na brzydkich ludzi bo dziecko bedzie brzydkie hahahahaha

nie raz sa smieszne przesady ja w nie nie wierze ale czasem mozna sie usmiac

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91434 przez sunaja21
mnie sie sydaje ze niektore sie sprawdzaja np. moja tesciowa jak byla w ciazy to przyskrzynila sobie palec drzwiami i wyobrazcie sobie ze dzidzia sie urodzila i tez miala ten sam palec na czubku fioletowy :)
i to ze jak mysz leci to zeby sie nie lapac to tez mam znajoma ktora w ciazy tak zrobila i dziecko ma w tym miejscu taka myszke
ja np mialam spiczasty brzuch i nic sie nie zmienilam w ciazy i mam synka choc to nie zawsze sie sprawdza


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91436 przez sylwira1721
ja tez mam spiczasty brzuch i mam miec chlopca... ale jak sie ma dziewczynke to podobno ona odbiera matce urode ( co nie jest prawda )
ja tak zbrzydłam w ciazy ze szok kazdy mysli ze bedzie dziewczynka a tu taki prezent i chlopiec... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91533 przez Emme
sunaja21 napisał:

mnie sie sydaje ze niektore sie sprawdzaja np. moja tesciowa jak byla w ciazy to przyskrzynila sobie palec drzwiami i wyobrazcie sobie ze dzidzia sie urodzila i tez miala ten sam palec na czubku fioletowy :)
i to ze jak mysz leci to zeby sie nie lapac to tez mam znajoma ktora w ciazy tak zrobila i dziecko ma w tym miejscu taka myszke
ja np mialam spiczasty brzuch i nic sie nie zmienilam w ciazy i mam synka choc to nie zawsze sie sprawdza



a propos myszy, to siedziałam z koleżanką pod moim blokiem na ławce. niedaleko siedzieli jacyś chłopacy po piwkach i nagle jeden podszedł do nas i trzymał zmasakrowana mysz za ogon i zapytał czy nie chcemy! wtedy złapałam się za usta i powiedziałam, żeby z tym spadał bo nie chcę jakiegoś g***** załapać. Tola nie ma żadnego znamienia na twarzy :laugh:
co do tego, że dziewczynka zabiera urodę- wszyscy mnie komplementowali i mówili, że na 100% będzie chłopak bo kwitnąco wyglądam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91601 przez mariosponge
mówią że jak się wierzy w te zabobony, to się sprawdzają.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #108745 przez madzia0507
Ja osobiście nie wierzę w żadne przesądy, ale przy niektórych się nieźle uśmiałam. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #108749 przez madzia0507
Ja mam mieć dziewczynkę i w święta wszyscy mi powtarzali, że nigdy tak ładnie nie wyglądałam. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl