BezpiecznaCiaza112023

Dywany są świetne

6 lata 5 miesiąc temu #1066270 przez Marvelous221
Szukając prezentu dla mojej babci trafiłam na bardzo ciekawy sklep internetowy Dywanoland, który oferuje szeroką gamę stylowych dywanów. Moja babcia je uwielbia, więc bez wahania kupiłam jej dywan shaggy, który cechuje się dłuższym włosiem oraz miękkością. Żebyście widzieli jak się ucieszyła z prezentu :) Od razu kazała mi wyrzucić stary dywan z jej salonu i rozłożyć ten ode mnie. Babci tak się spodobało, że miesiąc później kazała mi zamówić z Dywanolandu dywany do pozostałych pomieszczeń. Polecam serdecznie zajrzeć do tego sklepu, ponieważ drugiego takiego nie znajdziecie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066471 przez szamanka
my zazwyczaj kupujemy dywany w Komforcie. Ja przed zakupem muszę dotknąć i sprawdzić jego miękkość

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066509 przez iwonka385
Fajna nazwa dla takiego sklepu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu - 6 lata 2 miesiąc temu #1066620 przez ulke
Sama miałam przez jakis czas mieszkanie zupełnie bez dywanów ale powiem Wam dziewczyny,że obecnie nie wyobrazam sobie mieszkania bez dywanów ponieważ wyglądałoby normalnie brzydko. Mam w salonie i sypialni dywany typu włochacze i naprawdę dobrze to wygląda ;)

Jedynie w pokoju maluchów nie ma dywanu ale jest wykładzina. Pokrywa całą przestrzeń j jest jednak wygodniejsza w czyszczeniu (nie ukryją się w niej klocki lego)
zdunskawola24.pl/wiadomosci/spoza-powiat...sady-ich-wyboru.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl