BezpiecznaCiaza112023

Okulary do komputera

4 lata 7 miesiąc temu #1068960 przez Anetas
Dziewczyny sama nie wiem, czy sie zdecydować ,mam nadzieje że doradzicie mi.Otóż spędzam dużo czasu przed komputerem w pracy ale i w domu..Lekarz zapisał mi okulary przed komputer no właśnie i teraz pytanie jakie kupić szkła?te całkiem drogie (420zł)czy za (170ZŁ) ..Czy wzrok może mi si popsuć jak będę zwlekać z okularami??zastanawia się Może któraś z was ma takie szła przed komputer i widzi różnicę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 7 miesiąc temu #1068968 przez Meliska
Szkła takie sa drogie z uwagi na to, ze ich wyprodukowanie swoje kosztuje i nie wydaje mi się abys mogła znaleźć korzystniejsze ceny gdzie indziej...
Dobre promocje obecnie mają w Trendy Opticians
trendyopticians.pl

Na szkła z antyrefleksem obecnie jest dobra promocja ( kupisz za 1 zł w sytuacji jeśli zdecydujesz się na kupienie u nich oprawek). Polecam bo mają na miejscu sporo promocji na dobre firmy oprawek. Najlepiej zorientuj się czy nie mają swojego sklepu w pobliżu. Możesz się tam zapisać na badanie wzroku, które jest o wiele dokłądniejsze niż badanie wykonywane przez okulistę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 6 miesiąc temu #1069031 przez Quake
Zależy jakie masz potrzeby, ja od lat noszę okulary i jeszcze nigdy nie płaciłam za szkła aż tyle!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 6 miesiąc temu #1069071 przez mama88
generalnie powinny być te fotochromowe żeby odbijały to światło z komputera ale i tak lepiej iśc do okulisty żeby dobrze dopasował okulary do indywidualnego przypadku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl