BezpiecznaCiaza112023

Leki w internecie

5 lata 2 tygodni temu #1068574 przez KarolineCZ
Co sądzicie o aptekach internetowych? Moim zdaniem każda apteka internetowa jest lepszym rozwiązaniem niż apteka stacjonarna. Przede wszystkim nie trzeba stać w kolejkach, gdzie można się chociażby zarazić chorobami od innych klientów. Ceny też z reguły są dużo bardziej korzystne w internecie niż stacjonarnie. Myślę, że to całkiem dobra opcja. Zresztą zajrzyjcie sami: https://www.apteka-leki.pl/ .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 tydzień temu #1068591 przez MarlenaOstrowska
Uwielbiam kupować przez internet więc jeśli jest taka możliwość kupuje również leki i suplementy, zakupy robię na www.doz.pl . zgadzam się z koleżanką, stanie w kilometrowych kolejkach i chorymi nie jest przyjemne. Ceny w internecie też są bardziej atrakcyjne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 1 miesiąc temu #1069855 przez Quake
Nigdy nie kupowałam jeszcze leków w internecie i na razie jakoś nie czuje potrzeby by to robić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 3 tygodni temu #1069883 przez Allina
A czy wiecie przykładowo jaki lek na zapalenie pochwy? Warto takie rzeczy wiedzieć, bo nigdy nie wiadomo kiedy nas dotknie taka przypadłość... Ja ostatnio znalazłam w tym zakresie tutaj octenisept.pl/c/zastosowanie/infekcje-intymne-u-kobiet/ cenne wiadomości, także teraz już wiem co zastosować... Możecie też sobie przeczytać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl