BezpiecznaCiaza112023

prezent dla chrześniaka

7 lata 7 miesiąc temu #1042272 przez Gabriela34
myślicie ze jak kupie chrześniakowi który ma 15 lat w prezencie czapkę, to bedzie zadowolony...? znalazłam taką "klimatyczną" nie to ze na drutach jakąś robioną, firmową itd, ale nie wiem czy to dobry pomysł...gdyby ktoś chciał doradzic..tu link do czapki... ataf.pl Bartek jeździ na desce, słucha hip hopu...ubiera sie w luźne ciuchy, spodnie, bluzy itp...jak uważacie, czy to bedzie w klimacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042830 przez alice222
nie wiem jak moj syn za pare lat ale mi sie właśnie podobają wszelkiego rodzaju pamiatki dostal co bardzo cenie:
łańcuszek z medaliki, srebrna łyżeczkę, smoczka, ryngraf stoi u niego w pokoju, pieniądze ulokowane nie rozeszły się bo sa to jego pieniądze co innego jakbym ich nie miiala to może by na bieżące wydatki z jego pokojem poszły ale tez na pewno na niego. my mu damy od nas plyte z Chrztu od kamerzysty i album ze zdjęciami ale taki specjalnie zrobiony zberam tez wszystkie kartki z życzeniami. ja uwielbiam pamiątki ale czy on jako chłopak to doceni to nie wiem...okaże sie pewnie ale przypuszczam, ze jeśli nie on a może będzie miał żonę to jego zona:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043244 przez wyjur
No tak takie pamiątki na pewno są cenne, ale raczej dla dziecko mało znaczące. Prócz takiego prezentu warto jeszcze pomyśleć o jakiejś zabawce czy coś innego co dziecko ucieszy. Ja szukam już prezentów na Święta i widzę, ze na FaniMani już są nowe kupony od partnerów więc muszę zobaczyć jaką mają ofertę. A robiąc zakupy przez stronę https://fanimani.pl przekazuję darowiznę na rzeczy wybranej organizacji, więc pomagam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043889 przez jarzebinka007
Czapka na te jesienne mrozy na pewno się przyda, ale możesz jeszcze kupić jakiś sweterek, bluzę dla malucha czy koszulkę. Dzieciaki teraz interesują się Pokemonami, więc może taka koszulka :D Może niecodzienny pomysł, ale na pewno okaże się, że nie jesteś nudną ciotką.

[url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl