BezpiecznaCiaza112023

Zainteresowania naukowe

4 lata 4 miesiąc temu #1069184 przez KarolineCZ
Od dzieciństwa mam zainteresowania naukowe. Interesował mnie zawsze świat i wszechświat, a także teorie ewolucji i pochodzenia życia. Dlatego do dziś lubię czytać książki na te tematy. Ostatnio dowiedziałam się o teorii inteligentnego projektu - słyszeliście? Fundacja enarche wydała kilka ciekawych książek na ten temat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069284 przez Quake
To dobrze, że są jeszcze osoby, które wciąż się rozwijają i są ciekawe świata.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 11 miesiąc temu #1069408 przez iza_345
Ja od dawna interesuję się psychologią, w wolnych chwilach lubię czytać książki o tej tematyce, wtedy czuję , że mam tylko chwilę dla siebie. Bardzo ciekawe są książki z o tematyce pułapek naszego umysłu, warto sięgnąć po taką pozycję jak " Pułapki Myślenia" Daniel Kahneman, warto również poczytać o naszej osobowości, możemy się wiele dowiedzieć o nas samych. Ostatnio odkryłam fajny blog, zachęcam wszystkie kobiety do poczytania tu: perso.in/blog/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 7 miesiąc temu #1069569 przez KiNa20
Ja za to polecam książki psychologiczne- warto wiedzieć np. dlaczego zachowujemy się w ten, a nie inny sposób. Polecam zajrzeć i wybrać odpowiednią książkę dla siebie perso.in/blog/najlepsze-ksiazki-o-osobowosci-i-nie-tylko/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 4 miesiąc temu #1069686 przez Quake
Każdy ma inne zainteresowania, obecnie jestem w trakcie czytania książki i fizyce kwantowej i nie jest to żaden żart z mojej strony :) Serio, czytam i fizyce kwantowej, choć jest to dalekie od mojego wykształcenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl