BezpiecznaCiaza112023

Analityka internetowa a pozyskiwanie klientów

7 lata 7 miesiąc temu #1040503 przez baarqu
Ostatnimi czasy szukałem ciekawych form reklamowania swojej działalności i bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie wiedza jaką mają w firmie Conversion w której prowadzą niezłe szkolenia z zakresu Google Analytics czy umiejętnie prowadzą różnego rodzaju kampanie reklamowa przez optymalizację konwersji czy analitykę internetową. Bardzo ciekawą kwestią która dała mi do myślenia jest tak zwany roi czyli odpowiednie mierzenie efektywności źródeł ruchu i jej optymalizacja co przynosi znaczne rezultaty każdej firmie która to stosuje. Możecie poczytać na ich portalu o reklamach które prowadzą, jak one wyglądają lub udać się na fenomenalne szkolenia z zakresu Google Analytics.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057409 przez midnight79
Sama z chęcią poszłabym na takie szkolenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063138 przez monimm82
Analityka internetowa to jest bardzo trudne zagadnienie. Probowalam sie w tym polapac ale to nie dla mnie. Wole skorzystac z uslug firm zewnetrznych jezeli chodzi o reklame internetowa. Bardzo sobie chwale wspolprace z acomputers.pl/ i nie musze sobie juz niczym glowy zaprzatac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 1 miesiąc temu #1071890 przez KarolineCZ
Jeśli chcesz pozyskać nowych klientów dla swojej firmy to koniecznie stwórz dla niej odpowiednią stronę internetową. Do tego musisz też dobrać hosting. Myślę, że dobrym wyborem będzie Webhosting Easy od Forpsi: https://www.forpsi.pl/webhosting/easy/ . Obecnie mają super promocję, za ich hosting zapłacisz tylko 5 zł miesięcznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl